Rüyada LİSE Görmek

lise-ruyada-gormek

Rüyada Lise Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada LİSE Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada lise görmek, rüya sahibinin hayatının düzen ve disiplin içinde geçeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatını planlı, programlı ve kurulu bir düzene bağlı olarak yürüteceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulur.

   Bir kişi eğer rüyasında kendisini lise öğrencisi olarak görürse, o kişinin soğukkanlı ve sağduyulu olması, duyguları ile değil de mantığı ile davranması ve öfkesine yenilmeden, sakin şekilde hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

   Rüyada lise arkadaşını görmek, afiyette olmaya, yeteri kadar kazanmaya, fazlasıyla rızık edinmeye, mesleğindeki başarı sayesinde adından söz ettirmeye ve herkesin istediği rahatlığa, lükse ve konfora sahip olmaya tabir edilir.

   Rüyada lise kazanmak, rüyayı gören kişini kafasında yeni iş girişimleri ve atılımlar olduğu anlamına gelir. Kişi, ya işini büyütmek istiyor ya da kazancını nasıl arttırabileceğinin ve nasıl daha karlı işlere girebileceğinin hesabını yapıyor demektir.

   Rüyada lise öğretmenini gören kişinin, bazı konularda kafasının karışık olduğu ve bir türlü bir karara varamadığı yorumu yapılır. Kişi, yaşadığı kararsızlık nedeni ile hangi yoldan gideceğini bir türlü kestiremiyor ve bu nedenle de büyük sıkıntı yaşıyordur diye yorumlanır.

   Rüyada lise forması görmek, çok hayırlıdır. Kişinin tahsilli bir kimse olacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına tabir edilir.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi