Rüyada AKREP Görmek

akrep, yakalamak, akrebi, akrebin, üstüne, basmak, öldürmek, ısırması, yavrusu, siyah, sokması, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir
Rüyada Akrep Görmek Rüya Tabiri Nedir?

Rüyada AKREP Görmek


   Rüyada akrep görmek kötü düşmanla tabir olunur. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delalet eder.

   Rüyada ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir.

   Elbisesinin içininde akrep olduğunu gören, zevcesinin düşmanlığını kazanır.

   Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delalet eder.

   Rüyada kavurulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye, pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanlarını kaybetmeye delalet eder. 

   Akrebi yatağı üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür.

   Karnında akreplerin olduğunu görmek de düşmanlar ile tabir olunur.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri


Etiketler; akrep, yakalamak, akrebi, akrebin, üstüne, basmak, öldürmek, ısırması, yavrusu, siyah, sokması, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir

1 yorum:

  1. Merhaba. Ben bugüne kadar bi çok kez depremi yaşadım rüyamda. Son gördüğüm rüyamda ise yeni tanıştığım bi bayan dostumla bi evin içindeydik yer sallanıyordu ve dışarı çıktığımızda heryerin bina olduğunu burdan sağ çıkmanın imkansız olduğunu görüyordum sonra uyandım..
    Yine rüyamda bi çok kez akrep gördüm.. Son görüşümde ise tanımadığım birinin elbisesinin içinde akrep gördüm ona elbisesinin içinde akrep olduğunu söyledim montunu çıkardığında biraz evvel gördüğüm akrepin daha büyüğü montun içinden çıktı. Rüyada böyle olumsuzlukları görmemin sebebi ne olabilir çok korkuyorum.
    Not: O bayan arkadaş gerçekten okulda samimi olduğum sadece bi dostum.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi