Rüyada HALI Görmek

hali-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada HALI Görmek ne demektir?

Rüyada HALI Görmek


   Rüyada halı görmek güzel anlamlara gelir. Rüyasında halı gören kişi paraca hiç darlığa düşmez. Bu kişi sıkıntıya da düşmez. Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de variyet sahibi güçlü kimseler olacağına işaret eder.
   Halının bir diğer anlamı da hoşluk ve hafifliktir. Özellikle halı üzerinde yürüdüğünü gören kişi çok şanslıdır bu onun ömrü boyunca mesut ve bahtiyar olacağı anlamına gelir. Halının bir diğer anlamı da helal mal ve para kazanma onuruna nail olmaktır. Kişi rüyasında sadece kendisine özel olarak yere halı serildiğini görürse bu onun ileride çok zengin biri olacağına ve uzun yaşayacağına delalet eder. Halı görmek genel olarak çok iyidir.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek
   Rüyada katlanmış halı görmek iyi değildir. Eğer rüya sahibi bir halıyı katlamış şekilde taşıyarak götürüyorsa bu o kişinin ileride çok zorluğa ve yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Halı Görmek
Rüyada eski halı ya da yırtılmış bir halı görmek de darlığa ve yokluğa düşmeye delalet eder. Rüya sahibi ileride fakirleşecek ve geçim derdine düşecek anlamına gelir.

Rüyada Çiçekli Halı Görmek
   Rüyada düz olmayan, çiçek desenli ya da herhangi bir deseni olan bir halı görmek çok iyidir ve kişinin dünyalığına işaret eder. Yani malının çok olacağı anlamına gelir.

Rüyada Küçük Halı Görmek
   Rüyada hem küçük hem de geniş olmayan halı görmek iyi değildir. Rüyasında halının küçük ya da dar olduğunu gören rüya sahibinin hayatının çok uzun sürmeyeceği gibi malı ve parası da çok olmaz.

Rüyada Yeşil Renk Halı Görmek
   Rüyada yeşil renk halı görmek çok güzeldir ve kişinin variyeti ile yorumlanır. Rüyasında yeşil renkli halı gören rüya sahibinin malı da, rızkı da çok olur.


Tiflisi Tabirleri : 

Hz. Danyal (a.s):

Rüyada yeşil ve temiz halı görmek; kalabalığa

Halıyı başkalarının evine serdiğinizi görmek; yolculuğa çıkacağınıza ve o yolculukta oldukça menfaat elde edeceğinize işarettir.

İbn-i Sirin:

Yere serilmiş bir halı görmek ve onun kendi malınız olduğunu bilmek; ömrünüzün uzun, rızkınızın bol olacağına

Bir halının üzerinde oturduğunuzu görmek, ama oranın kime ait olduğunu bilmemek; durumunuzun kötüye gideceğine işarettir.

Kirmani:

Küçük bir halının üzerinde oturduğunuzu görmek; ömrünüzün kısalacağına

Üzerinde oturduğunuz küçük halının uzadığını görmek; rızkınızın bollaşacağına

Halı dürüp evinizin bir köşesine koyduğunuzu görmek; istikbalinizin kendi elinizde olduğuna işarettir.

Çağdaş Ulema:

Halı görmek; evlilikte huzursuzluğa

Halı temizlemek veya çırpmak; sizi rahatsız eden birinin evinize misafir olacağına işarettir.

Diyanet Rüya :

Rüyanızda sizin için yere bir halı serildiğini görmeniz; ömrünüzün uzun olacağına ve rızkınızın bolluğuna, kişinin rüyasında bilmediği bir yerde ve tanımadığı kimselerin arasında yere bir halı serilerek üzerinden geçtiğini görmesi; o kimsenin memleketinden ayrılarak gurbete gideceğine yorumlanır.

İhya Rüya Tabirleri :

Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.


MollaCami Tabiri :

Rüyada halı görmek, dünyaya ait şeylerle tabir edilir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi