Rüyada LALE Görmek

Rüyada LALE Görülmesi


     Rüyada lale görmek, rüya sahibinin özel hayatı ile yani gönül işleri ile tabir edilir. Temiz duygu ve düşüncelere, hayırlı olacak kararlara ve değişikliklere, hayattaki yeniliklere işaret eder. Rüyasında lale gören kişi, mutluluğun kapısını aralayacak, kendisi için çok hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlayacak demektir. Rüya sahibi, başladığı yeni bir ilişkide her defasında bu kez doğru kişi diye yaşadığı yanılgıdan ve hayal kırıklığından kurtulacak, gönlünün gerçek sahibi olacak kişiyi bulacaktır.

     Rüyada lale dikmek, rüya sahibinin yardım sever, iyi kalpli ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde açıklanır. Rüyasında lale diktiğini gören kişi, insan ya da hayvan ayrıt etmeksizin zor durumda kalan ve çaresiz olan her cana yardım etmeyi bir insanlık görevi saymıştır.

     Rüyada lale toplamak, çok güzel başlayan fakat sonu hüsran olacak bir işe delalet eder. Rüya sahibi çok umutlu olduğu bir işe girecek fakat işler istediği ve düşündüğü gibi olmayacak, yaşanacak olan sondan büyük bir hüsran yaşayacak demektir.

     Rüyada lale çiçeği, savurgan bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi her şeyden hiç gerekmediği halde üçer beşer alıyor bu alışveriş fazlalık yapmaktan başka bir işe yaramıyor, alınanlar da ziyan oluyor demektir.

     Rüyasında lale soğanı gören kişi, işlerini yoluna koyacak, düzenini kuracak ve eli yavaş yavaş dönmeye başlayacak diye yorumlanır. Rüya sahibi işinde küçük ama emin adımlarla ilerleyecek zaman içinde de kalkınmaya hatta birikim bile yapmaya başlayacaktır.

     Rüyada Lale Tarlası Görmek Rüya sahibinin gönül zenginliğine sahip olduğuna, kalan son bir lokma ekmeğini dahi paylaşacak kadar cömert olmasına işaret eder.


ÖNEMLİ NOT:

     Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

     Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

     Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

     Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Hayrolaruya.com | İslami Rüya TabirleriHiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi