Rüyada KOVALANMAK Görmek

kovalanmak-ruyada-gormek-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada kovalamak ne demektir? Rüya tabirleri nelerdir?

Rüyada KOVALANMAK Görmek


   Rüyada kovalanmak, rüya sahibinin dillendiremediği ve içinde yaşadığı bazı duyguları olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi şüpheci, velveleci ve kuruntu yapan kimsedir. Şüphelerinde haklı olduğu kadar haksız olup yanıldığı da olur çünkü bu kişi her şeyden, deyim yerindeyse havadaki nemden dahi şüphelenir ve huzursuz olur.
   Rüyada kovalanmak ayrıca, rüya sahibinin rahatsız olduğu, görüşmek istemediği ama yine de her gün yüz yüze gelmek zorunda kaldığı kişilere işaret eder. Rüya sahibi değil yüzünü görmek, adını bile duymak istemediği bu kişilerle hiç çaresiz her gün karşılaşmaktan dolayı büyük bir huzursuzluk içindendir ve bu durum onun hayatta en çok şikâyet ettiği konulardan biridir diye ifade edilir.

HayrolaRuya

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak
   Rüya sahibinin kendisini çekemeyen komşularına, arkadaşlarına ve ticaret hayatındaki rakiplerine yorulur. Bu kişiler rüya sahibini düşürmek için her anını kollayarak, zayıf bir an yakalayıp, bunu kullanmayı hedefliyorlar demektir.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak
   Rüya sahibine karşı kötü niyetler besleyen ve onun zarar etmesi için uğraşan kimselerin varlığına delalet eder. Bu kişiler rüya sahibine kötülük yapmak için el ele vermişler demektir.

Rüyada Silahla Kovalanmak
   Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelirken, bazı acı gerçeklerle yüzleşmesi ve onlarla yaşaması gerektiğini de kabul etmesi olarak tabir edilir. Rüyada silahla kovalandığını gören kişinin üzerindeki kem gözlerden kurtulması için de bir türbeye gidip hocaya kendini okutması ya da kurşun döktürmesi gerektiği kanısı yaygındır.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüya, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, magribi, kirmani, tiflisi, danyal

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi