Rüyada LOHUSA Görmek

ruyada-lohusa-hamile-kadin-gormek

Rüyada Lohusa Kadın Görmek Rüya Tabiri Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada LOHUSA KADIN Görmek


   Rüyada lohusa görmek, kuruntu dolu bir hayat geçirmek, durup dururken en ufak olayı büyütmek ve yapay sorunlar yaratmak anlamına gelir. Rüya sahibinin incir çekirdeğini bile doldurmayacak konularda çevresi ile sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına ve davranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip büyük bir sıkıntı yaşayacağına da yorumlanır. Rüyada lohusa gören kişi erkekse, hayatını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, dominant karakterde bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan için anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirli davranışları ile tepki toplayan, geçimsiz biriyle dünya evine gireceğine alamet eder.

   Rüyada lohusa olduğunu görmek, bir erkek için büyük bir uğursuzluğun işaret, işlerin tersi gitmesinin ve maddi kayıpların alametidir. Evli bir kadın için doğurganlık isteğinin son zamanlarda artacağına ve yeniden çocuk sahibi olmak isteyeceğini bildirir. Bekar bir bayan kendisini lohusa görürse, evlilik dışı bir bebeğe hamile kalır ya da evli biriyle ilişkiye girer. Genellikle çok iyi yorumlanmayan rüya, erkekler için işsizlik veya parasızlık yüzünden çekilecek zorluklara, uzun süreler boyunca azalan rızıkla beraber kapanan kısmetler nedeniyle de buhran dolu günler geçirileceğine tabir edilir.

   Rüyada lohusa bir kadın görmek, Tanımadığı bir kadının lohusa olduğunu gören bir erkek, kız kardeşinden veya yakın akrabalarından gebelik müjdesi alır ve çok mutlu olur. Evli bir kadın bu rüyayı görürse düşük meydana gelir veya bebeğini kaybeder. Çocuk sahibi olmak için uğraş verilip bir sonuç alınamayacağına ve ümitsizliğin kişiyi perişan edeceğine, bu yüzden yataklara düşeceğine de işaret eder.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi