Rüyada AKCİĞER Görmek

akciger-ruyada-gormek-hayrolaruya.com
Rüyada Akciğer Görmek Ne Demek? Rüya Tabiri Nedir?

Rüyada AKCİĞER Görmek


   İmam Nablusî demiştir ki:

   Rüyada görülen akciğer, ruhun mahallidir. Bu sebeple bir kimse rüyada kendi akciğerinin kötü koktuğunu görse, artık o kimsenin ömrü tamam olmuştur. Yani ömrünün bittiğine delalet eder. 

   Bazen de akciğer görmek, sevinç ve meserrete işarettir. Bazıları da akciğeri gazap ve kadın ile tabir etmişlerdir. 

Cabirü'l-Mağribî demiştir ki: 

   “- Rüyada akciğer yediğini görmek, eğer yediği ciğer pişmiş ve eti yenilir bir hayvana aitse sevince, eline geçecek güzel bir mala delalet eder." ,,

    Yine rüyada görülen akciğerin sağlamlığı,uzun ömre, onun sakatlığı da kısa ömre işarettir. 

   Ayrıca akciğer, gazap mahallidir de. Akciğer kadın ile de tabir olunur. 

Ibn-i Sîrîn Hazretleri demiştir ki: 

   "- Rüyasında kendisine akciğer verildiğini görmek, eğer vereni tanıyorsa, ondan sevineceği bir haber almaya ve menfaata delalet eder. Eğer tanımıyorsa, bilmediği birinden kendisine sevineceği bir iyilik ile tabir olunur."ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri


Etiketler; ak, ciğer, akciğeri, akciğerini, akciğerinin, akciğerimi, akciğerimin, gördüm, ne, demek, demektir, kanser, kanseri, olmak, olduğunu, olduğumu, kusmak, filmi, duymak, duydum, parçalanması, parçalandığını, çürümesi, çürüdüğünü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi