Rüyada KAZA Görmek

kaza-gecirmek-ruyada-gormek-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada KAZA Görmek ne demektir?

Rüyada KAZA Görmek


   Rüyada kaza geçirmek veya bir kazaya tanıklık etmek hayra yorulur. Hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız demektir. Herhangi bir kaza geçirdiğini gördüysen vereceğin kararlar yaşamını iyi yönde etkileyecektir.
   Kaza geçirmek veya böyle bir olaya tanıklık etmek, yaşamınıza yenilikler geleceğinin işaretidir. Bu yenilikler size yeni kapılar açacaktır. Ayrıca tekamülünüzde hızlanma olacak demektir.
   Bu rüyayı olumsuz yorumlayanlar da vardır. Eğer halihazırda seyahat planlarınız varsa, bu seyahate çıkmamanız gerektiği anlamına gelebilir.

HayrolaRuya

Rüyada kaza geçirerek hafif yaralanmak
   Eğer rüyanızda kaza geçirmiş ve hafif bir şekilde yaralanmışsanız çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz. Etrafınızda ikili oynayan melek yüzlü şeytanlar olabilir. Bu kişiler size ihanet planları yapıyor olabilirler. Rüyanızdaki yaralanmanız bu kişiden görebileceğiniz zarara, fakat yaralarınızın ağır olmaması aldığınız zarardan çok kolay kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak
   Rüyayı gören kişinin, rahatsızlıklarla boğuşacağına, çok sevdiği bir kişinin ihaneti yüzünden kalp kırıklığı yaşayacağına, aile bireylerinden birinden uzak düşeceğine, haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınacağına yorulur. Rüyada trafik kazası yapan birini görmek, yapılan işte kazanılan başarının rakipler tarafından kıskanılmasından ötürü iş dünyasında sıkıntı çekileceğine, haneye nifak gireceğine, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, işlerin kötüleşeceğine, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve bu sebeple uzun zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak
   Elde bulunan imkanlarla yapılan bir işin yakın bir arkadaşın girişimleri ile daha iyi bir noktaya geleceği, cebe giren paranın günde güne artacağı, kısa vadede çok büyük başarılar elde edileceği, modası geçmiş bir eşya alınacağı ve yeni bir haneye sahip olunacağı anlamına gelir. Rüyada arabayla zincirleme kaza yapmak, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak, yakın bir akraba ile ortaklık kurulacak, çok zor geçecek ve epey kazanç getirecek bir çalışmaya girilecek, kaçan fırsatlar tekrar elde edilecek ve işle ilgili planların yakın zamanda gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Ailenin Trafik Kazası Geçirmesi
   Haksızlığa uğranacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, işlerin çok daha kötü bir hal alacağına, çıkılacak bir yolculuktan sorunlarla dönüleceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, talihsizlik yaşatacak bir olayın gerçekleşeceğine ve bazı terslikler yaşanacağına delalet eder. Rüyada akrabaların trafik kazası geçirmesi, sevilen bir kişi ile yaşanacak ayrılıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, yeni bir şehre hayat kurmaya çalışılacağına, iş hayatındaki makamdan olunacağına ve sorunlarla dolu bir eğitim hayatı geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Kamyon Kazası Yapmak
   Rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir konuda karar verileceği, yaşanan bir sağlık sorununun tedavi edileceği, oynanan ayak oyunlarının ortaya çıkarılacağı, eşler arasında kıskançlık krizi yaşanacağına, bu yüzden deyim yerindeyse hane halkı arasında kıyamet kopacağına rivayet edilir. Rüyada kamyon kazası yapmak ve kurtulmak, girilecek bir yarışma içinde birinci olunacağına, tartışmalarla ve kızgınlıklarla geçen bir dönemin sona ereceğine, yaptığı bir hata yüzünden kişinin sıkıntıya düşmesine sebep olan bir kişinin affedileceğine, şansın döneceğine ve çalışma hayatında iyi bir noktaya gelineceğine ve çıkılan bir iş seyahatinde yeni işler bağlanarak dönüleceğine işarettir.

Rüyada Bisiklet Kazası Yapmak
   Küçük bir birikimle büyük işlere imza atılacağına, hem iş dünyasında hem eğitim hayatında çok doğru işlere imza atılacağına, kısa sürecek ama büyük kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, karanlıkların aydınlanacağı ve uzun zamandan beri oynanan bir şans oyunundan büyük ikramiye kazanılacağına delalet eder. Rüyada bisiklet kazası yapan çocuk görmek, evlilik yolunda ilerleyen bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, aile büyüklerinin bu durumdan ötürü çok kızacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve komşular tarafından çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına alamet eder.

Rüyada Motor Kazası Yapmak
   İş konusunda yeni bir sayfa açmaya ve bol kazanç elde etmeye yorulur. Kişinin, büyük bir sevinç yaşayacağına, kardeşlerinin eğitim hayatına katkıda bulunacağına, yaptığı çalışmalarda büyük başarılarla karşılaşacağına, kendisini çok mutlu edecek ve rakiplerini uzun bir süre üzecek bir başarı elde edeceğine ve ferahlığa çıkacağına delalet eder. Rüyada büyük motor kazası yapmak, anne baba dualarının alınacağına, bu sayede uzun bir zamandan beri yaşanan işsizliğin biteceğine, yeni ve bol kazançlı bir iş sahibi olunacağına, maddi konular yüzünden eşler arasında yaşanan ve iki tarafı da üzen hane içindeki tartışmaların bitirileceğine alamettir.

Rüyada Araba Kazası Ve Kan Görmek
   Hayırlı bir olayın yaşanacağına ancak daha sonra bu olayın tüm getirisinin ortadan kalkacağına yorumlanır. Hayal edilen şeylere el birliği ile kurulan bir şirket sayesinde ulaşılacağı, tatsız geçen bir görüşmenin sona erdirileceği, kazancın arttırılacağı ve problem yaratan ve moral bozukluğuna sebep olan bir durumun düzeltileceği anlamına gelir. Rüyada araba kazasında kan gölü görmek, ayakları yere basan bir kişi olunduğu için başka kişilerin yaparken çok sıkıntı çekebileceği, büyük masraf edeceği ve başarılı bir sonuç ortaya koyamayacağı bir konuda büyük başarılar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Eşinin Trafik Kazası Yaptığını Görmek
   Birbiri üstüne gelen sorunlar yüzünden yığılan işlerin toparlanacağına, zorlukların aşılacağına, başarılı ve mutlu bir kişi olunacağına, sıkıntıların uzun vadede atlatılacağına, kazancın daha da artacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına ve işle ilgili olarak alınmış bir borcun ödeneceğine delalet eder. Rüyada kardeşinin trafik kazası yaptığını görmek, eğitimle ilgili bir kurumda işe başlamaya ve bu pozisyonundan memnun olmaya yorulur.

Rüyada Tren Kazası Görmek
   Resmi bir kurumda açılacak bir kadroya yerleşeceğine, insanlardan görülen  ihanetlerin çok fazla zarar vermeyeceğine, yeni kişilerle arkadaşlık kurarken ya da işe eleman alırken çok başarılı olunacağına, aileden bir büyüğün tanıdığı vasıtası ile tanışılan bir kısmetle evleneceğine ve birçok konuda ailesine ve ülkesine başarı kazandıracağına işarettir. Rüyada büyük tren kazası görmek, rüya sahibinin, kafasını kurcalayan bir konuda adım atması ile birlikte korktuğu ve zarar verebileceğini düşündüğü birçok sorunu bertaraf edeceğine, kötü niyetli olduğu sezilen kişilerin hem iş hayatından hem aile hayatından uzaklaştırılacağına, yapılan bir yanlışlık sonucu kaybedilen paranın tekrar kazanılacağına ve büyük bir kazadan sağ salim ve hiç yara almadan çıkılacağına delalettir.

Rüyada Gemi Kazası Görmek
   Kişiyi ve aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun ortadan kaldırılacağına, uzun bir zamandan üzerinde çalışılan bir çalışmanın meyvelerinin kısa süre içinde toplanacağına, rakiplerin çıkardığı dedikodular yüzünden uğranılan zararın çok büyük olmayacağına ve çabucak telafi edileceğine tabir edilir. Rüyada iki gemi kazası görmek, yaşanan tatsız durumları atlatmaya, işle ilgili olarak bazı adımlar atmaya, sabırlı olunması ve azimle çalışılması sayesinde zenginliğe kavuşmaya, kazançta artış yaşamaya, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmaya, işlerin kötü gittiği bir dönemde gelecek olan bir destek sayesinde düze çıkmaya ve güzel bir ilişkiye başlamaya yorulur.

Rüyada Arkadaşının Trafik Kazası Yaptığını Görmek
   Kişinin, yardıma muhtaç insanlara destek vermesi, anne babasından ve yardım ettiği kişilerden bol bol dua alması sayesinde işlerinin katbekat artacağına, buna bağlı olarak kazancının da artış göstereceğine rivayet edilir. Rüyada ailenin trafik kazası yaptığını görmek, kardeşlerden ya da akrabalardan birinin yaptığı bir hatanın telafi edilmesi için gereken şeylerin yapılması konusunda destek çıkılacağına, hatasından ötürü kardeşin ya da akrabanın kulağının çekileceğine, bir daha böyle bir hata yapmaması konusunda uyarılacağına işarettir.

Rüyada Otobüs Kazası Geçirmek
   Rüya sahibinin, yakın bir akrabasının önayak olması ile kurulan bir ortaklıkta, ortağının bazı yalanlarını yakalayacağına, daha sonra kendisini uyaracağına, ancak aynı davranışları ve huyları devam ettirmesi yüzünden ortaklığı tek taraflı feshedeceğine ve isminin kötü olaylarla lekelenmesinden kurtulacağına alamettir. Rüyada otobüs kazası geçirmek ve kurtulmak, ortaya yüklü bir sermaye koyan yakın bir arkadaşla birlikte iş kurulacağına, sağlıkla ilgili olarak çok hayırlı haberler alınacağına ve yeni bir şehre taşınacağına delalettir.


Seyyid Süleyman :

   Rüyada kaza geçirdiğini görmek, bastırılmış suçluluk duygusunu ifade eder. Bilinçaltınız kendi kendini cezalandırmaktadır.
Araba kazası görmek ise duygusal durumunuzu sembolize eder. Içinizde derin korkular ve öfkeler barındırıyor olabilirsiniz. Kendinize çok mu baskı yapıyorsunuz? Bu rüya, bir felakete çarpmadan yavaşlamanızı söyler. Hareket şeklinizi tekrar gözden geçirmeli ve kendinize daha iyi bir yol bulmalısınız.
Rüyada sevdiğiniz birinin kazada öldüğünü görmek, kendi içinizde var olan benliklerinizden birinin işlevini yitirmesi ve ölmesi anlamına gelir. Aynı zamanda ölen kişiyle olan ilişkinizi de sembolize eder. Belki de bu ilişkiden vazgeçmelisiniz.

Kaza rüyaları, gerçek hayatta kaza geçirme korkunuzdan da kaynaklanabilir. Direksiyon koltuğuna geçmekten hoşlanmıyor olabilirsiniz. Bu rüya araçlardan uzak durmanız gerektiğini belirten açık bir uyarı da olabilir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi