Rüyada KAPI MANDALI Görmek

kapi-mandali-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada KAPI MANDALI Görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada Kapı Mandalı Görmek


Rüyada Kapı Mandalı Görmek
   Rüyasında kapı mandalı gören kişi, ekmek parasını kazanmak için yaptığı işten ya da çektiği zahmetten bıkmış, o işi zoraki olarak ve eli kolu kalkmayacak kadar isteksiz yapan bir kişi ile karşılaşacak demektir.

Rüyada Sürgülü Kapı Görmek
   Rüyasında kapısının sürgülü olduğunu gören kişi, kendisine hayır getirmeyecek işlere girecek, haksız şekilde kazanç elde edecek demektir. Fakat kazandığı para kendisine hayır getirmeyecek ve haydan gelen huya gidecek, elinde avucunda hiçbir şey kalmayacaktır.

Rüyada Kilit Görmek
   Çok hayırlı bir rüyadır, eve ve iş yerine hırsız girmeyeceğine, kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına işaret eder.

Rüyada Kilit Açmak
   Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin şeytanın bacağını kıracağı anlamına gelir. Yani, kişinin ters giden işleri ve hayatı yoluna girecek, şansı ve bahtı açılacaktır diye yorumlanır. Rüyasında kilit açtığını gören kişinin kader yüzüne gülecek demektir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada kapı mandalı görmek, yola çıkmaktan ıztırap duyan yaramaz hizmetçiye delalet eder. Ağaçtan olan mandal, hile ile yapılan fetih ve zafere delalet eder.
Bir kimse rüyada kapısını sürgü ile kilitlenmiş olduğunu görse, o kimsenin dünya işlerini korumaya muktedir olmamasına delalet eder.
Bir kimse rüyada kapısının kapanmasını istediği halde kapanma-sa, o kimsenin aciz kaldığı bi.:' şeyden imtina etmesine delalet eder.
Gazi olan kimse, kapalı olan bir kapıyı açtığını görse, bir kaleyi deler veya fetheder. Eğer kapalı olan bir kapıyı başkasının açtığını görse, o gazi o adam vasıtası ile hile tertip ederek bir kaleyi delmeye muvaffak olur ve o adam tarafından gaziye hayır kapıları açılır.
Kapı arkasına vurulan sürgü, bazen çocuğa veya kötürüm zevceye yahut ağır yürüyen hayvana delalet eder. Bazen sürgü korkudan emin olmaya, düşmandan korunmaya ve gömülü mala veya kabirde bulunan ölüye bazen de, sihire, sırları gizlemeye ve yolculuktan geri kalmaya delalet eder.
Rüyada yanında sürgü bulunduğunu gören kimse fakir ise, zenginliğine, perişansa, azil olacağına delalet eder. Bazen sürgü, zinadan olan çocuğa veya bir yere bırakılmış ve atılmış bir çocuğa delalet eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada kapı mandalı görmek, yola çıkmaktan ızdırap duyan kötü hizmetçiye işarettir. Ağaçtan olan mandal, hile ile yapılan fetih ve zafere işarettir. Bir kimse rüyada kapısının sürgü ile kilitlenmiş olduğunu görse, o kimsenin dünya işlemi korumaya muktedir olmamasına işarettir. Bir kimse rüyada kapısının kapanmasını istediği halde kapatamaması, kimsenin aciz kaldığı bir şeyden imtina etmesine işarettir. Kapı arkasına vurulan sürgü, bazen çocuğa veya kötürüm zevceye yahut ağır yürüyen hayvana işarettir. Bazen sürgü korkudan emin olmaya, düşmandan korunmaya ve gömülü mala veya kabirde bulunan ölüye bazen de, sihire, sırları gizlemeye ve yolculuktan geri kalmaya işarettir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi