Rüyada BACAK Görmek

baldır-bacak-ruyada-gormek-ne-demek-ruyamda-bacagimi-bacagini-gordum-islami-ruya-tabiri-yorumu-nedir-HayrolaRuya
Rüyada Bacak Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BACAK Görmek Rüya Tabiri


     Rüyada görülen bacaklar, insanın ömrü ve geçiminde istinad edeceği yerdir.

     Rüyada baldırının demirden olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olur.

     Bacaklarının camdan olduğunu gören kimsenin, eceli yaklaşır.

     Bacaklarının birini çekip, diğerini uzattığım ve bacaklarını birbirine dolaştırdığını gören kimsenin, eceli yaklaşır veya korkunç bir işe düşer. Ya da o şahıs yalancı olur.


     Bir kimse, bir kadının bacağını görse, sonra onu tamsa, o şahıs gördüğü kadınla veya başka bir kadınla evlenir.


     Rüyada bacağının açıldığını gören kadın, mütedeyyine, bulunduğu durumdan daha alasma ve elinde bulunan şeyden daha hayırlısına kavuşur.

     Rüyada bacaklarının çok kilolu olduklarını gören kimse, çokça borçlanır. Ve hapishanede ölür.


     Rüyada bacağının eğri olduğunu gören şahıs zina eder.


     Bacağının demirden olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olmakla beraber, malının zayi olmayacağına delalet eder.


     Bacaklarının ağaçtan olduğunu gören kimseye, geçimi hususunda zayıflık ve tembellik arız olur.


     Rüyada bacaklarının çanak, çömlek veya cam gibi şeylerden olduğunu gören kimse, yalanda ölür veya mal ve geçim kaynağı elinden gider. Eğer onun evladı veya hayvanatı yahut mülk ve akarı varsa, bunların bazısı onun elinden gider.


     Rüyada bacağında noksanlık gören şahsın, güvendiği malında meydana gelecek noksanlığa delalet eder.

     Rüyanızda bir kadının bacağını görmeniz ve onu tanımanız; daha sonra o kadınla veya başka bir kadınla bir evlilik yapacağınıza yorumlanır.

     Rüyasında bacaklarının açıldığını gören kadının; dindarlığına, içinde bulunduğu durumdan daha da güzel bir mevkiye geleceğine ve elinde bulunan şeylerden daha da hayırlısına kavuşacağına işaretle yorumlanır.
   
     Bir kimsenin rüyasında bacaklarının çokça kıllı olduğunu görmesi; o kimsenin ağır bir borç altına saplanacağına ve tutuklu olarak ceza evinde öleceğine delalet eder.
   
     Rüyasında tek ayağının üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin; malının yarısının gideceğine işaretle tabir edilir.

     Rüyanızda iki bacağınızın da kırıldığını görmeniz; bütün malınızın elinizden çıkacağına veya öleceğinize işaret eder. 

     Bir şahsın rüyasında bacaklarının güzel ve etli olduklarını görmesi; bir başkasına göndereceği hediyenin ya da başkasının rüya görene göndereceği hediyenin güzelliğine yorumlanır.

     Bir kadının rüyasında bacakları üzerinde sık ve kalın kıllar görmesi; o kadının perişan olacağına, kocası veya serveti hakkında o kadına hile yapılacağına delalet eder. Bazen de böyle bir rüyanın görülmesi; sırların meydana çıkacağına veya sapıklıktan sonra tekrar hidayete erişileceğine işaret eder.

     Bir kimsenin rüyasında iki bacaklarının birbiri içine burulmuş bir halde görmesi; o kimseye Allah'tan korku ve belanın isabet edeceğine,

     Bacağını bozulmuş bir şekilde görmesi; başkasına göndereceği hediyenin veya başkasının kendisine göndereceği hediyenin kötülüğüne ve rüya sahibinin yaramaz bir kişi olduğuna delalet eder.

     Rüyada bacakların açıldığının görülmesi; rüya sahibinin namazı terk etmesine, aziz iken zelil ve hakir olmasına yorumlanır.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri


Etiketler; baldır-bacak-ruyada-gormek-ne-demek-ruyamda-bacagimi-bacagini-gordum-islami-ruya-tabiri-yorumu-nedir-HayrolaRuya

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi