Rüyada KADIN Görmek

kadin-ruyada-gormek-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada kadın görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?

Rüyada KADIN Görmek


   Rüyada kadın görmek farklı açılardan yorumlanmaktadır. Rüyasında güzel bir kadın gören kimsenin, o seneyi güzel geçireceğine, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına işaret eder. Rüyada görülen güzel kadını sırtına alıp götüren kişi hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcundan kurtulur, davalı ise mahkemeyi kazanır. Rüyada genç ve güzel bir kadın ile konuşmak, bereketle dolu bir seneye, hayra, daha çok mal ve rızka işarettir. Rüyada evinize gelen güzel kadın sevinç, ferahlık, mutluluk olarak yorumlanmaktadır.
   Rüyada görülen çirkin kadın, göze hoş gelmeyen kadın ise sene boyu rahatsız, sıkıntılı, mutsuz olacağınıza, maddi ve manevi olarak sürekli bir sıkıntıya delalettir. Rüyada görülen güzel kadın tabirinin tam zıttı olarak yorumlanmıştır.
   Rüyada kadın görmek bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın dost gibi görünen gizli bir rakip ya da hasımdır aslında. Rüyada tabir yerindeyse süslü bir kadın görmek ve bu kadının da gerçek hayatta daha önce hiç görülmemiş birisi olması hiç beklenmedik bir anda mutluluk ve heyecan verici sözler işitmek anlamına gelir. Rüyada gencecik, çok güzel ve çok çekici bir kadının bir anda yaşlandığını görmek inancın güçlü olmasına işaret eder.
   Rüyada bunun tam tersi olarak yaşlı bir kadın bir anda gençleşir ve rüya sahibi onunla yakınlaşarak, bir şeyler yaşarsa inancın güçleneceği anlamına gelir. Bir kişi gerçek hayatta yaşlı olan bir kadını rüyasında genç olarak görürse işi çoğalır ve kazancı artar. Rüyada genç kadın gören bir hasta derdine deva bulur. Rüyada genç ama dini inancı düşük olan bir kadın gören kişi mahcup olacağı bir şey yapacak ama öte yandan da çok mutlu olacağı bir söz işitecek demektir.

HayrolaRuya

Rüyada Kadın Öpmek
   Rüyada kadın öpmek maddi ve manevi açıdan iyi bir yaşama işarettir. Hayatınız kolaylaşacak, geçim sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bazı tabirciler tarafından tarifi imkansız olan, hayal dahi edemeyeceğiniz şeylerin gerçekleşeceğine ve bunların kötü değil, iyi şeyler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek
   Rüyada kadın kadına seviştiğini veya lezbiyen olduğunu kişi, seviştiği kadını tanıyorsa onun sırlarını öğreneceğine, tanımıyorsa dünya hayatında ne kadar boş işlerle uğraştığına işaret eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek
   Rüyada kadın cinsel organı gören kişinin eline yakın zamanda, beklemediği ve büyük bir miktarda paranın, malın ya da değerli bir şeyin geçeceğine işarettir. Sıkıntılardan kurtulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, itibar sahibi ve saygın bir kişi olmaya delalet eder.

Rüyada Kadın Memesi Görmek
   Rüyada kadın memeleri görmek bir kız evladınız olacağına işaret etmektedir. Kız çocuğu hayırdır, şerre yorulmaz.

Rüyada Sevişmek
   Rüyada bir kadınla seviştiğini gören kişi için; eğer kadın güzel ise hayra, kadın çirkin ise şerre işaret eder.

Rüyada Suratsız Kadın Görmek
   Rüyada, mahkeme duvarı suratlı diye tabir edilen yüzü gülmeyen, sevimsiz bir kadın görmek rüya sahibini derinden sarsılacağı, yıkılacağı onu telaşa düşüreceği bir olay yaşayacak demektir.

Rüyada Kadını Açık Görmek
   Rüyada kadını açık görmek hayırlı işlere işaret eder. Rüya sahibinin bir hayır yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek
   Rüyada yüzü görünmeyen kapalı bir kadın görmek şüphe anlamına gelir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek
   Rüyada güzel kadın görmek karla çıkılacak bir işe, üstün başarıya, rakibe karşı elde edilecek galibiyete, esenliğe, gönül ferahlığına, afiyete, bolluğa, berekete ve zenginliğe işaret eder. Rüyasında genç ve güzel bir kadın gören kişi Allah katında sevap olacak bir şey yapacak demektir.

Rüyada Kadın Öldürmek
   İş konusunda ya da aile ile ilgili konularda yaşanan sorunların hayırlı bir şekilde çözüleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına alamet eder.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek
   Yolculuğa çıkılacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, yeni bir ilgi alanı edinileceğine ve sanatsal faaliyetlere girileceğine yorulur.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek
   Hayali kurulan şeylere biraz zahmet çekerek ve maddi açıdan biraz harcama yaparak ulaşılacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına ve işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada Kadın Göğsü Görmek
   Hayır getirecek bir çalışmaya girileceği, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceği, sağlık sorunlarının aşılacağı, dertlerin ve sıkıntıların kısa süre içinde biteceği, zararların telafi edileceğine, kaçan fırsatların tekrar elde edileceği, yeni bir işe girileceği ve okul hayatında önemli aşamaya gelineceği anlamına gelir.

Rüyada Camide Kadın Görmek
   Yakın bir arkadaşın açmak istediği bir işe ortak olmaya, bol kazanç elde etmeye, işleri büyütmeye, kazancın büyük bir kısmını Allah yolunda harcamaya, kardeşlerin arasını düzeltmeye ve hayır duası almaya rivayettir. Aynı zamanda, başka bir kişinin yaptığı hatadan etkilenilmesine rağmen yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile toparlanılacağına ve işlerde yaşanan durgunluğun son bulacağına alamet eder.

Rüyada Kadın Kadına İlişkiye Girmek
   Fayda sağlayacak bir işte bazı sorunların baş göstereceğine, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine ve yardım edilen kişinin bol bol hayır duası edeceğine rivayettir. Ayrıca, yaşanacak problemlerin ardından çok güzel olayların yaşanacağı ve geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına yorulur.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek
   İş hayatında bir kişinin konuşmalarının sorun yaratacağına, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, çocuk sahibi olunacağına ve yeni bir ortaklık kurulacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve maddi olanakların günden güne daha da artacağına yorumlanır.

Rüyada Orta Yaşlı Kadın Görmek
   Dertlerin yarattığı huzursuzluk yüzünden manevi açıdan sorun yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına işaret eder. Kişi, yaptığı bir iyilik sayesinde karşısına çıkan engelleri bir bir aşacak demektir.

Rüyada Kadın Pedi Görmek
   Kişinin sırlarını saklayan bir kişinin varlığına, bu kişiye birçok konuda yardım edeceğine, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, iş dünyasındaki saygınlığın artacağına ve mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek
   Birçok konuda bolluk ve bereket içinde geçirilecek bir döneme işaret eder. Bu dönem içerisinde, yeni bir işe girileceğine, kazancın artacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına ve evlat sahibi olunacağına yorulur. Aynı zamanda, dertsiz ve tasasız geçecek ve güzel gelişmelerin kapısını açacak bir yola girileceğine tabir edilir.

Rüyada Cüce Kadın Görmek
   Hayat içinde elde edilecek imkânların daha az olacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, giderlerin artış göstereceğine, huzura erileceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına ve hane içinde eşlerin sıkıntılı günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada Esmer Kadın Görmek
   Sorunların iş hayatında kazanılacak başarıla sayesinde çözüme kavuşacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birinin sıkıntılarına çare olunacağına işaret eder. Ayrıca, zor bir durumun sabırlı bir şekilde devam edilmesi sayesinde kısa sürede düzeltileceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada Dul Kadın Görmek
   Rahatsız edici bir durumla karşılaşmaya, sıkıntılarla ve sorunlarla boğuşmaya, sağlık sorunları yaşamaya, sevilen bir kişi için endişe duyulacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Hasta Kadın Görmek
   Sıkıntı yaratacak bir kişi ile irtibat kurulması gerekeceği, iş bırakmak zorunda kalınacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, bir iş konusunda kararsız kalınacağına, eşlerin ayrılacağına, zenginliği tehdit edecek bir durum yaşanacağına ve yeni eşyalar alınacağına yorulur. Ayrıca, kişinin, yeni yeni kişilerle tanışacağına, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına ve bu eğitimle birlikte kazancın en az bir kat daha artacağına işarettir.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek
   Yakın bir arkadaşın önayak olması sayesinde çok kazanç sağlayacak bir işe girmeye, sorun yaratacak bazı kişilerden uzaklaşmaya, yapılan hataları telafi etmeye, kazancı arttırmak için yeni bir işe girmeye, sağlık olmak için düzgün beslenmeye ve rahata ermeye alamettir.

Rüyada Kadın Kadına Kavga Etmek
   Sağlık sorunlarının yakın bir zaman içinde tedavi edileceği, sevilen bir kişi ile işle ilgili olarak ortaklık kurulacağı, kısa zamanda çok başarılı adımlar atılacağı, bir aldatma olayına maruz kalan bir arkadaşa destek olunacağı, eğitim hayatında yeni bir sayfa açılacağı ve başarılı bir iş hayatına sahip olunacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kadın Olması
   Çok hayırlı ve güzel bir şekilde başlayan ve aynı şekilde devam eden bir projenin hiç beklenmedik bir anda çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, bolluk ve bereketin haneden uzaklaşacağına, dertlerin ve sorunların artacağına ve zor zamanlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Saçlı Yaşlı Kadın Görmek
   İş hayatının uzun yıllardan beri yapılması sayesinde artık işlerin düzenli bir hal aldığına ve gelir gider durumunun belli olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda, hayırlı bir haber alınması ile birlikte aile kurma konusunda bir karar verileceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine ve manevi olarak büyük bir ferahlık sağlayacak bir bölgeye seyahat edileceğine işarettir.


Tiflisi Tabirleri : 

İmam Cafer Sadık (a.s):

Rüyada kadın görmenin altı tabiri vardır:

1-Mutluluk ve murat

2-Dünya

3-İş, meslek

4-Bolluk

5-Kıtlık ve darlık

6-Zenginlik.

İbn-i Sirin:

Genç kız görmek; erkekler için mutluluk ve murada

Yaşlı kadın görmek; dünya ve dünya uğraşına

Neşeli kadınlar görmek; kadınların güzelliğine, çirkinliğine, şişmanlığına ve zayıflığına göre iyiye veya kötüye

Güzel ve bakımlı kadın görmek; nimet konusunda bolluğa

Çirkin ve zayıf kadın görmek; darlık veya kıtlığa

Mutlu ve süslü kadın görmek; murada

Asık suratlı, çirkin ve yaşlı kadın görmek; durumunuzun kötüye gideceğine ve muradınıza eremeyeceğinize işarettir.

Kirmani:

(Kadınlar için) tıpkı erkekler gibi erkeklik organınızın olduğunu görmek; hamile kalacağınıza ve bir çocuk dünyaya getireceğinize, aynı rüyada erkeklik organıyla cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek, çirkin bir iş yapacağınıza

(Kadınlar için) genç bir kadın olmanıza rağmen rüyada kendinizi yaşlanmış olarak görmek; din ve dünya hayrı göreceğinize

(Kadınlar için) erkek olduğunuzu ve erkek elbisesi giydiğinizi görmek; iffetli ve dindar bir kadınsanız, hayra; değilseniz, kötüye işarettir.

Cabir Mağribi: Fesat ehli kadın görmek, dünya ehli için bolluk, ahiret ehli içinse ilim ve hayır demektir. Tabir bakımından rüyada yabancı bir kadını görmek, tanıdık bir kadını görmekten daha iyidir.

Bir yabancının eşinize dokunmaya çalıştığını görmek; eşinizin akrabalarının zengin olacaklarına

Eşinizin yabancı erkeler ararsında fesatla şöhret bulduğunu görmek; iyilik ve menfaat göreceğinize

Eşinize mızrak veya kılıçla vurduklarını görmek; bir erkek çocuğunuz olacağına işarettir.

Çağdaş Ulema:

Kadın görmek; küçük sorunlarla karşılaşacağınıza

Güzel kadın görmek; birine aşık olduğunuza veya olacağınıza

Hamile kadın görmek; sevineceğinize

Uzun saçlı kadın görmek; mutluluğa

Kızıl saçlı kadın görmek; takibe alınacağınıza..

Esmer veya kumral kadın görmek; hastalığa

Saçı örgülü kadın görmek; güzel bir eğlence yaşayacağınıza

Bir kadını kucağınıza aldığınızı görmek; bir tartışma yaşayacağınıza

Bir kadının gönlünü çeldiğinizi görmek; bazı dalkavuklarca aldatılacağınıza

Bir kadın tarafından sevilmek; bir kargaşa yaşayacağınıza

Genç ve çıplak bir kadın görmek; boş arzular peşinde olduğunuza

Bir kadının erkeğe veya bir erkeğin kadına dönüştüğünü görmek; saygınlık kazanacağınıza

Bir kadını yüksek bir yerden inerken görmek; huzur ve mutluluğa

Yaşlı kadın görmek; geçmiş hatıralarınızı yeniden gözden geçireceğinize

Yaşlı bir kadını öpmek; evlilik konusunda tartışma yaşayacağınıza

Bir kadını dua ederken görmek; iyi bir fırsat yakalayacağınıza

Makyajlı bir kadın görmek; ikiyüzlülüğe

Çocuklu bir kadın görmek; endişeye

Çocuklu bir kadını kalabalık bir ortamda görmek; hoşlanmayacağınız bir şeyle karşılaşacağınıza…
Bir kadını güzel ayakkabılarla görmek; güzel vakit geçireceğinize

Bir kadını pijamalarıyla görmek; tembelliğe

Çok sayıda kadını bir arada görmek; misafir ağırlayacağınıza..

Bir kadının cinsel organını görmek; cinsel dürtülerinizin tatmin olmadığına..

Bir kadınla ailevi ilişki kurmak; arzu ve beklentilerinizin yerine geleceğine


Çok sayıda kadınla sohbet etmek; başkalarının dedikodularının kurbanı olacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada görülen kadın, güzel olursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye delalet eder.
Bazen kadın, ambar, mahzen, sandık, ve eşyasını içine koyduğu her şeye delalet eder.
Bazen kadın, kabre delalet eder. Çünkü insan anasından doğduğu gibi kabre girer.
Bazen da kadın, hapis ve ortağa delalet eder. Çünkü kadın zevk ve malca erkeğe eşlik eder.
Bazen kadın görmek, yatak ve elbise gibi gizli şeylere muttali olan kadına, meyveli ağaca, içine ip sarkıttığı kuyuya, üzerine bastığı pabuca, kalem ve mürekkebini bıraktığı divite, oturacak yere ve evine delalet eder.
Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. ;
Güzel kadın, devamı olmayan maldır. Çünkü güzellik değişip bozulur.
Rüyada genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse, geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine yönelir.
Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç, bezekli bir Arap kadınının tabirce olan hayırlılığını anlatmak mümkün değildir.
Şžişman kadın senenin ucuzluk ve bolluk olmasına, zayıf kadın da senenin kıtlık ve pahalılık içinde geçmesine delalet eder.
Tabirce kadının en iyisi, Arap ve buğday benizli olan kadındır. Bunların da tanınmayanı tanınanından daha hayırlıdır.

Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olan bir kadındır.


İhya Rüya Tabirleri :

Güzel kadın bollukla geçecek seneye, devamlı olmayan mala,
Kadın zevk ve menfaate; tarla, çiftlik, bağ ve bostana,
bütün dünya nimetlerine ve yönetme istidadından dolayı sultana,
Eve güzel bir kadın girmesi sevinç ve ferahlığa,
Genç bir kadının bir erkeğe yönelmesi dünyalığının düzelmesine,
Buğday tenli, güzel giyimli genç Arap kadınını görmek her türlü hayır ve ihsana,
Şişman kadın bolluk yılına,
zayıf kadın kıtlık yılına,
Yaşlı kadın dünyaya,acze düşmeye, elden giden ve insana ahreti kazandıran dünyalığa,
Yaşlı kadın bazen ümit kesilen şeyin gerçekleşmesine,
Bir kadının gördüğü kendinden genç kadın onu çekemeyen düşmanına,
Bir adamın, kendi hanımı yanında başka bir adam görmesi eşinin baht açıklığına, mal ve dünyalığına,
Kadının kocasına başka bir kadın taktim etmesi, eşiyle arasında bir anlaşmazlık çıkmasına,
Kadının erkek elbisesi giydiğini ve bunun kendisine yakıştığını görmesi halinin güzelliğine, yakışmaması halinde maydana gelecek değişikliğe,
Kadının kendini erkek olmuş görmesi kocasının huy ve karakterini alarak onunla iyi geçinmesine,
Kadının kasti olarak erkek gibi giyinmesi yahut yabancıların giyim ve kuşamlarını taklid etmesi onların örf ve adetlerini benimsemelisene, onların sevindikleri şeylere sevinmesine ve fitneye,
Birden çok kadının kendine doğru yönelmesi dünyanın o kimseye yönelmesine, kadınların yüz çevirip gerisin geri gitmeleri, dünyanın o adamdan yüz çevirmesine, yoksulluk ve çaresizliğe,

Kadınlar topluluğunda yahut meclisinde kendi arzusu ile oturduğunu görmek miskinliğe,


MollaCami Tabiri :

   Rüyada görülen kadın, güzel otursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye işarettir. Bazen kadın, ambar, mahzen, sandık ve eşyasını içine koyduğu her şeye işarettir. Bazen kadın, kabre işarettir. Bazen de kadın, hapis ve ortağa işarettir. Bazen kadın görmek, yatak ve elbise gibi gizli şeylere muttali olan kadına, meyveli ağaca, üzerine bastığı pabuca, kalem ve mürekkebini bıraktığı divite, oturacak yere ve evine işarettir. Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. Güzel kadın, devamı olmayan maldır, Rüyada genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse, geriledikten so a devlet ve talihi yine kendisine yönelir. Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç, bezekli bir kadının tabirce olan hayırlılığını anlatmak mümkün değildir. Şişman kadın senenin ucuzluk ve bolluk olmasına, zayıf kadın da senenin kıtlık ve pahalılık içinde geçmesine işarettir. Tabirce kadının en iyisi, buğday benizli olan kadındır. Bunlanın da tanınmayanı tanınanından daha hayırlıdır. Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olan bir kadındır. Bir kadının rüyada yaşlı bir kadın görmesi, o kadının artık çalışamadığına işarettir. Yaşlı kadın dünyadır. Bir kimse rüyada güzel bir kadın görse ve onunla söyleşip gülüşse veya o kadın o kimsenin bulunduğu kendi evinde yanına geldiğini görse, ucuzluk ve bolluk bir seneye, eğer fakirse, mal kazanmasına, hapisse kurtulmasına, eğer o kadın mesture ise, gizlice bir habere, eğer onunla beraber def ve saire gibi şeyler varsa, açık ve herkes tarafından bilinen bir hayra işarettir. Tanınmayan kadın, tanınan ve bilinen kadından tabirce daha hayırlıdır. Bir kimsenin bir kadını Allah (C.C.) için insanlara iyilikle emir ve kötülükten nehyettiğini görmesi, dince, iyi bir şeye işarettir. Bir kimsenin rüyada bir şehirde silahlı bir takım kadınlan hayvanlara binmiş bir halde görmesi, o şehre gelecek işçilere işarettir. Bir kimsenin rüyada hanımının satıldığını görmesi, o kimsenin saltanat ve devletinin gitmesine, işlerinin perişan bir hale gelmesine ve sonra durumunun düzelmesine işarettir. Bir kimsenin rüyada kendi hanımıyla beraber başka bir adam görmesi, o kimsenin hanımının baht ve talihli oluşuna, ailesinin zengin, mal ve dünyalıklannın iyi olmasına işarettir. Bir kimsenin rüyada hanımının kendisine başka kadın takdim ettiğini görmesi, o kimsenin hanımından ayrılmasına veya aralarında bir anlaşmazlık çıkmasına işarettir. Rüyada hanımım sırtına aldığını gören kimseye, bir taraftan bir ayıp isabet eder. Bazı tabirciler de o kimse zengin olur, dediler. Uyanıkken görmediği bir kadını rüyada gören kimsenin, malından bir şey kaybolur. Sonra yine o malı bulur. O kadını öldürdüğünü görse, malının bir kısmı gider. Kadınla cinsi münasebette bulunsa, malının hepsi dinden çıkar. Bir kimse rüyada kendi hanımının başkasına verilmiş olduğunu veya onun kendisinden başka bir kimseyle evlendiğini görse, o kimsenin dini gider ve sonucu iyi olur. Kadın, rüyada zevk ve menfaattir. Bazı kere kadın, arazi, çiftlik, bağ, bostan ve diğer yenilecek şeylere işarettir.
Etiketler; sikiş, sikişmek, sikiştiğini, sikmek, siktiğimi, siktiğini, ile, alakalı, tabirler, nasıl, tabir, edilir, göre, görmek, gömek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, tabirine, tabirlerine, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, imam, imamı, alim, alimi, seyyid, süleyman, nablusi, abdulgani, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cafer, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, esas, asıl, gerçek, hakiki, kaynak, doğru, kaynaktan, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi