Rüyada ALTIN Görmek

ruyada-altin-gormek-hayrolaruya.com
Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ALTIN Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada altın görmek genel olarak arzulara ulaşmaya, sevince ve neşeye işaret eder. Gerçekleşecek dilekleriniz parasal mevzularda olabileceği gibi manevi yaşamanızla da ilgili olabilir. Maddi ve manevi dilekleriniz yakın zamanda gerçekleşecek ve siz rahata ereceksiniz. Ayrıca yakın çevreniz ve dostlarınızdan da destek görebilirsiniz.

   Rüyada altın görmek, rüyayı gören kişinin hasta olması durumunda, kısa süre içerisinde şifa bulacağı müjdesidir. Herhangi bir işle uğraşmak veya bir başlangıç yapmak istiyorsanız tereddütünüz olmasın çünkü rüyada altın görmek yolunuzun açık olduğunu işaret eder.Elinizi atacağınız her işte beklediğinizin çok daha üstünde ve çok daha iyi bir şekilde muvaffak olacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin takdirini toplayacaksınız. Hatta zengin bile olabilirsiniz. Bazı durumlar ise yapmak istediğiniz şeylerin olumlu sonuçları olacağı konusunda size gelen bir uyarıdır. Bu konularda adım atmaktan çekinmemelisiniz. Ayrıca yakınlarınızla ilgili içinizde duyduğunuz şüphelerin yersizliğine de dikkat çeken bir rüyadır. Karşınızdaki kişilerin samimiyetini ifade eder.

   Rüyada Altın görülmesi bazen de sizin hakkınızda çevrede dönen dedikoduları işaret eder. Bir noktada yığılan altınlar görmeniz, etrafınızda olan ve hatırı sayılır bir kişi hakkında gizli bir bilgiye sahip olacağınıza delalet eder.

   Bir kişi rüyasında altın bulursa, kendindeki bu özellikleri keşfedeceği anlamına gelir. Altın güç, saygı, nüfuz ve parayı simgeler. Bununla birlikte değerli zihinsel-ruhsal niteliklerin rüya sahibinde bulunduğuna ancak kendisinin farkında olmadığına da delalet etmektedir. Altın, rüyada görüldüğü şekle göre anlamı değişen bir semboldür. Gelecekten emin olmanız gerektiğini, her koşulda ilerleme sağlayacağınızı, sizin için büyük önem taşıyacak ilişkilere başlayacağınızı, şanslı bir döneme gireceğinizi işaret eder.

   Altını gömdüğünüzü gördüyseniz, bir şeyleri saklamaya çalışacaksınız demektir. 

   Altınınız olduğunu ve altınınızı kaybettiğinizi görmeniz, sadık bir dostunuzla aranıza mesafe gireceğini veya bu kişiyi kaybedeceğinizi delalet eder.

   Altını yıkamak çok çalışmak zorunda olduğunuz bir işin üstesinden başarıyla geleceğiniz anlamını taşır.

   Rüyada Birinin Size Altın Vermesi
   Bir ölü tarafından size hediye edilen altın, sıkıntıdan ve cefadan kurtulacağınızı işaret eder. Eğer altını almamışsanız, bir konuda bazı insanlar yüzünden canınız sıkılacak demektir.
   Size verilen altının miktarı çok ise veya külçe halinde altın verilmişse, iş yerinizde çok yüksek bir makama geleceksiniz demektir. Eğer kendi işinizin sahibiyseniz, yeni bir işe daha el atabilirsiniz.
   Rüyayı gören kadınsa ve altını kendisine bir erkek vermişse, bir erkekle gizli bir ilişki yaşayacağına delalettir. Fakat rüyanız size bu durumun er ya da geç ortaya çıkacağı konusunda sizi uyarıyor.

   Rüyada Altın Dağıtmak
   Eğer rüyanızda çok miktarda altına sahipseniz ve bu altınları çevrenize dağıttığınızı görmüşseniz, borçlarınızı yakın zamanda kapatacaksınız demektir.
   Bir kişiye kırık, bozuk veya ezilmiş bir altın vermeniz o kişiyle aranızda ufak çaplı bir tartışma yaşanacağını ifade eder. Bu tabir, bir kişinin size kırık, bozuk veya ezilmiş bir altın vermesi durumunda da geçerlidir.

   Rüyada Altın Çalmak
   Rüyada altın çalmak, rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, hayırlı ve çok fayda sağlayacak çalışmalar yapılacağına ve çok huzurlu bir hayata kavuşulacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini olumsuz olarak etkileyen insanlardan uzaklaşacağına ve kafa olarak rahat olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

    Altın Çaldığını Görmek
   Çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşılacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine refah içinde ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine alamet eder. Ayrıca, üzüntülerin ve sıkıntıların kısa bir zamanda son bulacağına tabir eder.

   Hamile Bir Kadının Altın Görmesi
   Hamile bir kadının rüyasında altın görmesi, bebeğin kız olacağının müjdecisidir.

   Rüyada Altın Saklamak
   Rüyanızda altın bulup, bu altınları sakladığınızı görmeniz yakın zamanda, size şaşırtıcı bazı sırlar verileceği manasına gelir.

   Rüyada Altın Para Basmak
   Rüyanızda altın para basıyorsanız, dini yaşamınız hayatınızın içerisinde daha fazla yer tutmaya başlayacak. Temel dini vazifelerinizi yerine getirmeye başlayacaksınız.

   Rüyada Altın Toplamak
   Rüyanızda altın topladığınızı görmeniz yeni bir işe gireceğinizin veya bir işyeri açacağınızın habercisidir.

   Rüyada Altın Bulmak, Gömü ve Define Bulmak
   Rüyanızda bir tane altın bulursanız, size emanet edilen mal sebebiyle şahitlik yapmak durumunda kalacaksınız demektir.
   Bir diğer rivayete göre de böyle bir rüya, gerçek yaşamınızda da alın bulacağınıza delalet eder.
   Altın bulduktan sonra, altının erimesi veya kaybolması, rüyayı gören kişinin annesinden dolayı kısa süreli bir üzüntü yaşayacağını işaret eder.
   Eğer bulduğunuz altınlar 5 tane ise, yakın zamanda namaz kılmaya karar verebilirsiniz.

   Rüyada Sahte Altın
   Rüyanızda gerçek zannettiğiniz ve sonradan sahte olduğunu anladığınız altın görmeniz, bir arzunuzun tam gerçekleşecekken bir anda işlerin ters gideceği ve arzunuzun gerçekleşmeyeceği manası taşır.

   Rüyada Altın Bilezik
   Rüyasında altın bilezik gören bir kişi, beklemediği bir yerden zenginliğe kavuşur.

   Rüyada Altın Kıyafetler
   Rüyanızda altından yapılmış kıyafetler kuşandığınızı görmeniz, seçeceğiniz eşin sizinle eşit statüde olmayacağı anlamını taşımaktadır.

   Rüyada Altın Külçesi
   Altın külçesi her ne kadar olumlu bir anlama sahipmiş gibi görünse de, eski rüya tabircilerine göre bunun tam zıttı bir anlama sahiptir. Rüyasında altın külçesi gören kişi, maddi kayba uğrar.

   Rüyada Altın Ev
   Rüyasında evinin altına dönüştüğünü gören kişinin evinde yangın çıkar.

   Rüyada Ellerin Altına Dönüşmesi
   Elleriniz altına dönüşürse, çalıştığınız işle ilgili sıkıntılı bir döneme girersiniz.

   Rüyada Altın İşçisi
   Rüyanızda altını şekle sokan ve madenden çıkaran bir işçi görmeniz size yol gösterecek ve yanlışlarınızı dürüstçe söyleyecek bir dosta işaret eder.

   Rüyada Altın Ustası
   Rüyada altını işleyen bir usta veya kuyumcu görmeniz neşe ve mutluluğu temsil eder. Bir diğer taraftan kuyumcu görmek bir çocuğunuzun olacağının müjdesi olabileceği gibi etrafınızda dönen hile ve yalanların da tezahürü olabilir.
   Rüyanızda altın ustası, altın bir ziynet eşyasının üzerini değerli taşlarla süslüyorsa; düşmanlarınızla anlaşma sağlayacaksınız demektir. Etrafınızdaki kötü kişilerden kurtulacaksınız. Aynı zamanda bu rüya olumsuz bir dönemin sonu, bolluk ve bereket dolu bir dönemin başlangıcı şeklinde de yorumlanmaktadır.

   Rüyada Altın Hurdası
   Altın hurdası görmek aile ve dost çevrenizde sizi hoşnut edecek kişilerin olduğunu ifade eder.

   Rüyada Altın Eşyalar
   Rüyada altın eşyalar görmek, mutlu günlerin sizi beklediğinin habercisidir. Rüyanızda altından yapılmış yemek takımları, bardaklar veya tabaklardan yemek yer veya bir şeyler içerseniz sıkıntılarınız yakın zamanda geçecektir.

   Rüyada Altın Ziynet Eşyaları
   Rüyada görülen altın ziynet eşyaları her zaman olumlu yorumlanır.

   Rüyada Altın Gerdanlık
   Rüyanızda gördüğünüz altın gerdanlık; eğer rüyayı gören kadınsa evliliğe, eğer rüyayı gören erkekse devlet kapısında gireceği bir iş ve saygınlığa işaret eder.

   Rüyada Altın Yüzük
   Rüyada altın yüzük takmak, evlilikle müjdelenir.

   Rüyada Altın Kolye
   Rüyada görülen altın kolye hayırlı kabul edilmektedir. Mutlu olacağınız haberler ve gelişmeler yaşayacaksınız.

   Rüyada Altın Taç
   Rüyada görülen altından yapılmış bir taç güç, onur ve saygınlığı simgeler. Aynı zamanda bilinç ya da ruhsal farkındalığın daha yüksek seviyelerine ulaşacağınızın bir işaretidir. Başarı ve üstesinden geleceğiniz olayları da sembolize ediyor olabilir. Bu rüya yorumlanırken, rüyanızda gördüğünüz taçı kimin taktığı da önemlidir.

   Rüyada Altın Yemek
   Rüyanızda altınları yediğinizi görmüşseniz, ilerleyen dönemlerde birikim yapacaksınız demektir.

   Sandıkta Altın Görmek
   Sandıkta veya sandık gibi kapalı kutularda bulunan altınlar yeni mallar edineceğinizin işaretidir.
Altınlar eğer kese gibi şeylerle bağlanmışsa rüya yine aynı şekilde yorumlanır.

   Altın Tutmak
   Rüyanızda birkaç tane altın parayı tutuyorsanız, karşılaşacağınız bazı olaylardan dolayı kederlenebilirsiniz. Hakkınızda dedikodular dolaşıyor olabilir. Eğer beş adet altın tutuyorsanız, çevreniz tarafından onaylanan bir işe girişebilirsiniz. Bir tane altın tutuyorsanız yeni bir ev alırsınız.

   Altın Para Basmak
   Rüyada basılan altın paralar, dini vecibelerinizi yerine getireceğinizin işaretidir.

   Resimli Altın Görmek
   Rüyada görülen üstünde resim bulunan altınlar, doğru yolu şaşırabileceğiniz konusunda size gelen bir uyarıdır. Gelecek dönemlerde sergileyeceğiniz davranışlar ve vereceğiniz kararlar hususunda ciddiyetle düşünmeli ve ince eleyip sık dokuyarak hareket etmelisiniz.

   Altın Kaybetmek
   Rüyanızda elinizdeki altınları kaybetmeniz, dini vecibelerinizi yerine getirmediğiniz manası taşımaktadır.
Bir diğer rüya tabirine göre ise kaçıracağınız fırsatları simgeler. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçıracak olabilirsiniz. Bu rüya geleceğe işaret ettiği gibi geçmişi de simgeliyor olabilmektedir.

   Büyük Altın
   Rüyada görülen büyük bir altın size verilecek bir emanete veya bir konuda kazanacağınız uzmanlığa işaret eder.

   ALLAH Yazılı Altın
   Rüyada üzerinde Allah yazılı veya Allah’ın isimlerinden biri yazılı bir altın görürseniz yakın zamanda hayırlı olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

   Altın Madeni
   Rüyada altın madeni görmek başarı ve zenginlik göstergesidir.

   Rüyada Altın Tozu
   Rüyanızda gördüğünüz altın tozu bazı kişisel ilişkilerinizin sona ermesi ile ilgili pişmanlıklarınızı gösterir. Bu konuda hata yapmış olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz.


ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi