Rüyada LOKUM Görmek

ruyada-lokum-gormek
Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabiri Nedir?

Rüyada LOKUM Görmek


   Rüyada lokum görmek çok iyidir. Rüyasında lokum gören kişinin yüzünü güldürecek bir şey duyacağına işarettir. Rüyasında lokum gören kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek şeyler duyacak ve öğrenecektir. Lokumu kutu içerisinde görmek hayattaki ağız tadına ve yaşamın güzelliğine işaret eder. Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı ve mutlu olur. Lokumu ikram etmek insanlara yardım etmek, destek olmak ve onları mutlu etmek için bir şeyler yapmak anlamına gelir. Rüyada lokum yemek pek hoş bir şey değildir. Rüyasında lokum yediğini gören kişinin canı sıkılacaktır. Çünkü kendisi ile ilgili etrafta dolaşan şeyleri duymasına işaret eder. Lokum eğer sade değilse bu da rüya sahibinin ailesi hakkında etrafta dolaşan hoş olmayan şeylerin kulağına gelmesine ve bu durumda canının sıkılmasına işaret eder. Rüyada görülen lokum aynı zamanda güzel ve yeni bir haberin müjdecisi olarak yorumlanır.

   Rüyada cevizli lokum görmek iyi bir şey değildir. Cevizli lokum, rüya sahibinin ağzının tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamına gelir. Rüya sahibi ailesiyle ilgili aslı astarı olmayan, nahoş sözler duyacak demektir. Bu da neşesinin kaçacağına işaret eder.

   Rüyada lokum almak çok iyi bir şeydir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer.

   Rüyada Lokum Yemek Rüyada lokum yediğini görmek çok güzeldir. Rüyada yenen lokum müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin duyacağı güzel haberleri müjdeler. Rüyasında lokum yediğini gören kişi onu dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettirecek olan müjdeli bir haber alacaktır. Ayrıca açık olan bahta ve şansa da delalet eder.

   Rüyada lokum ikram etmek başkaları adına yapılacak olan iyilikleri işaret eder. Rüya sahibinin birileri için yardım etmesi, birine vereceği destek, güç ya da moral anlamına gelir. Rüyasında lokum ikram eden kişinin hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder.

   Rüyada Renkli Lokum Görmek Rüyada görülen lokumların sade olmayışı, karışık ya da renkli olması keyfin kaçması anlamına gelir. Bu hane haklıyla ilişkilendirilir. Renkli lokum gören rüya sahibinin kendi aile bireylerinden biri ya da yakın akrabalarından biri ile ilgili olarak pek hoşlanmayacağı laflar işiteceğine işaret eder.  Bu durumda fena şekilde sinirlenip kızacağına ve tüm neşesinin bir anda kaçacağına işaret eder.

   Rüyasında fıstıklı lokum yiyen rüya sahibi sıkıntı alacak demektir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin işaretidir. Dedikoduya işaret eder. Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yapılan dedikoduları duyacak ve demoralize olacak demektir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kendisi hakkında olmaktan çok evdekiler hakkında olacağı anlamına gelir.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullananın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumla Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi