Rüyada ALTINA YAPMAK Görmek

altına-yapmak-ruya-tabiri-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada ALTINA YAPMAK ne demektir?

Rüyada ALTINA YAPMAK Görmek


   Rüyada altına yapmak, ayıplanacak olan bir durum yaşamak ve utanmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bir toplum içerisinde yaşanacak olan olayda, bir başkası adına da utanmak söz konusu olabilir. Bu kişi ya siz ya da yakınlarınızdan birisidir. Bu rüyanın öteki anlamları arasında ise iftira konusu bulunmaktadır. Bu iftira olayı ile ilgili taraflardan birisi de siz olacaksınız. Yaşanacak olan durum her ne kadar büyük olmasa da yine bir utancın ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir. Rüya ile ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi de sözünden dönmektir. Bir konuda verdiğiniz sözden; unutarak, kasten ya da çeşitli nedenlerle dönmenizi işaret eder. Rüya ve yorumlarla ilgili genel özellik ise kısa süreli olacağıdır.

Rüyada Altına İşediğini Görmek
   Rüyada altına işemek, bir konuda haksız olan kişinin tarafında olmayı göstermektedir. Bu kişiyi savunmanız, bazı insanlarla sorun yaşamanıza ve kavgaların meydana gelmesine neden olmaktadır. Uzun sürecek olan olumsuz etkilerden kurtulmanız da stresli olacaktır.

Rüyada Altına Kaçırmak
   Kendi sorumluluğunuzun dışında almış olduğunuz sorumluluklar için aşırı endişe etmeyi simgeler. Bir başkasının sorumluluğunda olan konularda yapmış olduğunuz faaliyetleri 
kafanıza gereğinden fazla takacağınızı göstermektedir.

Rüyada Altına Büyük Tuvaletini Yapmak
   Hatadan dönmek şeklinde değerlendirilmektedir. Bu hata, herhangi bir konuda ortaya çıkmış olabilir. Belirli bir zaman sonra yapılan yanlışın farkına varmanız ve hatanızı düzeltmeniz, sorunların ortadan kalmasına sebep olacaktır.

Rüyada Başkasının Altına Yaptığını Görmek
   Bu kişi ile ilgili olarak yaşanacak olan sorunları göstermektedir. Bu durum, kişinin tanıdık olması durumunda geçerli olacaktır. Tanıdık olmayan bir kişi gördüyseniz, sorumluluk alanınızı terk etmeniz beklenmelidir. Bu, bir iş yerinde meydana gelebileceği gibi, okuldan kaçmak ya da aile içerisinde kavga olarak da kendisini gösterebilir. Bu açıdan, geniş bir alanda görülebilir.Etiketler; işediğimi, kaçırdığımı, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi