Rüyada ARABA Görmek

ruyada-araba-gormek-hayrolaruya.com
Rüyada araba görmek ne anlama gelir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada ARABA Görmek Rüya Tabiri


   Rüyada araba görmek, maddi kaygılarınızın olduğuna işaret eder. Geleceğinizi garanti altına almak amacıyla bazı tedbirler alabilirsiniz. Yeni yatırımlar veya harcamalarda kesinti yapmak söz konusu olabilir.

   Rüyada Arabaya Binmek
   Rüyada arabaya binmek, eğer kendi işinizi yapıyorsanız işlerinize büyük bir bereket geleceğine; eğer bir iş yerinde çalışıyorsanız, işinizde beklemediğiniz bir mevkiye yükseleceğinize işaret eder. Bu rüya seviye atlamanın ve yükselmenin müjdecisidir. Bu rüya devlet kapısından alınacak yardımlarla da tabir edilmektedir. Devlet dairelerinde çalışan bazı kişilerin size iyiliği dokunabilir.
   Bu rüyanın bir diğer yorumu ise çocuğunuzun hayırlı bir evlat olarak yetişeceği yönündedir.
   Rüyada arabaya binmek tatil amaçlı veya iş nedeniyle yolculukla da tabir edilmektedir.

   Rüyada Arabadan İnmek
   Rüyada arabadan inmek işlerinizde bazı gerilemeler yaşayacağınıza delalet eder. Şu sıralarda iş konusunda attığınız adımlara dikkat etmelisiniz.

   Rüyada Arabalı Vapur (Araba Vapuru) Görmek
   Rüyada görülen araba vapuru yakın zamanda yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. Bu yolculuktan manevi ve maddi olarak faydayla döneceksiniz.

   Rüyada Arabadan Düşmek
   Rüyanızda bindiğiniz arabadan düştüğünüzü görmeniz veya birinin bindiği arabadan düşmesi çalışılan işten çıkılacağına delalet eder.

   Rüyada Yük Arabası Görmek
   Rüyanızda çok fazla yük bindirilmiş bir arabaya bindiğinizi gördüyseniz, bu rüya bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza işaret eder.

   Rüyada Dolmuş, Otobüs veya Minibüs Görmek
   Rüyanızda dolmuş yada minibüse binmeniz, bu rüya bir iş seyahatine çıkacağınızın habercisidir. İş seyahati sizin için çok iyi geçecektir.

   Rüyada Kaza Yapmış Bir Araba veya Araç Görmek
   Rüyanızda kaza yapmış araba görmeniz sanıldığının aksine hayırlı bir anlama sahiptir. Böyle bir rüya mevkinizin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

   Rüyada yuvarlanmış araba görmek, çevrenizden aldığınız övgülerin ve ününüzün uzun sürmeyeceğine işaret eder.

   Rüyada Araba Altında Kalmak
   Rüyada araba altında kaldığını gören kişinin zengin olacağına delalet eder. Yüklü bir mirasa sahip olabilirsiniz.

   Rüyada Araba Kovalamak
   Rüyanızda arabaya yetişmek için arabayı kovalamanız, eğer işsizseniz iş arayışınızın uzun süreceğine delalet eder.

   Rüyada Otomobil Görmek
   Rüyanızda bir otomobilde iseniz, bu rüya, işlemediğiniz bir suç yüzünden itham edileceğinize fakat çok sürmeden suçsuzluğunuzun kanıtlanacağına işaret eder.
Bir diğer rüya tabirine göre ise, otomobil kısa süreli kederle yorumlanır.

   Rüyada Otomobil Kullanmak
   Rüyada otomobil kullanmanız, iş yerinde verdiğiniz emeklerin takdir edileceğinin habercisidir. Eğer yönetici konumunda iseniz işinizdeki başarılarınız artacaktır.
Bir diğer rüya tabirine göre rüyada otomobil kullanmak, farkında olmadan sergilediğiniz davranışlar nedeniyle bazı ufak sıkıntılar yaşayacağınıza yorulmaktadır.

   Rüyada At Arabası Görmek
   Rüyada at arabası görmek amaçlarınıza muvaffak olacağınız şeklinde tabir edilir. Rüyada at arabasıyla yolculuk yapmak, rüyayı gören kişinin araba sahibi olamayacağına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya ufak bir rahatsızlığı simgeler.

   Rüyada El Arabası Görmek
   Rüyada el arabası görmek yapacağınız işlere çok emek harcayacağınıza ve işleriniz için çok uğraşacağınıza yorulmaktadır.

   Rüyada Bebek Arabası Görmek
   Rüyada bebek arabası görmek çeşitli maddi sıkıntılar geçirebileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı hamile bir kadın görmüşse, bu tür rüyalar hamile kadınlar tarafından sıkça görüldüğünden, rüya tabir edilmeyebilir.

   Rüyada Araba Sürmek
   Sevilen bir kişi ile girilecek bir işte çok doğru adımların atılması sayesinde büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve rahata erileceğine alamet eder.

   Rüyada Yeni Bir Araba Almak
   Uzun bir zamandan beri hayali kurulan ve gerek maddi imkânlar gerek zaman bulunamaması gibi sorunlardan ötürü gerçekleştirilemeyen bir projenin hayat geçirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevinçli haberler alınacağına ve bu haberlerin gelişiyle kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına yorulur.

   Rüyada Araba Anahtarı Görmek
   Anne baba duaları alınması sayesinde karşılaşılan engellerin ve zorlukların çabucak ve zarar görmeden atlatılacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

   Rüyada Beyaz Araba Görmek
   İş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmaması için daha dikkatli olunacağı, kazancın günden güne arttırılacağı, işlerin üzerinde daha çok kafa yorulacağı, atılan adımların birçok kişi ile konuşulacağı, yeri geldiğinde tecrübe sahibi kişilerden fikir alınacağı ve daha başarılı olunacağı anlamına gelir.

   Rüyada Araba Satmak
   Rüyayı gören kişinin, iş ile ilgili olarak attığı adımlarda yaşanacak bir hatanın yakın bir zaman içinde bazı sorunlara yol açacağına anacak bu sorunların yine kendisi tarafından alınacak bazı tedbirler ve atılacak adımlar sayesinde ortadan kalkacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sosyal hayat içinde pek yakın olunmayan bir kişinin yapacağı kötülüğün kendisine döneceğine yorumlanır.

   Rüyada Araba Çarpması
   Beklenmedik bir anda sıkıntı yaratacak ve büyük bir üzüntüye neden olacak bir durumla karşılaşılacağına, bu yüzden aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine ve sorunun ortadan kalkacağına alamettir.

   Rüyada Araba Kaybetmek
   Maddi ve manevi açıdan çok sorun yaratacak bir durumun ortasında kalınacağına, bu sebeple uykusuz ve stresli günler yaşanacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına, kırgınlık yaşanacağına, zor bir dönem geçirileceğine ve bu dönem içinde neredeyse hiç kimseden bir yardım ya da destek alınamayacağına tabir edilir.

   Rüyada Araba Çaldırmak
   Uzun bir zamandan beri sahip olunan bir mevkiye, yaşanacak kötü ve maddi açıdan büyük hasara neden olacak bir olay yüzünden veda edileceğine, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına ve iş hayatı içinde zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşanacağına rivayet edilir. Ayrıca, zor durumların üstüste geleceğine, psikolojik olarak kötü bir ruh haline sahip olunabileceğine ve bu yüzden profesyonel bir yardım alınması gerekebileceğine işarettir.

   Rüyada Siyah Araba Görmek
   Kişinin, aile hayatı içinde yaşadığı bazı tartışmalar olduğuna, bu tartışmaların yakın bir zaman içinde son bulacağına, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına ve bu adımlar sayesinde kazancını en az iki kat arttıracağına delalet eder. Aynı zamanda, sosyal hayat içerisinde tanışılan bir kişi ile bir küs bir barışık bir ilişki yaşanacağına alamettir.

   Rüyada Karlı Havada Araba Kullanmak
   Tecrübeli kişilerin karşı çıkmalarına rağmen sıkıntılı ve sorunlu bir işe girileceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına yorulur.

   Rüyada Araba Çalmak
   Zor geçen bir dönemin ardından işle ilgili olarak sıkıntı yaratan bir durumun ortadan kaldırılacağına, bu sayede çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine alamet eder. Aynı zamanda, kişinin gam, dert ve kederden kurtulup yakın bir zaman içinde ferahlığa çıkacağına yorumlanır.

   Rüyada Araba Parçalanması
   Hayırsız bir kişinin sözüne uyulup ortak bir işe girileceğine, bu işte parasal olarak kısa süreli bir kazanç elde edileceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına ve sıkıntıların günden güne daha da artacağına rivayet edilir. Ayrıca, renkli bir hayata sahip olunan dönemin geride kalacağına ve artık daha sakin, daha mütevazi ve daha içine kapanık bir yaşam sürme konusunda karar verileceğine yorulur.

   Rüyada Araba Motoru Görmek
   Hayırlı bir işe girileceğine yorulur. Yakın bir zaman önce tanışılan bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bu gönül ilişkisinin devamı olarak çok hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatında kazanılacak para ile ayal edilen eve kavuşulacağına ve işlerin gittikçe daha kazanç getirir bir hal alacağına işaret eder.

   Rüyada Araba Almak ve Satmak, Araba Alım Satımı Görmek
   Rüyayı gören kişinin, sorun yaratan bir durumla karşı karşıya geleceği, maddi ve manevi açıdan çok büyük sıkıntılar çekeceği, hayır getirmeyecek bir kişi ile ortaklık kurmak zorunda kalacağı ve işlerin çok aksayacağı, ancak dizginleri eline alması sayesinde iş ile ilgili sıkıntıları teker teker çözeceği anlamına gelir.

   Rüyada Araba Yakmak
   İstenen şeylere kavuşmak için gidilen yolda bazen hata yapılabileceğine, bu hatalara karşı önceden önlem almak ve dikkatli olmak gerektiğine, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, bazı sorunların patlak vereceğine ve hayırsız bir kişinin işleri daha kötü hale getirebileceğine yorumlanır.

   Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması, Lastik Patlaması Görmek
   Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak atılan bütün adımlar güzel sonuçlar doğuruyorken ve hayallere kavuşuluyorken yaşanacak kötü bir olaydan ötürü hayat içinde sıkıntılı bir döneme girileceğine, bu dönem sona erene kadar ve bu sıkıntı bitene kadar atılan adımlara dikkat edilmesi gerektiğine yorulur.

   Rüyada Araba Yanması Görmek
   İşlerin bir anda içinden çıkılmaz bir hal alacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, iş arkadaşlarından birinin yapılan bir projenin içeriğiyle ilgili olarak dışarıya bir casusluk yapacağına, bu yüzden çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına ve en sonunda çalışmanın uzunca bir süreliğine askıya alınacağına delalet eder.

   Rüyada Araba Takas Etmek, Araba Takası Görmek
   İş konusunda yeni bir adım atmaya, kazancı arttırmaya, yardım isteyen bir arkadaşa maddi ve manevi yardımda bulunmaya, sorunları çözmeye, dertleri bitirmeye, kırgınlıkları ve kızgınlıkları sona erdirmeye, aile hayatında çok hayırlı adımlar atmaya ve başarı sağlamaya işaret eder.

   Rüyada Araba Kaybetmek
   Rüyanızda arabanızı nereye park ettiğinizi unutmuşsanız, arabanızı bulamıyorsanız, bu rüya hayatınızın gidişatı ile ilgili mutsuzluğunuzu sembolize etmektedir. Yaşamınıza nasıl bir yön vermek istediğinizi bilmiyorsunuz demektir.

   Rüyada Park Edilmiş Araba, Park Halinde Araç Görmek
   Bu rüya potansiyelinizin gereksiz yere ortaya çıkamadığının göstergesidir. Bunun yanında bu rüya, kendi istediğiniz şeyleri yapmak için kendinize yeterli zamanı ayırmadığınızı da ifade edebilir.

   Rüyada Araba Çalınması Görmek
   Rüyanızda arabanızın çalındığını görmeniz kimlik kargaşası yaşadığınıza işaret eder. Bunun yanında başarısız ilişkiler ve hayatınızda önemli bir rol oynayan bir kişinin kaybı da bu rüyanın sembollendirdiği durumlar arasında bulunabilir.

   Rüyada Arabanın Denize Uçması
   Rüyanızda arabanız bir göl, deniz veya derin bir suyun üzerine doğru uçtuysa ya da girdiyse, bu rüya yarıda bırakılmış amaçları ve yaşamınızdaki pişmanlıkları simgeler.

   Rüyada Araba İle Birine Çarpmak
   Rüyanızda arabanızı sürdüğünüz sırada birine çarpmanız, gerçek yaşamınızda bazı kişileri incitmiş olduğunuzu ifade eder. Bununla ilgili pişmanlık ve suçluluk duygusu böyle bir rüya ile kendini göstermektedir.

   Rüyada Arabada Kilitli Kalmak
   Rüyanızda arabanın kapısını ya da penceresini açamamanız, hayatınızda vermiş olduğunuz kararlarla ilgili tereddütle olduğunuzu ve belki de bu kararlardan dönmek istediğinizin göstergesidir.


ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

1 yorum:

  1. Rüyamda eski model bir anadol araba akdığımı gördüm. Klasik araba sayılmaz tabi. Aldım ama araba kazalı mı, sigorta veya trafik cezası borcu var mu onu sorgulamadan parayı verdim sonra pişman oldum. Plakadan araç sorgulama için plakayı not aldım..

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi