Rüyada OĞLAN ÇOCUĞU Görmek

oglan-cocuk-erkek-cocugu-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OĞLAN ÇOCUĞU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada oğlan çocuğu görmek, kişinin güvenilir bir iş adamı olacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, sözünün dinlenilmesi nedeni ile pek çok kişinin fikir danıştığı ileri görüşlü, iyi niyetli biri olarak anıldığına alamet eder. Oğlan çocuğu gören kişi anne ve babasına karşı her zaman merhametli davranır ve asla saygıda kusur etmez. İslami olarak oğlan çocuğu görenler sevapları ile Allah’ın en sevdiği kulları arasında yer alırlar. Her durumda iyi kalpli olduklarından dolayı düşkün kimselere, el açanlara yardım ettiklerinden pek çok hayır duası alırlar ve işleri her zaman rast gider, bereketleri asla azalmaz. Bu rüyayı görenlerin rızıkları her daim artar ve hiç eksilmez.

Rüyada Oğlan Çocuğu Sahibi Olmak
   Hamile bir bayan oğlan çocuğu olduğunu görürse kızı olur. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi, çocuklu bir kadınla evlilik yapacağı anlamına gelir. Bekar bir bayanın oğlan çocuğu olduğunu görmesi, kendisine her zaman titiz davranacak ve üstüne titreyecek, ne yaparsa arkasında duracak iyi niyetli bir kimse ile evleneceği şeklinde tabir edilir. Oğlan çocuğu kişinin itibarının artması ve bulunduğu mevkiyi yardıma muhtaç kimseler için de kullanacağı, asla sahip olduklarıyla şımarmayıp, alçakgönüllü tavrından vazgeçmeyeceğini alamet eder.

Rüyada Oğlan Çocuğu Bulmak
   Kimsesiz bir oğlan çocuğu bulmak kişinin karşısına hızır gibi bir kimsenin çıkacağını ve kendisini üzen bir derdi tamamen hayatından söküp atacağını bildirir. Müjdeli bir olay veya haberin işareti olan rüya, kişiye gelecek çok büyük bir yardımı ve sevinci tabir eder.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Kucakta taşınacak kadar küçük çocuğu rüyada görmek, üzüntü ve kedere delalet eder. Buluğ çağına yakın bir çocuğu görmek, müjdedir.
Etrafı kuşatılmış bir şehirde ıstırap içinde bulunan insanlardan birisi rüyada, güzel yüzlü ve erginlik çağına yaklaşmış bir çocuğun şehre girdiğini veya gökten indiğini ya da yerden çıktığını görse, kurtuluşun yaklaştığını ve o şehir halkının üzüntüden kurtulmalarına delalet eder.
Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete delalet eder. Kur'an okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine delalet eder.
Alim veya vali olan bir şahıs, mektepte okuduğunu görse, o kimseyi cehalet istila eder veya izzetten zillete düşer.
Tüysüz bir çocuk olduğunu gören kimse, anası tarafından mirasa kavuşur.
Fakir bir kimsenin rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zenginliğe kavuşmasıdır.
Zengin bir adamın rüyada çocuk olduğunu görmesi, iyi değildir ve onun zenginliği kemale ermez. Hasta bir adam rüyada çocuk olduğunu görse, ölür.
Mahkemesi olan bir kimse rüyada çocuk olduğunu görse, kahra uğrar. Hanımı hamile olan bir kimse yüzünü çocuk yüzü gibi görse, hamım kendisine benzeyen bir oğlan çocuğu doğurur.
Rüyada çocuğu arkasına almak, üzüntü ve kederdir. Rüyada görülen çocuk, başlangıçta sadakat, sonra düşmanlık izhar eden zayıf bir düşmandır.


Diyanet Ruya :

Bir kimsenin rüyasında bir oğlan çocuğu görmesi; o kimsenin bir kaç erkek çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada oğlan çocuğu görmek bir yoruma göre de sıkıntı ile yorumlanır. Çünkü bir kimsenin çocuklarının sayısının fazla olması; o kimsenin masrafının artacağı anlamına gelir, dolayısıyla sıkıntıdır. Bir başka tabire göre bir kimsenin rüyasında bir oğlu olduğunu görmesi; o kimsenin evine yeni kısmetin geleceğine yorumlanır. Çünkü rüyada oğul görülmesi; bereket ve bolluğa yorumlanır.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi