Rüyada ANAHTAR Görmek

anahtar-ruyada-gormek-hayrolaruya.com
Rüyada anahtar görmek ne anlama gelir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ANAHTAR Görmek Rüya Tabiri   Rüyada anahtar görmek tek bir şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi elindeki anahtarla eğer bir yeri açabiliyorsa bu iyiye kapatıyorsa bu da kötüye işaret eder. 

   Rüyada görülen anahtar bir dileğin ya da rüya sahibinin olmasını çok istediği bir şey için Allah’a yakarışın işareti olarak kabul edilir. Rüyada salt bir anahtar görmek dini vecibeleri yerine getirmeye işaret eder.

   Anahtarın elden düşürülmesi, dini vecibeleri tamamen bırakıldığı anlamına gelmez ama rüya sahibinin dini görevlerini yaparken isteyerek yapılmadığı anlamına gelir. 

   Anahtar tek başına görüldüğünde çok hayırlı şeylere işaret eder. Sağlığa, huzura, müjdeli haberlere, hayırlı çocuklara, kazanca, helal rızka gibi.

   Bir kimse rüyasında anahtar aldığını görürse bu onun büyük bir varlığa ve zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir.

   Rüyada birden fazla anahtar görülmesi tek bir anahtar görülmesinden kat be kat daha iyidir. Birden fazla anahtar gören kişinin büyük bir servete sahip olacağı anlamına gelir.

   Rüyada Anahtar Kaybetmek
   Rüyada anahtar kaybetmek herkes için aynı anlama gelmez. Kadın için farklı, erkek için farklı şekilde yorumlanır. Bir kadın rüyasında anahtar görürse bu eşiyle yaşayacağı sorunlara işaret eder. Bir erkek rüyasında anahtar görürse o rüya sahibi için bir hane değişikliği olacağı anlamına gelir.

   Rüyada Anahtar Aramak
   Rüyada anahtar aradığını görmek, gerçek hayatta da iş görecek birilerini aramak anlamına gelir. Rüya sahibi anahtar aradığı zaman kendi işleri için ona yardımcı olacak birini arıyor demektir. Aynı zamanda bu rüyanın anlamı, rüya sahibinin sermayesini bir iş için kullanmak istediğini ve bu yöndeki düşüncelerini işaret eder.

   Rüyada Anahtar Vermek
   Uzun bir zamandan beri yapılan işte büyük başarılar kazanılacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına ve düşmanların ortaya konacak bir projeyle yenilgiye uğratılacağına işaret eder. Kişinin, sevenleri sayesinde sırtının hiçbir zaman yere getirilemeyeceğine ve en zor anında bile kendisine yardım eli uzatacak birisinin bulunacağına delalet eder.

   Rüyada Anahtar Kırılması
   Sorunlu geçen bir dönem yaşamaya, bu dönem içinde birçok sağlık sorunu ile boğuşmaya, iş fırsatlarını kaçırmaya, yakın bir akrabanın ihanetine uğramaya, iş konusunda yapılacak gereksiz bir hamleden ötürü üzüntü duymaya, darboğaza girmeye ve dertleri sıkıntıları ve sorunları arttıracak bir durumla karşılaşmaya alamettir.  Aynı zamanda, yapılacak bir işte sorun getirecek bir kişi ile tartışma yaşanacağına ve maddi açıdan zorluk çekileceğine rivayet edilir.

   Rüyada Anahtar Almak
   Kısa süre içinde hayallere kavuşmayı sağlayacak bir işe girileceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, yeni gayrimenkuller alınacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine yorumlanır. Kişi, Allah yolunda çok hayırlı işlere imza atacak ve vicdanı her zaman rahat olacak demektir.

   Rüyada Ölüden Anahtar Almak
   Çalışma hayatında yaşanan bazı kötü olaylardan ötürü yeni bir işe girileceğine, bu işte yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, hasret çekenlerin buluşacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder. Ayrıca, alınacak bir kararla birlikte yeni bir şehirde bir işe girileceği ve maddi ve manevi olarak rahat bir hayata ulaşılacağına alamettir.

   Rüyada Kırık Anahtar Görmek
   Sağlık sorunları ile uzun bir süreden beri uğraşan bir kimsede çok üzücü bir haber alınacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, sevilen kişilerin arasını bozan bir kişi ile yüzünden eşlerin arasının açılacağına, hatalı bir adım yüzünden işyerinde ihtar alınacağına ve uzun yıllardan beri hayal edilen şeylerden uzaklaşılacağına yorulur.

   Rüyada Anahtar Değiştirmek
   Kişinin, akrabalarından birinin hayırsız bir evlada sahip olacağına, bu evladın aile bireylerini ve akrabalarını kötü duruma düşüreceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, yakın bir arkadaşa ve maddi olarak büyük bir kazanca veda edileceğine delalettir.

   Rüyada Anahtar Hediye Etmek
   Rüyayı gören kişinin, yeterli ve düzenli beslenmesi, kendisine dikkat etmesi ve düzenli bir hayat sahip olması sayesinde sağlıklı bir vücuda sahip olacağına, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına tabir edilir.

   Rüyada Anahtar Teslim Etmek
   İş hayatında çok sorun yaratan bir durumun iş hayatında büyük tecrübe sahibi birisinin akıl hocalığı yapması sayesinde düzeltileceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, çıkılacak bir seyahatten hem iş hem aşk konularında güzel gelişmelerle dönüleceğine alamettir.

   Rüyada Anahtar Fırlatmak
   Yapılan bir iş karşılığında verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü uykusuz ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, bu yüzden atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, kısa süre içinde yalnız kalınacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına ve bu durumdan yararlanmak isteyen kişilerin çeşitli yollara başvuracaklarına yorumlanır.

   Rüyada Anahtar Saklamak
   Kişinin, elinde olmadan sosyal hayatında yaşadığı bir kırgınlıktan ötürü büyük bir üzüntü duyduğuna, yaptığı bir hatanın bir türlü peşini bırakmayacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, sevdiği bir kişi ile ayrılık yaşayacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına ve çok sevdiği bir eşyayı kaybedeceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, zor bir yol girildikten sonra yardım konusunda söz veren herkesin sırt çevireceğine ve bu yüzden bazı kişilerle aranın açılacağına yorulur.

   Rüyada Anahtarlık Görmek
   Anne baba dualarının alınması sayesinde istene herşeye kısa süre içinde kavuşulacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına ve gidilen yolda çok başarılı olunacağına alamet eder. Ayrıca, eşler arasında yaşanan ve bazı kişiler tarafından körüklenen kavgaların sona ermesi için çalışılacağına ve işlerden kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için harcanacağına işaret eder.

   Rüyada Boynuna Anahtar Takmak
   Hırsı yüzünden uzun bir zamandan beri sorun yaşayan bir kişi ile muhatap olunacağına, bu kişinin söyleyeceği yalanlar yüzünden bir süre baş ağrısı çekileceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

   Rüyada Bir Kıza veya Kadına Anahtar Vermek
   Yakın bir zaman içinde zor bir işin altından kolayca çıkılacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine rivayet eder. Aynı zamanda, tatsız başlayan bir işin günden güne daha iyi bir hal alacağına ve zenginlik yolunda adım atılacağına yorulur.ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.


HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullananın.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. iyi günler. Rüyamda sevdiğim çocuğun yanında sarışın bi bayan görüyordum. Kız çok yılışık biriydi sevdiğim çocuğun başı eğik düşünceli ve suratı asıktı. Ben başka bi yerde masada tatlı tavuk göğsü yiyordum. O yılışık kız da yam masada oturuyordu. Sevdiğim çocuk benim masama karşı sandalyemde oturup benim tabağımdan benim ile tatlı yiyordu ve ben şok oluyordum. Çok şaşırıyordum. Bunun anlamı ne şu an şevdiğimle konuşmuyoruz.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi