Rüyada OTEL Görmek

otel-ruyada-gormek-ne-demektir-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada OTEL Görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada OTEL Görmek


   Rüyada otel görmek, rüyayı gören kişi ekmek parasını bir ofis ortamında değil, kapı kapı gezmek suretiyle kazanıyor demektir. Rüyada otel görmek, sürekli olarak değişen ortamlarda bulunarak çalışan kişilere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yeni yerler görmeye, balta girmemiş bakir ormanlar görmeye, tarihi yerlerde gezmeye olan hevesini ve arzusunu ifade eder.
   Rüyasında otel gören kişi hayatta hep sağlıklı, mutlu, afiyette olacak, lüks içinde rahat bir hayat sürecektir. Rüya sahibi iş konusunda da son derece hırslı ve başarılıdır. Rüyasında otel gören kişinin tuttuğunu koparan, gözünü diktiği her işi alan kimse olduğu şeklinde değerlendirme yapılır. Rüyada otel görmek rüya sahibinin hayatta alacağı övgü dolu sözlere ve dualar ile göreceği itibara da işaret eder. Bu kişi ileride ailesine gurur verecek bir iş ile meşgul olabilir.

Rüyada Otel Odası Görmek
   Rüya sahibinin farklı kişilerle bir araya gelerek, farklı ortamlarda bulunacağına ve iş için masaya oturup, müzakereler gerçekleştireceğine delalet eder. Otel odası göçebe olan kimselere de delalet eder.

Rüyada Otel İnşaatı Görmek
   Rüya sahibinin henüz üzerinde çalışmalarını devam ettirdiği ve hayata geçirmediği iş projesi olarak ifade edilir. Rüya sahibi projesini içine sinecek duruma getirmeden kimseyle paylaşmayacak demektir. Çünkü doğru zamanı ve doğru yeri bekliyor olacaktır.

Rüyada Otel Sahibi Olmak
   Rüya sahibinin meslek değiştireceği ve artık belli bir yerde, düzenli olarak ikamet edeceği ile tabir edilir. Rüyasında otel sahibi olduğunu gören kişinin büyük de bir hayali vardır diye yorumlanır.

Rüyada Otel Sahibi Görmek
   Makamı yüksek, sözü dinlenen, insanlar üzerinde hükmü olan kişiye işaret eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile tanışabilir ya da ileride bu özelliklere sahip olabilir.


Seyyid Süleyman :

Rüyasında meçhul bir otel gören, hastaysa vefat eder. Yolculuğa niyetliyse, yolculuğu gerçekleşir. Handan veya otelden çıkıp bir hayvana binmek de, böyledir. Rüya sahibi hastaysa ölür.
Bazıları bu rüyayı şunlarla tabir etmişlerdir: Fahişe, zarar, selamet, hayırsız iş, rahat, itibar kaybı. Hanı; cömert bir adamla, oteli; edip bir kişiyle ve yolcularla yorumlayanlar vardır.
Abdulgani'en Nablusi'ye göre han; sıkıntıdan sonra, rahata, yalnızlıktan kurtuluşa işaret eder. Vakıf hanlarından birine inen, hastaysa; vefat eder. Sıkıntıdaysa, selamete çıkar. Asiyse, tevbe eder. Evliyse, evlada kavuşur. Meçhul bir hana inmek, yolculuğa delalettir.MollaCami Tabiri :

Rüyada otel görmek, yolculuğa işarettir. Rüyada tanınmayan bir otel görmek, yolculuğa işarettir. Çünkü otel, garip ve yolcuların evidir. Bundan dolayı otel dünya evine de işarettir. Çünkü bir manada dünya evi de ahiret için bir yolculuk evidir.Otel görmek, bayram namazlarının kılındığı sahra namazgahına da işarettir. Rüyada bir otelden diğer bir otele taşındığını gören kimse, bulunduğu yerden bir başka yere nakleder. Binekli olarak otele girildiğinin görülmesi ise, görüş sahibi olunmaya işarettir, denilmiştir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi