Rüyada İNSAN Görmek

insan-ruyada-gormek-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada İNSAN Görmek ne demektir?

Rüyada İNSAN Görmek


   Rüyada insan görmek, türlü şekillerde tabir edilebilir. Rüyada bir tek insan görmek, rüya sahibinde gözü olan yani kişini namusuna göz dikmiş, kendisini hayal eden, düşünen ve isteyen bir kimsenin varlığına tabir edilir.
Rüyada iki insan görmek, güvende olmaya, kazadan ve beladan korunmaya, gereksiz düşüncelerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada üç insan görmek, rüya sahibinin günaha girme fikrine yakınlaştığına yorulur. Rüyanın kesin yorumu, nasıl görüldüğüne bağlı olarak yapılır.

HayrolaRuya

Rüyada İnsan Kesmek
   Bir kimse rüyasında bir insanı kestiğini görürse ona çok kaba davranacağı, hakaret edeceği, günahına gireceği ve kalbini kıracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin anlayıp dinlemeden, hırsla ağzına geleni söyleyip, zehir zemberek laflar edip, bir kişiyi çok üzeceğine ve inciteceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Öldürmek
   Rüyada insan öldürmek, ayıp yapmaya ve kusur işlemeye delalet eder. Rüya sahibinin yanlış yollara girip, yanlış kişilere uyarak, hayasız işler yapacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri rüyada insan öldürmeyi kurtuluş şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada İnsan Eti Görmek
   Rüyada insan eti görmek şer olarak kabul edilir. Rüya sahibinin darlığa, yokluğa, üzüntüye ve hastalığa düşeceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, hayırsız kişilerle karşılaşıp onlardan dolayı üzüleceğine, kederleneceğine yorulur.

Rüyada İnsan Eti Yemek
   Rüyada insan eti yemek, bir kişinin yardımı ile geçim sıkıntısından kurtulmaya, hem paraya hem de dünya malına kavuşmaya işaret eder. Menfaat anlamına gelir ve kişi için hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada İnsan Pisliği Görmek
   Rüyada insan pisliği görmek, hayırlara, bolluğa ve berekete kavuşmaya işaret eder. Kısmet ve şans olarak ifade edilir. Geçim sıkıntısının biteceği, maddi gücün yerine geleceği şeklinde tabir edilir.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi:

Rüyada yaşlı adam görmek; işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza

Takva sahibi yaşlı bir adam görmek; zenginleşeceğinize

Genç bir adam görmek; bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza

Yaşlı bir adamın evinize gelip size selam verdiğini veya karşınızda durup bir şey söylemediğini görmek; Allah'ın inayetiyle zengin olacağınıza, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize işarettir.


Çağdaş Ulema:

   Adam/ insan görmek; kendinize gereğinden fazla önem verdiğinize ve bunun kendini beğenmişliğe neden olabileceğine işarettir. Bu yüzden kendinizi toplumla bütünleştirmeli ve yeni dostluklar kazanmalısınız.

Yapınıza uygun bir insan görmek veya onunla diyalog kurmak; iyi bir olayla karşılaşacağınıza

Çirkin bir insan görmek; olmasını hiç istemediğiniz ve sizi sıkıntıya sokacak bir olayla karşılaşacağınıza

Mutlu bir insan görmek; üzüntü ve sıkıntıya


Üzgün bir insan görmek; başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi