Rüyada BAKKAL Görmek

bakkal-ruyada-gormek
Rüyada Bakkal Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BAKKAL Görmek Rüya Tabiri


   Bir kimsenin rüyasında bir bakkal görmesi; o kimsenin kısmetinin açıklığına ve sağlığının iyi olduğuna yorumlanır.

   Bir kimsenin rüyasında bakkal dükkanına girdiğini görmesi; evine yeni bir şeyler alacağına,

   Bakkaldan birtakım yiyecek maddeleri satın alıp evine götürdüğünü görmesi; gerçekleşmesini beklediği bir işinin olacağına ve eline yüklü bir paranın geçeceğine yorumlanır.

   Bir kimsenin rüyasında bakkaldan şeker gibi tatlı cinsinden bir şeyler satın aldığını görmesi; beklemediği misafirlerinin geleceğine,

   Kişinin rüyasında bir bakkalla el sıkışıp toka yaptığını görmesi; yiyecek açısından darlığı düşeceğine,

   Kişinin rüyasında bakkal dükkanının kapalı olduğunu görmesi; o kimsenin rızık yüzünden sıkıntı çekeceğine delalet eder.

   Câfer-i Sâdık'ın yorumuna göre Rüyada bakkal görülmesi; üç şekilde yorumlanır. 

   Bunlardan birincisi: Dünya işlerinde kazanç,

   İkincisi; çalışmak,

   Üçüncüsü de hayır ve menfaat.

   Bazı tabircilere göre: Bir kimsenin rüyasında bir bakkal görmesinin din işlerine, dünya işlerinden daha fazla zaman ayırmasından dolayı, maddi yönden sıkıntıya düşeceğine delalet eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi