Rüyada OJE Görmek

oje-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OJE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada oje görmek, fesat, art niyetli ve ileri geri konuşan kişilere delalet eder. Bu kişiler densiz ve haddini bilmez kişilerdir. Ağızlarından çıkanları kulakları duymaz, bütün gün insanları çekiştirmekten başka işlere bakamazlar. Rüyada oje gören kişinin çevresinde böyle kişiler vardır ve rüya sahibinin başarılarını çekemiyorlardır. Bu kişiler, rüya sahibine zarar verebilecek kişiler değillerdir, moral bozmaktan öteye gidemezler fakat dedikodu yapma konusunda bazen dayanılmaz ve çekilmez olabilir, rüya sahibinin sabrını zorlayabilirler.

Rüyada Kırmızı Oje Görmek
   Rüyasında kırmızı oje gören kişi bazı nahoş sözler duyabilir ve bu nedenle kendisini çok sıkıp, zor günler geçirebilir. Kırmızı oje gıybet eden kişileri işaret eder. Rüya sahibinin gıybetini eden kişilerden alacağı ağırlık olarak tabir edilir.

Rüyada Oje Sürdüğünü Görmek
   Rüya sahibinin düşmanları olduğu anlamına gelir. Bu kişiler sadece dilde zararlı olan kişilerdir. Rüya sahibine yakından dokunamazlar fakat dillerindeki acılık nedeni ile rüya sahibinin canını yakıp, maneviyatını çökertebilirler.

Rüyada Oje Sildiğini Görmek
   Rüyasında ojelerini sildiğini gören rüya sahibi, hiç alakası olmadığı bir işten dolayı suçlanacak ve kendisini aklamak için elinden geleni yapacaktır. Rüya sahibi ne yapıp edip masumluğunu ve suçsuzluğunu ispat etmeyi başaracak, üzerine sürülen lekeden kurtulacaktır.

Rüyada Oje Satın Almak
   Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir koza tabir edilir. Rüya sahibi, zamanında kendine zarar vermiş ve haksızlık etmiş bir kişinin bir yanlışını ya da yolsuzluğunu öğrenecek, yeri ve zamanı gelince de bunu kullanacak diye ifade edilir.

Rüyada Beyaz Oje Görmek
   Rüya sahibinin aile büyüklerinden ya da güvendiği bazı kimselerden bir işi için görüş alacağına ve ona göre adım atacağına işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin kararsız olduğu bir konuya delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada oje görmede hayır yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalışmaya işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi