Rüyada İNŞAAT Görmek

insaat-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada İNŞAAT Görmek ne demektir?

Rüyada İNŞAAT Görmek


   Rüyada inşaat görmek çok güzel ve hayırlıdır. İşlerin hep hayırlı olarak, güzel şekilde ilerleyeceğine ve olumlu şekillerde noktalanacağına işaret eder. Rüyada inşaat gören kişi kendisine büyük gelir getirecek, iyi bir kar elde edeceği ve ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacağı bir işe girişecek demektir.
   Bir kişi eğer rüyasında büyük bir apartman görürse bir gayrimenkul sahibi olacak demektir. Rüya sahibinin birden fazla yüksek katlı bina görmesi hayatında yenilik yapacağına, yeni projelere atılacağına işaret eder. Rüyada metruk ve harap olmuş binalar görmek iyi değildir. Rüya sahibinin sağlık sorunlarına, para ve mal kaybetmesine bunun sonucu olarak da darlık yaşamasına yorulur.

Rüyada İnşaat Yapıldığını Görmek
   Rüyada inşaat yapıldığını görmek rüya sahibinin hayatının iyi yönde gelişeceğine, ümidini kestiği işlerin gelişme göstermesine ve olumlu yönde ilerlemesine işaret eder. Rüyada inşaat yapıldığını gören kişinin iç dünyasında da güzel ve olumlu değişiklikler olacak, rüya sahibi uzun zamandır kaybettiği yaşam enerjisini yeniden toplayacak diye ifade edilir.

Rüyada İnşaat Çökmesi
   Rüyasından inşaatın çöktüğünü gören kişi, çok umutlu olarak giriştiği bir iş konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek
   Rüyada henüz bitmemiş, inşaat halinde ev görmek, rüya sahibinin büyük bir kısmeti olduğu fakat henüz kendisine ulaşmamış olduğu anlamına gelir.

Rüyada İnşaat Kumu Görmek
   Rüyada inşaat kumu görmek bir verilen işten bin kazanarak kar elde etmeye delalet ederken aynı zamanda arka arkaya gelecek olan kısmetler şekline yorumlanır.

Rüyada İnşaat İşçisi Görmek
   Rüyada inşaat işçisi gören kişi Allah’ın yarattığı tüm güzelliklerden faydalanma şansına nail olacak demektir. Rüyada inşaat işçisi gören kişinin dünyadaki hiçbir şeyde gözü kalmayacak, gönlünce, dilediğince bir hayat sürecek ve her şeyden bolca faydalanacaktır.


İhya Rüya Tabirleri :

Henüz tamamlanmamış inşaat olgunlaşmamamış fikir ve tasarılara, gerçekleşmesi zaman isteyen teşebbüslere, İnşaat yaptığını görmek müteahhit ve inşaat işçileri için kazanca, diğerleri için arzu ve isteklerin bir gün gerçekleşmesine delalet eder.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. Rüyamda kocama ait olan kursta inek gördüm ve bu inekleri kesip ben dogradim ta ki kocam yeter birak diyene kadar tamam dedim 3 parcasini da kücuk dogradim kalktim kursun kapisina gittim kocam 2 evlilik yapacagini söyledi elimde bi kutu vardi onu attim atinca bozuk paralar firladi ve oturup sessizce aglamaya basladim biri gelip abla aglama artik dedi bende yüzümü sildim rüya icinde tabir sordum 9 kadina bunlar cin dedi susun dedim kulaklarimi kapatip yürüdüm.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi