Rüyada LA HAVLE DEMEK Görmek

Rüyada LA HAVLE DEMEK Görülmesi


     Rüyada “La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azîmi” görmek (Güç, kuvvet, ancak azamet sahibi yüce Allah’a mahsustur).
     Okuduğunu ya da okunduğunu görmek; rüya görenin başına gelecek felaketin önceden farkına varacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerine göre ise üzüntü ve kederin yok olmasına işarettir. Rüyada La havle demek ne anlama gelir; Bazen ise fa­kir birinin görmesi; zenginliğe kavuşacağına işarettir. 
     Rüyada dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teâlâ’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lalet eder.
     Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir
     İlahi zikirlerden bir zikirle meşgul olduğunu görürse; Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim okumak, hayra, berekete ve sevince işarettir.
     Rüyada Allah’a zikir etmek ya da edeni görmek; ahiret saadetine, af ve Allah’ın rahmetine kavuşmaya, yüce kıymete ve şerefe delalet eder.
     Rüyada zikri uygun olmayan bir yerde zikir ettiğini görmek; rüya gören kişinin dini inancından sapmaya işarettir.
     Bir cemaatle beraber (La havle ve kuvvete) zikirde bulunduğunu görmek; rüya görenin bütün insanların kurtuluşunu istemeye alamettir. Zikre davet olunduğu halde geri durmak; rüya görenin İslâmiyet’ten çıkaca­ğına işarettir.
     Cünüb ve hayız iken dua ve zikirle meşgul olmasını La havle vela kuvvete okuduğunu gör­mek; haram olan bir işi kendi için lüzumlu görüp günaha girmeye işarettir.
     Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teala’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lalet eder. Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir.

ÖNEMLİ NOT:

     Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

     Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

     Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

     Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Hayrolaruya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi