Rüyada OKLAVA Görmek

oklava-merdane-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OKLAVA veya MERDANE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada oklava görmek, rüya sahibinin işlerini gören, eksiklerini tamamlayan, çevresini derleyen, işlerini yöneten kısacası hayatını toparlayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kimse, rüya sahibinin yanında maaş karşılığında çalışan biri de olabilir, aile içinden bir yakını da olabilir. Her durumda rüya sahibinin eli kolu olan, mutlu gününde de zor gününde de kendisini yalnız bırakmayan kişiye işaret eder.

Rüyada Oklava ile Hamur Açmak
   Rüyasında oklava ile hamur açtığını gören kişi geleceği güzel olsun diye gecesini gündüzüne katarak çalışacak, belki bugün yorgunluktan ayakları şişecek, beli bükülecek ama ileride hem rütbesi en yüksek seviyeye ulaşacak hem de lüks ve rahat bir hayatın sahibi olacak demektir.

Rüyada Oklava Almak
   Rüyada oklava almak, rüya sahibinin başının derde gireceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına ve bu zor durumdan bir kimsenin yardımı sayesinde çıkacağına delalet eder.

Rüyada Oklava Kırmak
   Rüyada oklava kırılması, rüyayı gören kişinin, bilerek ya da bilmeyerek bir kimseyi küstüreceğine tabir edilir. Rüya sahibine karşı sevgisini ve saygısını yitirecek ve kendisinden soğuyacak bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Merdane Görmek
   Rüyada merdane görmek, yokluk ve geçim sıkıntısına, hayatın ters yönde değişmesine, uğursuz ve kötü kimselerle karşılaşmaya, onlardan gelecek zarara, gözyaşına ve sağlık sorununda delalet eder.

Rüyada Merdane ile Hamur Açmak
   Rüyasında merdane ile hamur açtığını gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Kişi karşısına çıkacak olan kısmet kapılarını akıllıca kullanarak, bol kazanç ve rızık elde edecek, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacaktır.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında uzun bir oklava görmesi; o kimsenin uzun sürecek bir yolculuğa çıkacağına, kısa bir oklava görmesi; kısa sürecek bir gezinti yapacağına işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri : Gönül incitici söze, bedduaya etmeye; Birinin oklava ile kendisine vurduğunu görmek ondan beddua almaya delalet eder.


Seyyid Süleyman:

Rüyada oklava görmek; beddua ile tevil olunur.
Kirmani'ye göre de rüya, üzüntü ve kötü sözle yorumlanır.MollaCami Tabiri : Rüyada oklava görmek, kötü bir söz duymaya işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi