Rüyada BAKMAK Görmek

bakmak-ruyada-gormek
Rüyada Bakmak Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BAKMAK Görmek Rüya Tabiri


     Rüyanın yorumu, rüyanın görülme şekline bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Örneğin; bir kişi rüyasında her hangi bir eşyaya çok beğenerek ya da imrenerek bakarsa çok istediği bir mala kavuşur. Eğer kişi rüyada iki yana doğru baktığını görürse o halde kaybetme kaygısı taşıdığı ve çok sevdiği bazı kişiler olduğu anlamına gelir.

     Rüyada birine baktığını görmek, o kişi ile iyi geçinmeye, birlikte olmaya, ona çok değer vermeye ve onu önemsemeye işaret eder. Rüya sahibinin bu kişi ile ömür boyu sağlam ve sarsılmaz bir bağı olacak demektir.
     
     Rüyada aynaya bakmak, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel olaylar yaşanacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına işaret eder. Kişi, değişik mekanlara girecek ve yeni yerler görecektir diye yorumlanır.
     Rüyada pencereden bakmak, rüya sahibinin algısının çok geniş olduğuna, deyim yerindeyse leb demeden leblebiyi anladığına, insanları kolay analiz edebilme yeteneğine ve yarınlar için öngörüde bulunabilme konusunda iç güdülerinin güçlü olduğuna tabir edilir.
    Rüyada el falına bakmak, kişinin büyük hedefleri ve hayalleri olduğuna, fakat bunların çevresi tarafından sadece imkansız olacak hayaller olarak kabul edildiğine ve kendisini vazgeçirmek için uğraştıklarına tabir edilir.
     Rüyada kahve falı bakmak, çirkin ve nahoş sözler işitmeye ya da iftiraya uğramaya işaret eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi