Rüyada OĞLAK Görmek

oglak-keci-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OĞLAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada oğlak görmek, bu burcun ayında doğan kişiye tabir edilir. Aynı zamanda da rüya sahibine nasip olacak evlat sevgisi anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişilerin çocukları genelde erkek olur derler. Hayırlı rüyalar arasındadır, rüya sahibinin muradını almasına, dileklerinin ve isteklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi, her zaman gönlünde yatan aslan neyse ona kavuşacak ve hayatı çoğu defa kendi istediği şekilde ilerleyecektir.

Rüyada Oğlak Yemek
   Rüyasında oğlak eti yediğini gören kişinin evladı sayesinde rızktan ve paradan yana nasipleneceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin çocuğu aracılığıyla elde edeceği dünyalık şeklinde de değerlendirilir.

Rüyada Oğlak Kesmek
   Rüyasında oğlak kestiğini ya da başkası tarafından kesildiğini gören kişinin başına bir musibet gelecektir. Bu öyle böyle bir durum değil, rüya sahibine büyük acılar yaşatacak ve yas tutmasına neden olacak kadar kötü bir durumdur.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek
   Rüyada oğlak sürüsü görmek de evlatlara tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı evlatları olacağı ve onlar sayesinde hayattaki gücünün de sağlığının da yerinde olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin evlatlarının çoğu erkek olacak demektir.

Rüyada Oğlağa Binmek
   Rüyasında oğlağın üzerine bindiğini gören kişi, evlatları ile gezmeye gitmek ya da başka türlü aktiviteler yapmak suretiyle çok keyifli saatler geçirecek ve onların yanında tüm derdini, kederini unutacaktır. Rüya sahibi, çocuklarının yanındayken hiçbir yerde bulamadığı huzuru buluyor, hiçbir şeyden almadığı keyfi alıyor demektir.

Rüyada Keçi Görmek
   Evliliğin bir ömür sürmesine, kazancın sürekli ve mutluluğun daimi olmasına delalet eder. Rüya sahibi hem eşinden, hem çocuklarından hem de işinden hayır görecek, herkesin kendisine imrendiği bir hayat sürecektir. Aynı zamanda başarı ve mutluluk anlamına gelir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada oğlak, çocuktur. Bundan dolayı, boğazlanmış oğlak görenin çocuğu ölür.
Bir oğlağa sahip olduğunu görenin bir çocuğu olur. Yemek için oğlağı boğazladığını gören kimse çocuğu yüzünden mala nail olur, yahut eline cüz'î bir mal geçer.
Başkalarına yedirmek maksadıyla oğlağı boğazladığını görenin, aile ve yakınlarından bazılarının çocuğu ölür.
Oğlak veya bir kuzu boğazladığını veya onlara bindiğini gören kimse çocuklarla oynar ve eğlenir. Oğlak eti yediğini gören, bir çocuktan az bir mal elde eder.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda bir oğlak görmeniz; oğlunuzun ailenizin adını sürdüreceğine ve soyunuzun devam edeceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında oğlak kestiğini görmesi hayırsızlığa, etini yemesi; o kimsenin hastalığa yakalanacağına yorumlanır. Bir kimsenin kendisine bir oğlak hediye edildiğini görmesi; o kişinin bir oğlu olacağına, kişinin rüyasında kendisinin bir başkasına bir oğlak hediye ettiğini görmesi; o kimsenin oğlak hediye ettiği kişi ile bir akrabalık kuracağına delalet eder.İhya Rüya Tabirleri : Boğazlanmış oğlak görmek çocuk ölümüne, Oğlak ve kuzu boğazlamak yahut onlara binmek çocuklarla oyun oynamaya ve eğlenmeye, Oğlak eti çocuk tarafından gelecek az mala delalet eder. ( Daha geniş bilgi için Bakınız; Keçi.)
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi