Rüyada LAF ATMAK Görmek

Rüyada LAF ATMAK Görülmesi


     Bir kimsenin rüyasında laf duyduğunu ve bir başkası ile lafladığını görmesi; o kimsenin beklemekte olduğu birtakım şeylerin ger çeklerden çok uzak olduğuna ve boşuna ümid ettiğine işaretle tabir olunur.

     Rüyada kendisine laf atıldığını görmek, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu rahata, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği iyi bir geleceğe, cahil bir akrabaya, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen rahatlığa manasına gelir, Rüyanız bazende şölye tabir olunur: kendisine laf atıldığını görmek, uğraş vererek kazandığı itibara, zorlukların ardından hak ettiği saygınlığa, zulüm görülmesine, meşakkatle birlikte ulaştığı haysiyete, zahmetle beklediği mülke manasına gelir.

     Rüyada laf duymak, uğraşlarının sonunda beklediği daha iyi bir hayata, başarısızlıktan sonra özlediği şöhrete, sıkıntılarının sonunda gözlediği paraya, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu rahatlığa şeklinde tefsir edilebilir, Olumlu tabir olarak rüyanız: laf duymak, başarısızlıktan sonra beklediği varlığa, cefa ile birlikte kavuştuğu ganimete, zorlukla hasret duyduğu ticari kazanca, zorlukların ardından umduğu servete, umudunu yitirdikten sonra umduğu temiz rızka şeklinde tefsir edilebilir.

     Rüyada boş laf ve dedikodu işitmek, isten­meyen bazı hadiselere işaret eder.ÖNEMLİ NOT:

     Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

     Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

     Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

     Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


Hayrolaruya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi