Rüyada Hz. LUT (A.S.) Görmek

HZ-Lut-Aleyhisselam-ruyada-gormek-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada Hz. LUT A.S. Görmek ne demektir?

Rüyada LUT (a.s.) Görmek


   Rüyada Lut Aleyhisselamı görmek eşinden, kavim ve kabilesinden dolayı üzüntü ve sıkıntı çekmeye; düşmana galip gelmeye, Lutiliğin yaygın olduğu bir yerde Lut aleyhisselamı görmek ilahi gazap ve musibete delalet eder.

   Rüyada Hz. Lut (A.S.)'i görmek, kabilesi ve hanımı tarafından çekilecek sıkıntılara, üzüntü ve kedere işarettir. Bazen Lut (A.S.)'ı görmek rüya sahibinin, düşmanına galip gelmesine ve düşmanın Allah (C.C.)'ın gazabına ugradığını görmesine işarettir. Lut (A.S.)'i görmek eğer insanlar Lut kavminin çirkin fiillerini işliyorlarsa mahv ve helak olmaya ve yere batmaya işarettir. Rüyada lüt (A.S.)'in hanımını gören kadın, kocasına itaat etmez ve kocasının durumunu bozmaya çalişir. Bazen de o kadın helak olur.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi