Rüyada BALIK ÇEŞİTLERİ (Cinsleri) Görmek

balik-cesitleri-cinsleri-ruyada-gormek
Rüyada Balık Çeşitleri Cinsleri Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BALIK ÇEŞİTLERİ (CİNSLERİ) Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada sayışı bilinen balık, kadınlara, sayışı bilinmeyip çok olan balıklar ise ganimetten elde edilen mala işaret eder. 

   Bir kimse, rüyada deniz ve nehirde toplanmış büyük ve taze balıkları istediği gibi çıkardığını veya yediğini yahut taksim ettiğini görse, denizden çıkardığı balıkların miktarı kadar ganimet malına kavuşur. 

   Nasıl görülürse görülsün bulanık suda balık avlamayı görmede hayır yoktur.Suda balık avladığını gören kimse, rahatlayacağı bir sözü işitir. 

   Büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra, küçük balık avladığını gören kimsenin de zevk ve menfaatinin gitmesine işaret eder. 

   Sazan balığını görmek, evlenmek isteyen ve birisiyle şirket kurmayı düşünen kimse için hayra işaret eder. Derisiz ve bu cinsten gelmeyen ümit ve arzulara işaret eder.

   Kaynak sularında görülen balık, kolay olan hayra işaret eder. 

   Rüyada denizde ölmüş balık görmek, kötü ve çirkin şeylere ve bilhassa bitmeyen ve meydana gelmeyen ümit ve arzulara işaret eder. Bir kimse rüyada canlı olan bir balığı su veya başka bir yerden tuttuğunu ve onu yediğini görse, menfaate kavuşur. 

   Rüyada yatağında balık görmek, deniz yolculuğunda bulunan ve hasta olan illerle sohbet ve arkadaşlık eder. Eğer o kimse yolculuk yapmak arzu ederse arkadaş bulursa yerine salimen döner. 

   Rüyada temizlenmeksizin balıktan bir şey yediğini gören kimse, insanların ırz ve namusu hakkında söz söyler. Haksız olarak halkın malının almak için hile yapar. Bazen de bu rüyayı görmek, zinaya ve felç hastalığına işaret eder. 

   Rüyada balığı karada bulan kimsenin deniz yolculuğundan olan kazancının, karada yapılacak kazanca dönmesine işaret eder. Eğer tüccar ise, aile ve akrabalarını bir araya toplar.Bazen balık görmek, sucular, gemiciler, dalgıçlar ve yüzücüler gibi geçimleri sudan olan maişet sahiplerini görmeye işaret eder. 

   Bir kimseye rüyada gökten kızartılmış balık inse, o kimsenin duasının kabul edilmesiyle müjdeye,düşmanına zafer bulmasına, kader ve sanının yüce olmasına işaret eder. 

   Bazen de balık görmek, üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, şiddetli haberlere ve bulunduğu yerde öleceğine işaret eder.

   Rüyada büyük balık görmek, yemine işaret eder. Bazen büyük balık, salihlerin mabedine ve abidlerin mescidine işaret eder. Bazen de büyük balığı görmek, üzüntü ve şiddete rütbenin gitmesine ve gazabın gelmesine işaret eder. 

   Rüyada yunus balığını görmek, korkan kimse için emin olyama fakir için zenginliğe, şiddet halinde olan kimse için de mülke işaret eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi