Rüyada AFSUN Görmek

afsun-ruyada-gormek-ne-demek
Rüyada Afsun Görmek Rüya Tabiri Nedir?

AFSUN Görmek Rüya Tabiri


   Bir kimsenin rüyada Kur'ân'dan bazı ayetlerle hasta üzerine okuduğunu görmesi, şiddetli ağrıdan ve hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder. 

   Sünnetin ve Kur'ân-ı Kerim'in haricinde bir şey okumak ise, yalancılığa ve riyaya işarettir. 
   
   Bu rüyayı gören alim biri ise halktan öğüt ve nasihati gizlemekle tabir olunur. 

   Rüyada üzerine Kur'an ayeti okunmuş bir suyu içtiğini veya bir kadeh içindeki okunmuş suyu başkasına içirdiğini görmek, uzun ömürlü olmaya delalet eder. 

   Yine bir kimse afsun ettiğini veya kendisine afsun ettirdiğini görse, bu rüya batıl şeylere işarettir.
   
   Yapılan şey "Besmele" yahut Kur'ân-ı Kerim'den herhangi bir ayet ile başlıyorsa iyiye alamettir.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullananın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi