Rüyada KLOZET Görmek

   Rüyada klozet görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında hiç beklemediği bir anda, bir anda ortaya çıkan sorunlar ile büyük bir şok yaşayacağına, bu sorunların çözümü için oturup uzun uzun kafa yoracağına, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine ve daha sonra kesin bir çözüm bulup sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.klozet-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.COM
Rüyada KLOZET Görmek Rüya tabiri nedir?

Rüyada KLOZET Görmek


Rüyada Klozet Temizlemek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında bir anda ortaya çıkacak bir sıkıntı yüzünden çok kötü ve zorlu bir döneme gireceğine, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Klozet Taşması
   Uzun zamandan beri sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, aile hayatında çok iyi bir haber alacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine rivayet eder.  Aynı zamanda rüyayı gören kişiye yardım edecek birinin hanesine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Klozet Yıkamak
   Rüyayı gören kişinin bir anda ortaya çıkan sıkıntıyı ortadan kaldırmak için çok büyük bir uğraş vereceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına alamet eder.


Rüyada Klozet Kırılması
   Gerçekleştirdiği çalışmalar ile maddi ve manevi durumunu düzeltmek isteyen rüya sahibinin karşısına hiç beklemediği bir sorunun çıkacağına, epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine ancak tam anlamıyla sorunu ortadan kaldırmak için çok daha fazla çalışması ve akıllıca hareket etmesi gerektiğine işaret eder.


Tuvalet Arayıp Bulamamak
   Rüyasında tuvalet arayıp bulamayan kişilerin huzurları kaçar ve eşleri ile aralarındaki sorunlar giderek çözülmez hale gelir. Anlayışsız bir eşe sahip olmak, aile içindeki her konunun dışarıya taşması ve başka kişilere alay konusu olmak anlamına geldiği gibi, kişinin itibarsızlaştırılması ve iş yerinde gözden düşmesi anlamına gelir. İş yaşamıyla özel hayatını birbirine karıştıran kişilerin giderek problemli bir çalışma hayatına sahip olmaları yüzünden yaşayacakları gerginliği de temsil eder.

Rüyada Tuvalette Kilitli Kalmak
   Rüyada tuvalette kilitli kalmak iyi değildir, kişinin hayatının sonlanacağı anlamına gelir. Yani vefat demektir.

Rüyada Klozetin Taşması
   Rüyada tuvaletin taştığını görmek hayırlı şeylere işaret eder. Rüyada tuvaletin taştığını gören bir kadınsa gebe olduğuna, eğer rüyayı gören erkekse karısının gebe olduğuna işaret eder. Bir de bir yardımcı sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Klozetin Pis Kokması
   Rüyada tuvaletin pis kokması bir kadın ile tabir olunur. Bu kadın patavatsız, konuştuğunu ölçüp, tartmayan, herkesi kıran, aklına ilk geleni konuşan, haddini bilmeyen ve üzerine vazife olmadığı halde her işe karışan ve çevresinde de iyi anılmayan biridir.


Rüyada Temiz Klozet Görmek
   Rüyada temiz tuvalet görmek evin sahibi olan kadına işaret eder. Bu kadın ağır başlı, hanım efendi, cefakar kişidir. Hatta cefakar oluşu nedeni ile herkes tarafından kendisine gıpta ile bakılır ve herkes tarafından örnek olarak gösterilir. Temiz tuvalet sadık ve sabırlı bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Klozete Düşmek
   Rüyasında tuvalete düşen kimse yakında gayri meşru bir ilişkiye girer veya kendisine helal olmayan yollardan geçimini sağlar. Bu rüya genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

Rüyada Klozete Girmek
   Rüyasında tuvalete giren kimse yabancı bir eve girer veya böyle bir evde bulunur. Bazen de bu rüya kişinin günahlarından pişman olup tövbe etmesine işarettir. Bazı alimlere göre bu rüya gören kişinin birçok yanlış yaptıktan sonra hidayete ermesine, hatlarından dönmesine ve bundan sonraki hayatını temiz ve güzel bir şekilde sürdürmesine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Yapmak
   Rüyada tuvalet yapan kimse dünyevi olana ilgi duyar ve ahiretten, dini olandan giderek uzaklaşır. Bu rüya dünya hayatının geçici süs ve heveslerinin sizi baştan çıkaracağına ve bu nedenle de giderek manevi olandan uzaklaşıp daha çok dünya için yaşamaya başlayacağınıza işarettir. Rüyada tuvalet yapan kimse dünya için çalışır çabalar ve haksız kazançlar elde eder.

Rüyada Büyük Ve Küçük Abdest Yapmak
   Bu rüya bazı alimlere göre mal ve paradır. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok büyük menfaat ve mal elde ederseniz. Özellikle büyük abdest yapan kimse ya çok soylu, varlıklı bir kişiyle evlenir veya eline hiç beklemediği yerlerden çok büyük nimetler ulaşır.

Rüyada Klozette Pislik Görmek
   Rüyada tuvalette pislik görmek genellikle para ile tabir olunur. Eğer tuvalet çok pisse bu rüya kişinin eline çok miktarda para geçeceğine veya istediğinden de çok mal elde edeceğine yorulmaktadır. Böyle bir tuvalet gören kimse şan ve şöhret kazanır ve adı daima iyi bir şekilde anılır.


Rüyada Sade Bir Klozet Görmek
   Rüyasında sade, gösterişsiz bir tuvalet gören kendisine sürekli zarar veren, dost gibi olan ama aslında rüya sahibinin kötülüğüne uğraşan iki yüzlü dostlardan kurtulur. Bu rüya her türlü fena işlerden sakınmanın, kendine yararı dokunmayan her şeyi terk etmenin göstergesidir.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek
   Rüyasında alafranga tuvalet gören bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşır. Özellikle özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya; fakat sabırla tüm bu sıkıntıların üstesinden gelip, huzur ve mutluluk bulacağınıza işarettir. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise, sizin köklerinize ve geleneklerinize çok bağlı ve yeni şeylere kapalı bir kişi olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada Klozetten Bir Şey Yemek
   Rüyada tuvaletten bir şey yiyen kimse iyi halini terk ederek kötü bir şekilde anılmaya başlayan, sıkıntılı bir insan olur. Bu rüya tövbe ettiğiniz, pişman olduğunuz birçok şeye tekrar döneceğinize, insanlara zarar verecek hal ve hareketlerde bulunacağınıza veya ağzınızdan çıkacak birçok kötü şeyden dolayı en yakınlarınızın bile kalbini kırıp insanların sizden uzaklaşacaklarına işarettir.

Rüyada Klozeti Temizlemek
   Rüyasında tuvaleti temizleyen kişinin malının bir bölümü elinden gider veya parasını kaybeder. Bu rüya genellikle iş hayatında baş gösterecek başarısızlıkların sembolüdür. Bazı tabirciler ise bu rüyayı kişinin kötü davranışlarını bırakmasına, kendisine hayırlı olacak işler peşinde koşup her türlü zararlı alışkanlıkları terk etmesine yormaktadır.


Rüyada Klozetin Dolması
   Rüyada tuvaletin taşmadan dolması genellikle gören kişinin eşinin hamile olmasına yorulur. Bazen de bu rüya kişinin çalışmalarından kazanacağı helal paraya, malını biriktirmesine veya zorlu bir çalışma sonrasında istediği tüm güzelliklere kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Klozet Kapısını Görmek
   Rüyada tuvaletin kapısını gören kişinin önüne istediği tüm imkanlar ve fırsatlar sunulur. Bu rüya genellikle kişinin hem özel hem de iş hayatında birçok nimet elde edeceğine, bu nimetler sonucunda da istediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Tuvalet kapısı bazen de gören kişinin geçimini sağladığı yollardır. Eğer kapı temizse helal yollardan para kazandığına eğer kirli ise geçimini sağlarken bazı haramlara bulaştığına işarettir.

Rüyada Klozet Kuyusunun Kanla Dolması
   Rüyasında tuvalet kuyusunun kanla dolması genellikle israftan kaçınan ama insanlara karşı cömert olan bir kadındır. Bu rüyayı gören kimse aynı sayılan özelliklere sahip bir eşi olur. Bazen de bu rüya çok fazla israf ettiğinizin ve bu nedenle de sıkıntıya girebileceğinizin göstergesidir. Bazı alimlere göre ise kişinin tüm kötülüklerinden arınıp daha temiz bir yaşam sürmesinin sembolüdür.

Rüyada Klozet İçine Bırakıldığını Görmek
   Rüyasında tuvalet içine bırakılan kişi bilmediği düşmanlara sahiptir. Bu düşmanlar rüya sahibi hakkında sürekli hile düşünürler ve onu alt etmeye uğraşırlar. Tuvalet içine bırakılan kişi hiç hak etmediği muamelelere maruz kalarak kendisine iftira atılır. Bu iftira sonucunda oldukça sıkıntılı zamanlar geçiren kişi belli bir zamandan sonra bu sıkıntıların hepsinden kurtulup rahatlar.

Rüyada Klozetin Deliğini Görmek
   Rüyada görülen tuvalet deliği eğer boş ise mal kaybetmeye veya bazı çalışmalarından yeterince verim alamamaya, maddi sıkıntı yaşayıp, zorlukları göğüslemeye işarettir. Eğer tuvalet deliği dolu ise elinize bir sürü para geçer veya oldukça büyük bir servete sahip olursunuz. Bu rüya yüklü bir ganimete konmaya, para kazanmaya, işinde yükselmeye ve mevki elde etmeye işarettir.


Rüyada Klozetin Deliğini Karıştırmak
   Rüyada elinde bir sopa ile tuvaletin deliğini karıştıran kimse iş yaşamında bazı kararsızlıklar yaşar ve bunun sonucunda da birden fazla iş değiştirmek zorunda kalır. Bu rüya kişinin finansal konuları ile ilişkilidir. Yani bu rüyayı gören kimse maddi anlamda ya çok zengin olur veya eline geçen fırsatları değerlendiremeyerek zor bir duruma düşer.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak
   Bu rüya yolcular için yakın zamanda sağ salim memlekete dönmeye; hapiste olanlar için özgürlüğe; zorda kalanlar için tüm sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Abdest bozmak gerçekte de insana ferahlık veren bir eylem olduğu için rüyada görülürse rahatlamaya, kendisini her türlü üzüntü ve kederden uzaklaştırmaya ve her anlamda mutluluğa işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak
   Rüyada büyük abdest bozan kişi her ne sıkıntısı varsa hepsinden kurtularak rahatlığa ve kolaylığa kavuşur. Bu rüyayı gören kimse her anlamda mutlu olacağı bir hayata kavuşur. Özellikle çok sıkıntılı bir hayat yaşayan, borçlu olan, korkusu bulunan bir kimse bu rüyayı görmüş olsa, her ne olursa olsun o sıkıntısı çok yakın bir zamanda tamamen biterek yerini ferahlamaya bırakır. Uygun olmayan bir yere abdest bozmakta ise hayır yoktur. Bu rüya toplum içinde küçük düşmeye, sıkıntı yaşamaya veya maddi anlamda bazı zorluklara yorulmaktadır.Tiflisi Tabirleri :İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada tuvalet görmenin beş tabiri vardır:

1-Haram mal

2-Dünya hayatı

3-Hazine

4-Haram bir işe başlamak

5-Kadın hizmetçi ve haram yiyen kadın.


Allame Meclisi:Tuvalete düştüğünüzü görmek; haram rızk elde edeceğinize

Tuvalete girdiğinizi görmek; ecelinizin yakın olduğuna ve çirkin bir amelden tövbe edeceğinize işarettir.


İbn-i Sirin: 

Tuvalet yapmak; dünya malına düşkünlük ve var yemezlik demektir. Bazı tabircilere göre tuvalet yapmak; haram yiyen ve büyüyle uğraşan inançsız bir kadına yorulur.

Tuvalette büyük veya küçük aptes yapmak; dünya malına gark olacağınıza

Kendi evinizin tuvalet kuyusuna düşmek; şiddetli bir belaya uğrayacağınıza işarettir.


Çağdaş Ulema:

Tuvalet görmek; birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza

Tuvalette insan pisliği olduğunu görmek; iyiye

Gösterişsiz bir tuvalet görmek; kötü arkadaşlardan uzak durmanız gerektiğine

Alafranga tuvalet görmek; birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına delalet eder. Bazen tuvalet görmek, hanımıyla baş başa kalmaya, gizli şeylerini bilen azat edilmiş cariyesine veya malım biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana delalet eder.
Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.
Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına delalet eder. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine delalet eder.
Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, Bazen de maksadın mümkün olmamasına delalet eder.
Taşan şeyden yediğini gören kimse, bağışladığı veya tasadduk ettiği şeyden döner. Yahut tekrar günah işlemeye başlar veyahut harap olan şeyi yer ve onun durumu: «Hediyesinden dönen, kusmuğunu yiyen gibidir.» hadis-i şerifince kustuğu şeyi yiyenin durumu gibi olur. Kusmak ise haram maldır.
Bazen tuvalet, kadınlara delalet eder. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir.
Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise, hanımının iyi olarak met edilmesidir.İhya Rüya Tabirleri :
   Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızk temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle baş başa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana;
Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa;
Temiz tuvalet hanımının iyi hallerine, genişliği onun uyumlu ve itaatli oluşuna;
Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına;
Lağımın (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına,
Tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder. ( Tamamlayıcı tabir için Bakınız; Abdest Bozmak, Necaset, Sidik.)MollaCami Tabiri :
   Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile balkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına işarettir.Bazen tuvalet görmek, hanımıyla baş başa kalmaya veya malını biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana işarettir.Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına işarettir. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine işarettir. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokuşu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmamasına işarettir.Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak met edilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine işarettir. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir.Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarf etmesinden meneder. Bir kimse rüyada dinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin deliğini karıştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına işarettir.Rüyada tuvalet içine bırakıldığını gören kimse hakkında, hile yapılır. Tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapısının kapatıldığını gören kimse, ölür.
Etiketler; bulamadığını, bulamadığımı, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamın, tabiri, tabirleri, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi