Rüyada DİŞ KIRILMASI Görmek

dis-kirilmasi-gormek-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada diş kırılması görmek ne demek? Riya tabiri nedir?

Rüyada DİŞ KIRILMASI Görmek


   Rüyada diş kırılması, rüyada görülen dişin, rüyayı gören kişinin akrabalarına yorulmasına bağlı olarak, diş kırılması, baba tarafından bir akrabanın sağlık durumu ile ilgili çok büyük sorunlar yaşadığına ya da bir ölüm haberi alınacağına ve çok üzüleceğine işaret edilir. Aynı zamanda, çeşitli sorunlardan ötürü aile bireylerinin yaşayacağı sıkıntılara delalet edilir.

HayrolaRuya

Rüyada Diş Kırılması ve Kanaması
   Rüyada kırık, kırılmış veya kanamış ve kanayan diş, çok sert yaşanacağı düşünülen maddi ve manevi bir sorunun herhangi bir sıkıntı yaratmadan ortadan kalkacağına tabir edilir.

Rüyada Diş Parçalanması
   Rüyada parçalanan, parçalanmış diş, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği şeyleri çeşitli birimlere ve bölümlere bölerek gerçekleştireceğine alamet edilir.

Rüyada Diş Düşmesi
   Rüyada düşen veya düşmüş diş, rüyayı gören kişinin, aile hayatında büyük üzüntüler yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Diş Kopması
   Rüyada kopan diş, kopmuş dişin bulunduğu yere göre tabir edilir. Eğer kopmuş diş üst çenede ise, sağlık durumunda yaşanacak ve uzun bir süre sıkıntı yaratacak bir soruna işaret edilir. Alt çenede ise, aile büyüklerinden birinin ölümüne yorulur.

Rüyada Diş Dökülmesi
   Rüyada dökülen veya dökülmüş diş, rüya sahibinin, hayatın farklı ve yeni taraflarına ilgi duyduğuna ve yeni şeyler yaparak yeni bir yol çizmek istediğine ve bu sayede ruhen ve bedenen sağlıklı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Diş Çıkması
   Rüyada çıkan diş, rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında yapmaya çalıştığı şeyler için sevdiği insanlardan yardım ve destek alınacağına işaret edilir.

Rüyada Azı Dişi Kırılması
   Rüyada kırılan azı dişi, rüya sahibinin, akrabalarından biri hakkında üzüntülü bir haber alacağına delalet edilir.

Rüyada Diş Kanaması
   Rüyada kanayan diş, rüya sahibinin, iş hayatındaki ya da sosyal hayatındaki insanların kendisi hakkında pek iyi ve dostça duygular beslemediklerine alamet edilir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, magribi, kirmani, tiflisi, danyal

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi