Rüyada BACI Görmek

baci-ruyada-gormek-ne-demek-ruyamda-bacimi-gordum-islami-ruya-tabiri-yorumu-nedir-HayrolaRuya
Rüyada Baci Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BACI (Kız Kardeş) Görmek Rüya Tabiri


     Rüyada bacı görmek, rüyayı gören kişinin Allah’ın pek çok yardımı ile karşılaşacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, çevresinde de kendisine mutluluk, başarı ve şans getirecek kişilerin olacağına delalet eder. Hayırlı gelişmelere, sürpriz olaylara ve yüz güldürecek haberler almaya yorulur. Rüya sahibini güzel günler ve hoş olaylar bekliyor demektir.
     Rüyada Abla Görmek Rüyayı gören kişinin hane içindeki saadetine işaret eder. Rüya sahibinin aile içinde birlik halinde olacağına, iyi geçim halinde kalacağına, ağız tadında yaşayacağına, ev yaşamında da her daim huzurun ve mutluluğun hüküm süreceğine yorulur.
     Rüyada Abla Olmak Rüyayı gören kişinin olgun, anlayışlı ve yardımsever kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu özellikleri ile bilindiğine, bu sayede çok sevildiğine ve el üstünde tutulduğuna delalet eder. Rüya sahibinin sevdiklerine çok vefalı ve bağlı olduğuna yorulur.
     Rüyada Abla Abi Görmek Rüyayı gören kişinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, bu sayede hayatının çok daha kolay hale geleceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına rivayet edilir.
     Rüyada Abla Anne Görmek Rüyayı gören kişinin tehlikelerden uzakta olacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, riskli işlere girmeyeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına işaret eder.
     Rüyada Abla Dövmek Rüyayı gören kişinin büyük bir iyilik yapacağına, sevap işleyeceğine, dua alacağına ve Allah katında makbul olan bir iş yapmanın keyfini ve huzurunu yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hem dua alacağına hem kendisi ile gurur duyacağına, bu durumdan aldığı hazzı da başka hiç birşeyden alamayacağının farkına varacağına delalet eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya TabirleriEtiketler; rüyada, bacı, bacını, bacısını, bacımı, görmek, gördüm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi