Rüyada OKUMAK Görmek

okumak-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OKUMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada okumak, rüyayı gören kişinin durumuna göre hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin, yapacağı işlerle adını herkese duyuracağına delalet eder. Bir kurum tarafından verilecek hayati ve zorlu bir görev için seçildiğine ve işin zorluğuna rağmen destek verecek arkadaşlarla bu görevin üstesinden başarıyla gelineceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin, büyük çapta bir paraya kavuşacağına ve birikim yapmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Kitap Okuduğunu Görmek
   Rüyada kitap okuduğunu görmek, rüya sahibinin işlerine engel olacak kişileri alt ederek çalışmalarına devam edeceğine yorulur.

Rüyada Dergi Okumak
   Rüyada dergi okuduğunu gören kişinin, kafasını sürekli meşgul eden bir sorunla ilgili olarak harekete geçmesine ve aynı sorundan muzdarip olan diğer insanları da sorun ve çözümü hakkında bilgilendirmesine delalet eder.

Rüyada Bir Sayfa Okumak
   Rüyada bir sayfa okumak, çok uzak bir akrabadan gelecek yüklü miktarda paraya ya da mala işaret eder.

Rüyada Amel Defteri Okumak
   Rüyada amel defteri okuyan kişinin yaptığı hatalardan döndüğüne ve içine düştüğü sorunları bertaraf ettiğine ve işlediği günahlardan ötürü bağışlanmak amacıyla tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada Sayfayı Tersinden Okumak
   Rüyada sayfayı terinden okumak,  rüya sahibinin, yaptığı hatalardan dolayı yüklü miktarda bir borç batağına gireceğine ve bu durumdan kurtulmak için fazla şansı olmadığına işaret eder.

Rüyada Gazete Okumak
   Rüyada gazete okuyan kişinin, ilgilendiği bir konuyla ilgili güzel ve sevinçli haberler alacağına ve bu haberlerden sonra iş yapmaya çalışacağına ve mal ve mülk biriktirmeye yorumlanır.

Rüyada Roman Okumak
   Rüyada roman okumak, yaşanacak uzun süreli bir ilişkiye delalettir. İlişkinin sonunda evlilik görülürse hayırlı ve olumlu anlamlara gelir. Aynı zamanda, rüya sahibinin hafızayla ilgili sorunları olduğunu ve gereksiz şeylerle uğraştığına işaret eder.

Diyanet Rüya :

Rüyanızda kitap, gazete ve dergi gibi matbuatları okuduğunuzu görmeniz; sizi sevindirecek haberler alacağınıza, rüyanızda büyük boy kitap veya ansiklopedi okuduğunuzu görmeniz; sizin akıllı ve bilgili bir kimse olduğunuza, rüyanızda el yazma bir kitap okuduğunuzu görmeniz; uzak bir yakınınızdan küçük çapta bir mirasa konacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :

Herhangi bir sayfa yahut kitap okuduğunu görmek bir mirasa erişmeye, Sayfayı yahut yazılı metni ters tarafından okumak üzerinde borç birikmesine; Okuması güzel olan kimsenin kitap okuması memuriyete tayin edilmeye Mektup okumak sevinçli habere, gazete okumak gündelik sevinç ve kaygılara, dergi okumak ilim ve irfan öğrenmeye, Okuması düzgün olmayan birinin kendi amel defterini gayet rahat okuduğunu görmesi, - eğer okuduğu şey hayır ise kortuğundan emin olmaya, ihtiyaçlarının tamamen gideceğine ve bundan sonra zengin olmasına, Amel defteri okumak günahlardan tövbe etmeye, Yabancı dilden bir şey okumak ecnebi ülkeye gide ek orada ses getirecek işler başarmaya, Bir kitabeyi, eski bir metni yahut bilinmeyen bir şeyi okuduğunu görmek gizli ilimlere, beklenmedik yerden gelecek ihsan ve ikramlara, Ecnebi dillerinden bir kitabı yanlış okuduğunu görmek memleketine kavuşmaya, hasta ise bundan kurtulmaya; Kabir üzerine okuyan kimseyi görmek, söz dinlemez birine öğüt vermeye, hakkı emredip batıldan sakındırmaya, Önemli bir toplantı yahut hayırlı bir vesileyle bir şey olduğunu görmek güzel şöhrete ve itibar görmeye, Cenaze okuyucusu görmek riyakar kimseye, ikram ve iyilik ehli bir kimseye; Birinin kitap okuduğunu görmek, - kitabın içeriğine göre- hastalık yahut vesveseye, sevinç ve neşeye, okunan şeyin ifade ettiği hususlara meyletmeye delalet eder.MollaCami Tabiri:

Rüyada her hangi bir şey okumak, sevinçli haberlere işarettir. Uyanıkken iyi okuma bitmeyen bir kimse, rüyada okuduğunu görse, o kimsenin bundan sonra zenginleşeceğine, bütün ihtiyaçlarına kavuşacağına ve korktuğundan zenginleşeceğine, bütün ihtiyaçlarına kavuşacağına ve korktuğundan emin olacağına işarettir, şayet okuduğu hayırsa. Okuduğu şer ise, üzüntü, keder ve onlarla şöhret bulmaya, borç ve diyet gibi şeylere giriftar olmaya işarettir. Bir sayfa veya herhangi bir kitap okuduğunu gören kimse, bir mirasa erişir. Sayfayı ters tarafından okuduğunu gören kimsenin, üzerinde borç birikir. Kitap okuduğunu gören kimse, bir mirasa nail olur. Amel defterini okuduğunu gören kimse, günahlarından tövbe eder. Bir kimse güzel ve doğru bir şekilde yabancı bir kitabı okuduğunu görse, o kimse bilmediği bir devlete yolculuk eder ve orada meşhur bir işi icra etmeye muvaffak olur. Yabancı bir kitabı yanlış okuduğunu gören kimsenin, yabancı bir devletten kurtulmasına veya onun hastalanmasına ya da hastalığından iyi olmasına işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi