Rüyada CİNSEL İLİŞKİ Görmek

cinsel-iliski-ruyada-sevismek-gormek-hayrolaruya.com

Rüyada cinsel ilişkiye girmek ne anlama gelir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada CİNSEL İLİŞKİ Görmek


   Rüyada bir erkek cinsel ilişki görürse ticaret hayatında çok başarılı olacak ve rakiplerini geride bırakacak, eğer bu rüyayı kadın görürse kolay atlatacağı ama yine de kendisine mutsuzluk ve üzüntü verecek bir takım olaylar yaşayacak demektir.

   Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek iki şekilde tabir edilir. Kişinin helali ya da sevdiği biriyle cinsel ilişkiye girmesi kendisi için hayırlı olacak güzel şeylerin yaşanmasına delalet eder. Fakat kişi normalde tanımadığı biriyle rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu iyi değildir, kişiye uğursuzluk ve şansızlık getirir. Rüya sahibi toplum içinde mahcup olacak ve herkesin gözündeki iyi algıyı kaybedecek aynı zamanda da kazancı azalacak demektir.

   Rüyada cinsel ilişki yaşamak gören kişinin iş yerinde makamı ve rütbesi artar. Rüyada cinsel ilişki yaşayıp orgazm olan kişi için rüya bozulmuş demektir. Bir kişi rüyasında hasmı ya da rakibi ile cinsel ilişki yaşadığını görürse eğer onu alt edecek demektir.

   Rüyada cinsel ilişki yapanları görmek yardım etmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında bir yakının, dostunun ya da arkadaşının biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmesi o kişiye bir faydasının dokunacağına delalet eder.

   Rüyada tanımadığı bir adamla cinsel ilişkiye girmek; gören kişi maddi olarak zorluk çekmeye başlayacak demektir.

   Rüyada tanımadığı bir kadınla cinsel ilişkiye girmek; kişi başının ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.

   Rüyada iki kardeşin cinsel ilişkiye girmesi: Rüyada iki kardeşin cinsel ilişkiye girdiğini görmek, sıkıntıyla beklediği rahata, umudunu kestikten sonra ümit ettiği toplu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek özlediği hünere, verdiği uğraşların sonunda beklediği mevkiye, zorlukların sonrasında elde ettiği büyük güce anlamı taşır.
   Bazende şöye tabir olunur: iki kardeşin cinsel ilişkiye girmesi, bencil bir insana, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu şerefe, görgülü yaşlı kimseye, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu hünere, meşakkatle birlikte umduğu zenginliğe anlamı taşır. Zorlukların ardından ulaştığı yüksek mertebeye, zorluklarla mücadele ederek özlediği toplu mala, cefa çekerek özlediği onura, yakın zamanda alınacak memnun edici habere, başarısızlıktan sonra beklediği beceriye, cefa çekerek beklediği daha çok kazanca şeklinde tefsir edilebilir.
   Rüyada iki kardeşin cinsel ilişkiye girmesi tabiri, Bir kısım alim ve ulemalar şu şekilde tefsir etmiştir: zorlukların ardından hayalini kurduğu paraya, fena huylu bir düşman tarafından zarar görmeye, meşakkatle birlikte ümit ettiği mala, meşakkatle istediği yüksek mertebeye, cefa çektikten sonra elde ettiği paraya şeklinde tabir edilir.

Etiketler; sikiş, sikişmek, sikiştiğini, sikmek, siktiğimi, siktiğini, ilişkisi, ilişkisini, ilişkisinin, cinsellik, cinsel, iliski, iliskiye, girmek, girdiğini, sevişmek, seviştiğini, eşiyle, eş, karısıyla, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii

3 yorum:

 1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın.

  HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

  YanıtlaSil
 2. Selamlar rüyamda iki kardeşin cinsel ilişkiye girdiğini gördüm ayrıca o anda tanımadığım bir kişi daha vardı
  bir başka rüyamda değerli taşlar ile dolu bir mağara odası gördüm
  yorumlarınız için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba meteor, Rüyada iki kardeşin cinsel ilişkiye girmesiyle ilgili detaylı rüya tabiri yukarıdaki sayfanın sonunda geniş bir şekilde açıklanmıştır. Sitemizin arama kutusuna MAĞARA yazıp aradığınızda Rüyada MAĞARA Görmek rüya tatabirine ve yine arama kısmına DEĞERLİ TAŞ yazıp arama yaptığınızda çıkan arama sonuçlarında Rüyada DEĞERLİ TAŞ Görmek rüya tabirine ulaşabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Sil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi