Rüyada AKSAK (Topal) Görmek

aksaklık, topallık, aksamak, aksadığını, topallamak, topalladığını, görmek, insan, biriyle, evlenmek, gelin, adam, birine, yardım, eşek, olmak, olduğunu, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir
Rüyada Aksak Görmek Ne Ankama Gelir? Rüya Tabiri Nedir?

Rüyada AKSAK (Topal) Görmek


   Rüyada aksaklık görmek, yapmak istediği işten acizliğe delalet eder. Aksaklık görmek, yolculuk ile de tabir olunur. 

   Rüyada sağ ayağının ağrıdığını veya kırıldığını görmek, rüya sahibinin oğlunun hastalanacağına delalet eder. Kızı olan kimsenin aynı rüyayı sol ayağında görmesi, kızına talip çıkacağına ve onun da vermek istemesine delalet eder. 

   Rüyada, ayaklarının birisinin diğerinden uzun olduğunu görmek, uzak bir yolculuk ile tabir olunur. 

   Bazen de aksaklık, ömrün uzunluğuna, din ve ilmin çokluğuna delalet eder. 

   Rüyada bir ayağını diğer ayağı üzerine koyup tek ayağıyla yürüdüğünü görmek, malının yarısını gizlemeye, diğer yarısı ile de iş yapmaya delalet eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri


Etiketler; aksaklık, topallık, aksamak, aksadığını, topallamak, topalladığını, görmek, insan, biriyle, evlenmek, gelin, adam, birine, yardım, eşek, olmak, olduğunu, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi