Rüyada CADI Görmek

cadi-ruyada-gormek-ne-demek-ruyamda-cadilik-gordum-islami-ruya-tabiri-yorumu-nedir-HayrolaRuya
Rüyada CADI Görmek ne demektir?
Rüya tabiri nedir?

Rüyada CADI Görmek Rüya Tabirleri


     Rüyada cadı görülmesi korku ile yorumlanır. 

     Bir kimsenin rüyasında bir cadı ile arkadaşlık yaptığını görmesi; o kimsenin hayal kurmak suretiyle bazı olmayacak işleri yapmaya çalıştığına işaret eder. 

     Rüyanızda bir cadının sizi süpürgesi üzerine alarak havada gezdirdiğini görmeniz; haybeden bir para kazanacağınıza,

     Rüyada cadı görülmesi; kıskançlık ve fitne ile yorumlanır. 

     Kişinin rüyasında bir cadı ile konuştuğunu görmesi; o kimsenin evde eşiyle kavga edeceğine,

     Kişinin rüyasında bir cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmesi; o kimsenin bir kız çocuğunun dünyaya geleceğine,

     Rüyada görmekte olduğu cadının aniden ortadan kaybolduğunu görmesi; o kimsenin keder ve üzüntülerinden, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder. 

     Rüyanızda bir cadıyı kovaladığınızı veya öldürdüğünüzü görmeniz; korkulardan ve sıkıntılardan kurtulacağınıza delil sayılır.


ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi