Rüyada DAMAT Görmek

damat-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada DAMAT Görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada DAMAT Görmek


   Rüyada damat görmek yiğit, güçlü ve cesaretli kişilere yorulur. Rüya sahibi çalışkanlığı ve azmi ile her işin altından evvel Allah alnının akıyla çıkan kişidir. Mert ve cömerttir. Bu özellikleri sayesinde herkes tarafından çok sevilir ve kendisine önemli oranda itibar edilir. Rüyada damat gören kişi için mutluluk ve başarı hiç de uzakta değildir.
Rüya sahibi hayatı boyunca hep daha iyisini yapacak ve hep daha iyisine sahip olacaktır. Bir erkeğin rüyasında soylu ve mal varlığı bol olan bir ailenin kızıyla evlenmek bazı kişilerle iş ortaklığı yaparak onların adından ve sermayesinden faydalanarak iş ya da makam sahibi olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, rüyasında bir damadı olduğunu ve onunla bir yerde ağız ağza vererek konuştuğunu görse uzun zamandır hayır beklediği bir işten kendisine kazanç çıkacağı yorumu yapılır.

Rüyada Damat Bohçası Görmek
   Hayırlı ve güzel gelişmeler olacağının müjdecisidir. Yeni bir eve taşınmaya, arabayı yenilemeye ya da hayırlı bir kısmet bulup evlenmeye işaret eder.

Rüyada Damat Adayını Görmek
   Rüya sahibinin kuruntularının, endişesinin ve şüphesinin yersiz olduğuna boşu boşuna kendisini yiyip bitirdiğine delalet eder. Ortada rüya sahibinin düşündüğü gibi bir tehlike yoktur aslında.

Rüyada Damat Gelin Görmek
   Büyük sevinç, bol rızık ve hayırlı kısmetler anlamına gelir. Rüya sahibinin bir taşla iki kuş vuracağı bir iş yapmak için adım atacağı ve işin içinde hayırlarla çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Damat Tıraşı Olmak
   Rüyada damat tıraşı olduğunu gören kişi, olmayan şeyleri varmış gibi gösteren, egolu ve kompleksli kişi olarak tanımlanır. Ayrıca başkalarının maşası olan ve başkalarının dolduruşu ve gazı ile fevri hareket ederek zarara uğrayan kişi olarak da ifade edilir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Damadı olmayan kimsenin rüyada damadı olduğunu görmesi, düşmana galip ve korkudan emin olmaya delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :

Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri :

Damadı olmayan kimsenin rüyada damadı olduğunu görmesi, düşmana galip ve korkudan emin olmaya işarettir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. Rüyamda damatla gelin gördüm, damatın damatlığı beyazdı ve hiç kirlenmiyordu. Şaşırdım gidip sordum bu nasıl oluyor diye dedi ki bsna gelinin kalbi temiz ondan oluyo. Yoksa ben çok pis bir damadım. Ben bu damada aşık oldum ama artık çok geçti yeni kurulmaya çalışılan bir yuva yıkılamaz böyle güzel bir çift üzülemezdi, ayırılamazdı. Aşkımı kalbime gömdüm ve düğün salonunu terk ettim. Arkamdan yakışıklı damat beni sevdiğini haykırıyordu tam arkamı döndüm rüya bitti uyandım of ya bu ney ki şimdi :s

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi