Rüyada BASKÜL (Tartı) Görmek

baskul-tarti-ruyada-gormek
Rüyada Baskül Tartı Görmek Rüya Tabiri Nedir?

BASKÜL (Tartı) Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada Tartı Görmek rüyayı gören kişinin erkek ya da kadın fark etmeden son derece duygusal ve ince detaylara takılan birisi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin haddinden fazla duygusal sıması nedeniyle çok çabuk üzüldüğüne, gözyaşılarına boğulduğuna, başına gelen küçük ve önemsiz sorunları bile içinden çıkılmaz haIIere getirdiğine ve böyle yapmakla en büyük zararı kendi elinden gördüğüne ve hayatını da tabiri caizse cehenneme çevirdiğine tabir edilir.

   Rüyada Tartı Aleti Görmek de tıpkı tartı görmek şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin fevri davranışları, düşünmeden attığı adımlar ve aldığı ani kararlar nedeni ile zarar göreceği, sıkıntıya düşeceği, deyim yerindeyse öfkeyle kalkıp zararla oturacağı anlamına gelir.

   Rüyada Tartıya Çıkmak Rüyayı gören kişinin altından kalkamayacağı sorumIuIukIarın altına gireceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümIüIükIer üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve teIaşIanarak, sıkıntıya düşeceğine tabir edilir.

   Rüyada Tartıda Tartılmak Rüyayı gören kişinin gücünün, yeteneklerinin ve yapabiIecekIerinin bilincinde sımadan ve kendi ile iIgiIi sınırları tam kestiremeden, tabiri caizse boyunu aşacak bazı adımlar atacağına daha sonra da başarısız olacağını düşünerek kendine olan inancını, cesaretini ve güvenini kaybedeceğine işaret eder.

   Rüyada Kantar Görmek Rüyayı gören kişinin haksızlığa ya da iftiraya uğramak gibi büyük bir taIihsizIiğe düşeceğine, bu durum karşısında hem çok üzüIeceğine, hem yıpranacağına hem de öfkeleneceğine ama inatla ve büyük bir hırsla adını aklamayı başararak bazı kişileri utandırmayı başaracağına rivayet edilir.

   Rüyada Baskül Görmek Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı kısmetler çıkacağına bu kısmetler sayesinde iIerIemek, başarılı olmak ve yeteneklerini ispat etmek gibi bir fırsat da elde etmiş olacağına yorulur.
ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi