Rüyada LİMONATA Görmek

limonata-ruyada-gormek
Rüyada Limonata Görmek Rüya Tabiri Nedir?

LİMONATA Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada limonata içmek, rahata kavuşmaya, esenlik içinde olmaya, dertlerden, çilelerden sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya, sorunları aşmaya ve başarılı olmaya alamet eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceği, karşısına güzel insanların çıkacağı ve onlar sayesinde keyfinin yerine geleceği anlamına gelir. Müjdeli haberler alamaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve umutların yeşermesine rivayet edilir.

   Rüyada limon görmek, rahatlamaya, işleri yoluna koymaya, sorunları halletmeye, kusurları örtmeye ve eksikleri kapatmaya tabir edilir. Bol rızık ve bol kazanç anlamına gelirken bir diğer yandan insanların hatasını yüzüne vurmaya yorulur.

   Rüyada limon yemek iyi değildir. Rüya sahibinin amaçlarını yerine getiremeyeceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına delalet eder. Kişinin aradığını bulamayacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine alamet eder.

   Rüyada limon suyu görmek, zorlukları aşma inancına sahip olmaya, güçlü ve kudretli kimse haline gelmeye bu sayede altından kalkmayacak hiçbir mesele olmayacağına işaret eder. Kurtuluş olarak görülür ve kişiyi mutluluğa götürecek yolların açılacağı şeklinde ifade edilir.

   Rüyada ekşi limon yemek, rüyayı gören kişinin kendisine uzatılacak bir dost elini geri çevireceğine ve düşmanlığı, kini, nefreti sürdüreceğine rivayet edilir.

   Rüyada limonlu çay içmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda zor durumda kalacağına ve bu zorluğu ancak birinin yardımı ile atlatabileceğine delalet eder. Kişinin borçlanarak başka bir borçtan kurtulma fikri taşıdığı şeklinde yorumlanır.

   Rüyada limon dilimi görmek, rüya sahibinin malını ve parasını paylaşmayı bilecek kadar yüce gönüllü, cömert, yiğit ve mert olduğu anlamına gelir. Kişi, yardım elini hiçbir zaman kapatmayacak, iyi tarafını da öldürmeyecek demektir.


ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi