Rüyada BAL TULUMU Görmek

bal-tulumu-ruyada-gormek
Rüyada Bal Tulumu Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BAL TULUMU Görmek Rüya Tabiri


   İçine mal konan kaba, insanın karnına yahut mala ya da bayağı bir insana; Yağ ve 
   BAL tulumu görmek, insanlara ilim öğrenmeyi ve takvayı emredip, kendisi tersini yapan kimseye;

   SU tulumu kişinin eşine, içinde su bulunması eşinin Hamile kalmasına, zenginliğe yahut yolculuğa, Bal tulumuna rastlamak, ahmak bir kimseden mala nail olmaya, yağ tulumuna rastlamak ise şerli ve inancı bozuk birinden ulaşılacak mala delalet eder.
   Rüyasında temiz bir Tulum giyen kişi istediği gibi çok para kazanacağı ama çok çalışacağı bir iş sahibi olur.
   Rüyada tulum görmek, yolculukla tabir olunur.

   Eğer tulum yeni ve içinde saf su varsa, o yolculuktan hayır ve menfaat gelir.


   Eğer eski ve içinde bulanık su varsa, o yolculuktan zarar ve zahmet elde edilir.


   Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen tulum mal konulan kaba, yahut ilme işarettir. Rüyada tulum, alçak bir kimsedir. Rüyada yağ tulumuna rastgelse, şerli ve kafir bir kimseden kalan mala erişir.
ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi