Rüyada CARİYE Görmek

cariye-ruyada-gormek-ne-demek-ruyamda-cariyemi-cariyem-oldugunu-sevdigimi-sevistigimi-optugumu-opustugumu-gordum-islami-ruya-tabiri-yorumu-nedir-HayrolaRuya
Rüyada Cariye Görmek Rüya Tabiri Nedir

CARİYE Görmek Rüya Tabiri


     Rüyada cariye görmek, ona malik olan yahut bağışlanmış olan kimse için ticarete delalet eder.

     Satın almak üzere bir cariyenin yanına gittiğini gören kimse, bir ticarette bulunur. Cariye, geçmiş ve gelecekte cereyan eden işlere delalet eder.

     Müslüman ve zİnetli bir cariye gören kimse ummadığı yerden sevindirici bir hayırlı haber işitir.

     Görülen cariye kafir ise, fahiş ve haddi tecavüz eden bir söz ile yine sevindirici bir haber işitir.


     Yüzü ekşi bir cariye gören kimse korkutucu bir haber işitir.

     Kendini bilmez hafif meşrep bir cariye gören, üzüntü keder ve fakirliğe düşer.

     Çıplak bir cariye gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur.

     Bekar bir cariye aldığını gören kimseye faydası çok olan bir mülke sahip olur yahut kazancı çok olan bir ticarette bulunur.


     Cariye, güzelliği, elbisesi ve güzel kokusu nispetinde haberdir.

     Cariye kapalı ise, borç ile beraber kapalı bir haberdir.

     Cariye açık ve kendini de erkeklere göstermiyorsa, haber de meşhurdur.

     Eğer cariye peçeli ise o haber de ihtimallidir.

     Eğer cariye ziynetsiz olarak açıksa, haber her tarafa yayılır.

     Cariye genç ve vücutlu olursa o haberin duyulması beklenir.


     Rüyada cariye görmek hizmetinde bulunduğundan dolayı binek hayvanına delalet eder; cariyenin pislik ve kirleri temizlemesinden dolayı evin kanalizasyonuna, hasır ve kilim gibi yere serip ayağı ile çiğnediği şeylere delalet eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi