Rüyada BEBEK Görmek

bebek-ruyada-gormek-hayrolaruya.com
Rüyada bebek görmek ne anlama gelir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada BEBEK Görmek


   Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına işaret eder.

   Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder.

   Bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.

   Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır.

   Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.

   Bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır. 

   Rüyada Çocuk Olmak, çocuk olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır.

   Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır.

   Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.

   Yeni doğmuş çocuk, bebek; üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya,

   Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya, yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi,

   Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

   Rüyada bebek emzirmek bazı kayıplarınızın olabileceğine, bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ayrıca etrafınızdaki kişilere karşı da dikkatli olmalısınız. Yakınınızda bulunan kişiler bilerek veya bilmeyerek size zararı dokunacak şeyler yapabilir. Birilerinden kötülük görebilirsiniz. Kendinizi mümkün olduğu kadar korumaya almalısınız.

   Rüyada kız bebek görmek, işlerinizin düzgün gideceğine delalet eder. Hanenize bereket gelecektir. Rüyada kız bebek görmenin bir diğer tabiri ise çevrenize karşı itibarınızın artacağıdır.
   Rüyanızda kız bebeği kucağınıza aldıysanız bu rüya, yaptığınız işlerin hayırlı sonuçlar getireceğinin işaretidir. Maddi durumunuz kötü ise zengin olacaksınız demektir. Eğer sıkıntılı bir dönemdeyseniz feraha ereceğinizin müjdecisidir.
   Hamile bir kadın rüyasında kız bebek görmüş ise, bebeği erkek olacak demektir.

   Rüyada erkek bebek görmek, alacağınız hayırlı haberleri temsil eder. Size gelecek bu haberler, sizi fazlasıyla sevindirecektir.
   Hamile bir kadın rüyasında erkek bebek görmüş ise, bebeği kız olacak demektir.

   Rüyada beşik sallamak eğer çalışıyorsanız iş yerinizde olumlu gelişmeler yaşanacağının habercisidir. İş yeri sahibiyseniz bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder. Eğer işsizseniz yakın zamanda işe girebilirsiniz.

   Rüyada ağlayan bir bebek görmek, bu rüya işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize işaret eder.
   Rüyada ağlayan bebeği susturmak, bu rüya, işle ilgili çeşitli gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler adına çaba sarfedeceğinize işaret eder.

   Rüyada gülen, mutlu bir bebek görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Rahat bir dönem sizi bekliyor demektir.
   Rüyada bebekle oynamak, güzel vakit geçirmek, bu rüya, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere delalet eder.

   Rüyada terkedilmiş bir bebek görmek; Ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülk şeklinde yorumlanır.
   Bebeği sahiplenmek ona yardım etmek; hayatınızdaki sıkıntılar kısa süre içerisinde geçmişte kalacaktır. Borcunuz varsa borcunuzdan kurtulursunuz, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkar, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket gelir. Böyle bir rüya yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara yorulur. Canınızı sıkan ve aklınıza takılan konular varsa sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçecektir.

   Rüyada konuşan bir bebek görmek; geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınızın müjdecisidir.

   Rüyada mutlu ve güzel bir bebek görmek; sevinçi haberlere delalet eder.

   Rüyada zayıf ve çirkin bir bebek görmek, can sıkıcı haberler işiteceksiniz demektir.

   Rüyada kirli bir bebek görmek; beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorulmaktadır.

   Mis gibi güzel kokan temiz bir bebek görmek; gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize yorulur. Bu dönemde yeni bir aşk kapıda olabilir veya sağlam dostluklar kurabilirsiniz.

   Rüyada ağlayan bebek görmek; Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına delalet eder.

   Rüyada yeni doğmuş bebek görmek; yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine fakat bu sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğinin habercisidir.

   Rüyada oyuncak bebek görmek; alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine delalet eder. Rüyanızda birisi size oyuncak bebek hediye ederse, bu rüya, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize karşı bir uyarıdır.
   Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınızın işaretidir.  Rüyada oyuncak bebek görmek gönül ilişkilerinizde daha düzgün davranmanız için size gelen bir uyarı niteliği taşımaktadır.
   Birine oyuncak bebek hediye etmek; bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder.

   Rüyada bebek dünyaya getirmek, doğurmak; gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına işaret eder.

   Rüyada bir doğum görmek, doğuma şahit olmak ve bir bebek görmeniz, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına ve durumunuzun iyileşeceğine, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, gurbette iseniz vatananıza döneceğinize delalet eder.
   Rüyada doğuma gitmek, kendinin doğuma gittiğini görmek, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza delalet eder.

   Rüyada bebek emzirmek, bir yakınınızın bebek emzirdiğini görmek, o yakınınızın yakın zamanda feraha ereceğine işaret eder.
   Rüyada süt emen bir bebek görmek; hanenizde bolluk ve bereketin artacağının habercisidir.

   Rüyada uyuyan bebek görmek; geleceğinizin güzel olacağının işaretidir.

   Rüyada oynayan bebek görmek, mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.

   Bebeğin altına yaptığını görmek, bebeğin altına yapması; hanenizde bolluk olacağına delalet eder.

   Rüyada Şişman Bebek Görmek; Bu rüya, güzel günlerin kapıda olacağının müjdecisidir.

   Rüyada bebek öldürmek, bebek öldürdüğünü görmek; Verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine delalet eder. Bu nedenle hayatınızla ilgili kararlar verirken ince eleyip sık dokumalısınız. Size güzel gibi gözüken şeyler aslında sizin hayrınıza olmayabilir. Bu nedenle mantıklı davranmakta fayda olacaktır. Bu rüya bir uyarı rüyası olarak dikkate alınmalıdır.

   Rüyada bebeğe dönüşmek, Rüyada bebek olmak, kendisini bebek olarak görmek, bebek olduğunu görmek rüyayı gören kişinin maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.

   Rüyada bebek sahibi olmak, bir bebeğinizin olduğunu görmeniz, yeni maddi kapıların size açılacağının işaretidir. Eğer bekarsanız yeni biriyle tanışabilir veya var olan ilişkinizi evlilik yolunda ilerletebilirsiniz.  Bu rüya hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınızın müjdecisidir. Rüyada bebek sahibi olmak her şekilde iyiye yorumlanabilir. Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderilir. Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görürsünüz. Üstelik tüm bunlar siz hiç çaba sarfetmeden gerçekleşir.

   Rüyada bebeğin birşey vermesi, Rüyanızda bebek size bir şey verirse sizi sevindirecek bir haber alacağınıza veya ummadığınız bir yerden elinize mal yada para geleceğine delalet eder.

   Rüyada küçük bebek görmekRüyanızda gördüğünüz bebek normalden daha küçükse, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna işaret eder.

   Rüyada bebekle yolculuk, Rüyanızda yanınızda bir bebekle yola çıkmanız, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

   Beşikte yatan bebek, bebeğin beşikte yatmasımutluluğa ve maddi gelirlerlere delalet etmektedir.

   Rüyada bebek arabası görmek; Rüyanızda bebek arabasında olan bir bebek görmeniz çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza yorulur. Bu dönemin ardından huzurlu ve mutlu günler gelecektir.

   Rüyada ölü bir bebek görmekÇok sevdiğiniz bir eşyayı veya sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle ilişkilerinizde daha yapıcı olmalısınız. Maddi olarak da harcamalarınıza dikkat etmeli ve işlerinizle daha çok ilgilenmelisiniz.

   Rüyanızda yürüyen veya oynayan bir bebek görmeniz, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine yorulur. Neşeli ve huzurlu bir gelecek sizi bekliyor demektir.

   Rüyada mutlu bebek, Bebeğin gülümsemesi, gülmesi; Rüyanızda gördüğünüz bebek gülümsüyorsa ve mutlu ise bu rüya içsel olarak huzurlu ve mutlu olduğunuzu ifade eder.

   Rüyada ağlayan bir bebek görmek, bebeğin ağladığını görmek; içinizde ilgi isteyen bir parçanızı simgeler. Sevgiye muhtac olan bu parçanız gerek başkaları tarafından gerekse sizin tarafınızdan yeterince kabullenilmemiştir. Kendinizde beğenmediğiniz yönler yüzünden belki de kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz. Öncelikle kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeli, olumsuz gördüğünüz özellikleriniz de dahil olmak üzere bütünüyle kendinizi kabullenmeli ve sevmelisiniz. İç çatışmalarınızdan dolayı kendi içinizde sevmediğiniz bu parçanız bilinçaltınızdan bu rüya yoluyla açığa çıkmış olabilir.
   Bazen de rüyada ağlayan bebek görmek kendinizi ve ailenizi korumak için yeterli özelliklere sahip olmadığınızla ilgili kaygılarınız olduğunu ifade ediyor olabilir.

   Rüyada aç bebek veya açlıktan ağlayan bebek görmeniz, başkalarına olan bağımlılığınızı yansıtmaktadır. İlgi çekme, takdir edilme gibi konularda kendinizi eksik hissediyor olabilirsiniz. Çaresizlik, başkalarına olan muhtaçlık ve güvensizlik duygularınız bu rüya yoluyla bilinçaltınızdan size yansıyor olabilir.

   Rüyada yürüyen, koşan veya dans eden, oynayan bir bebek görmek; hayatınızda sizin için potansiyeli yüksek birçok imkanın varlığından haberdar olduğunuzu sembolize etmektedir.


ÖNEMLİ NOT:

   Rüya tabirlerinde unutulmaması gereken en önemli nokta rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarını da bulmak ve bunların tamamını birleştirip birbirleriyle ilişkilendirerek gördüğünüz rüyayı yorumlamaktır. Bunun için mutlaka HayrolaRuya.com islami rüya tabirleri sitemizin arama bölümünü kullanınız.

   Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerektiğidir. Rüyalar her zaman size ileriye dönük bilgi vermek için olmayabilir. Günlük hayatınızda üzerinde düşündüğünüz, kafanızı kurcalayan veya sizi meşgul eden konular ile ilgili rüyalar görmeniz normaldir. Bazen de rüyalar çok karmaşık olurlar ve bu tip rüyalara anlam vermek çok zordur. Bu durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus da rüyanızı hayra yormak yani rüyanızı iyi yönde yorumlamanız gerektiğidir.

   Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin bir sonucudur. Rüyanızda sadece ana nesne olarak gördüğünüz bir şeyin yani rüyanızda en yoğun ve dikkat çekici gördüğünüz nesne veya eylemin rüya tabirinin yanında mutlaka diğer nesne ve eylemlerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak yorumlamaya çalışınız.

   Bu sayfada okumuş olduğunuz rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi