Rüyada TAŞINMAK Görmek

tasinmak-ruyada-gormek-nedir-dini-ruya-tabiri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada TAŞINDIĞINI Görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada TAŞINMAK Görmek


   Rüyada taşındığını görmek kişinin hayatında gerçekleşecek olan bazı değişikliklere ve rüya sahibinin ezberinin bozulacağına delalet eder. Öte yandan rüyada taşınmak kişinin kendini tehlikelerden, kötülüklerden ve sorunlardan uzakta hissettiği mekanlar ve o mekanlarda hissettiği duygu yoğunluğu ve konfor şeklinde yorumlanır.
   Rüyada taşınmak kişinin ruh halindeki değişikliklere de işaret eder. Çok mutluyken bir anda mod değiştirerek, huzursuz ya da mutsuz olabilir. Veya çocuklar gibi şenken bir anda içine kapanarak, sessiz sedasız bir köşede öylece oturabilir.

Rüyada Ev Taşımak
   Rüyada ev taşımak, kişinin hayatındaki köklü ve kesin değişikliklere işaret eder. Rüya sahibi hayatıyla ilgili olarak asla vazgeçmeyeceği bir karar alacak ve bir anda tüm hayatını farklı bir noktaya doğru kaydıracaktır. Bir süre alıştığı düzeni sağlayamasa da mutlaka yeni bir düzen kuracaktır.

Rüyada Başka Bir Şehre Taşınmak
   Bir kişi rüyasında yaşadığı şehirden başka bir şehre, ile, ilçeye, köye, kasabaya, kazaya, vilayete vs. taşındığını görürse eğer gurbete gidecek ve bir süre tüm sevdiklerinden uzak kalacak demektir.

Rüyada Taşınmak İçin Eşya Toplamak
   Bir kişi eğer rüyasında evinden taşınmak için eşyalarını topladığını görüyorsa, kendisine iyi gelecek ve kafasını toparlayabileceği bir yer arayışı içindedir. Rüya sahibi sorunlardan ve sıkıntılardan uzaklaşmak ve bir az dinlenmek için tebdili bir mekân istiyor demektir.

Rüyada Eşya Taşımak
   Rüyada eşya taşımak kişinin sürekli değişen karasız ve karmaşık ruh haline delalet eder. Rüya sahibinin karasızlığı ve anlaşılmaz oluşu çevresindekileri de bunaltacak ve bu nedenle de yakınlarının isyan etmesine neden olacak demektir.

Rüyada Eşya Görmek
   Rüyada yeni alınmış, parlak, şık ve pahalı eşyalar görmek mutluluğa ve zenginliğe, eskimiş, solmuş, yıpranmış eşyalar görmekse üzüntüye ve fakirliğe delalet eder. Rüyada eşya görmek aynı zamanda kişinin kazancı olarak da değerlendirilmektedir.

Rüyada Taşınmak Ve Ağlamak
   Bir yol ayırımına gelmeye, bir seçim yapmak durumunda olmaya yani iki şeyden birinde karar kılma mecburiyetine düşmeye ve alınacak kararın kişi için en hayırlısı ve doğrusu olmasına bu sayede mutlu ve müsterih kalacağına işaret eder. Rüyada taşınmak ve mutluluktan ağlamak, rüya sahibinin bahtının çok parlak olması anlamına gelir. Rüyada taşınmak ve üzüntüden ağlamak, olumsuz bir gelişmeyle karşılaşmaya bu nedenle hayatı yeniden planlamak ve düzeni yeniden sağlamak zorunda kalmaya buna alışmanın da pek kolay olmayacağına ve zaman alacağına yorulur.

Rüyada Taşınmak İstemek
   Rüyada taşınmak istemek fakat taşınamamak, bir halden çıkmak için çaba göstermeye ama çabaların an için nafile ve beyhude olmasına, huzuru ve rahatlığı yakalamanın henüz zamanının gelmediğine delalet eder. Rüyada taşınmak istemek ve taşınmayı başardığını görmek, bir emelini yerine getirme konusunda doğru yöne gitmek ve doğru taktikleri ve teknikleri uygulamak, bu sayede ona her an daha fazla yaklaşmak ve sonunda da muradına ermek demektir. Yani rüyayı gören kişi önünde sonunda isteğine kavuşacaktır.

Rüyada Bir Evden Başka Bir Eve Taşınmak
   Rüyada eski bir evden yeni bir eve taşınmak, zenginliktir. Rüyayı gören kişinin yaşamında meydana gelecek maddi iyileşmeye, rahatlığa, bolluğa ve berekete delalet eder. Konum olarak yükselmeye, iyi şartlara ve geçim kolaylığına ulaşmaya yorulur. Rüyada yeni bir evden eski bir eve taşındığını görmek de tam tersine, yaşamı kolaylaştıran, mutluluk ve huzur sağlayan bazı olanakları kaybetmek anlamına gelir. Çileli bir sürecin yaşanacağına alamet eder. Rüyada büyük bir evden küçük bir eve taşınmak, psikolojik anlamda darlanmaya, bunalmaya bu nedenle alıp başını uzaklara kaçma isteğine yorulur. Rüyada büyük bir evden küçük bir eve taşınmak da ferahlamak, kafaca rahatlamak, sıkıntıları ve dertleri ruhundan ve kalbinden atmaktır.

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak
   Rüyada tek katlı yeni bir eve taşınmak, sorunlardan ve kişinin kendisini kötü ve mutsuz hissetmesine neden olan kişilerden uzaklaşması ve onlardan arınması demektir. Rüyada çift katlı yeni bir eve taşınmak, büyük bir kısmete ulaşmak anlamına gelir. Rüyada havuzlu yeni bir eve taşınmak, rüyayı gören kişinin yaşam standartlarının ortalamanın üzerinde olacağına bunun da kendisine bir şans sayesinde bahşedileceğine alamet eder. Rüyada bahçeli yeni bir eve taşınmak, huzur, sakinlik, şifa ve sağlık bulmaktır.

Rüyada Baba Evine Taşınmak
   Rüyada evliyken boşanıp baba evine taşınmak, ayak uydurlması zor olacak bir yaşam şeklini benimsemek durumunda kalmak ve bunun sıkıntısını çekmeye yorulur. Rüyada bekar ya da öğrenci evinden baba evine taşınmak, rüya sahibi için kazanç olacak bir gelişme olmasına ve bu sayede yaşamının daha kolay hale gelmesine delalet eder.

Rüyada İstanbul'a Taşınmak
   Rüyada köyden ya da taşradan İstanbul’a taşınmak, ileriye doğru gelişme göstermeye fakat bu geçiş döneminde bir süre acemilik ve zorluk çekmeye alamet eder. Rüyada sakin bir şehirden ya da bir sahil kasabasından İstanbul’a taşınmak, bir halden başka bir hale geçmek fakat bu yeni durumu bir türlü benimseyememek, alışamamak ve eskiyi arar olmak anlamına gelir. Rüyada Avrupa’da yaşarken İstanbul’a taşınmak, patronken işçi olmaya, sağlıklıyken hastalanmaya, zenginken fakirleşmeye yorulur.

Rüyada Aniden Taşınmak
   Rüyada aniden yeni ve güzel bir eve taşınmak, sürpriz bir iş teklifi almaya, maaşın ve makamın artmasına bu sayede lüks bir hayata kavuşmaya işaret eder. Rüyada aniden eski, kirli, eski ve kötü bir eve taşınmak, işini, aşını ve maaşını kaybetmeye, daha düşük maaşa ve daha kötü şartlarda yaşamaya razı gelmekten başka çare bulamamaya delalet eder.

Rüyada Kiralık Eve Taşınmak
   Rüyada kiralık bir evden başka bir kiralık eve taşınmak, sıradan devam eden hayatın ve düzenin sürmesine, sürpriz ve beklenmedik olumlu ya da olumsuz gelişmelerin olmayacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine yorulur. Rüyada kendi evinden kiralık bir eve taşınmak, sorumlulukların çoğalması fakat buna karşın kişisel özgürlüklerin de artmasına vesile olacak bir karar almak ve yaşamını ona göre kurmak anlamına gelir.

Rüyada Başka Bir Ülkeye Taşınmak
   Her şeyi arkada bırakmayı göze alarak yeni ve güzel başlangıçlar yapmaya, yaşamını sıfırdan planlamaya, kendi istediği şekilde yaşamaya ve geçmişten uzaklaşmaya yorulur. Rüyada yakın bir ülkeye taşınmak, küçük değişikliklerle hayatını değiştirmek, rüyada uzak bir ülkeye taşınmak kesin ve köklü değişikliklerle hayatına devam etmek için adım atmak demektir. Rüyada fakir bir ülkeye taşınmak, yapılacak bir işte pişman olmaya, üzülmeye, rüyada zengin bir ülkeye taşınmak da mutluluğun, saadetin ve rızkın kaynağına ulaşmaya işaret eder.

Rüyada Toprak Eve Taşınmak
   Geleneksel bir görüşe sahip olmaya, kültürüne, geleneğine, atalarına ve tarihine bağlı yaşamaya, bunun dışındaki bir hayat görüşünü denemeyi ve yaşamayı istememeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin vatanına ve milletine çok bağlı olması ve diline ve geçmişine sahip çıktığına yorulur.

Rüyada Deniz Kenarında Eve Taşınmak
   Rüyada deniz kenarında yazlık eve taşınmak, emekli olma hayaline ve aynı zamanda rüyayı gören kişinin dinlenmeye, rahatlamaya ve tatile ihtiyacı olduğuna delalet eder.Rüya sahibi kısa süreli de olsa ortam ve çevre değiştirmenin kendisine çok iyi geleceğine ve bunun ona moral olacağına inandığı anlamına gelir.  Rüyada deniz kenarında bir yalıya taşınmak, rüyayı gören kişinin büyük bir hayali olduğuna ve hayaline kavuşmak için büyük bir inançla çabaladığına alamet eder. Rüyada deniz kenarında eski bir gecekonduya taşınmak, çok olana değil, huzur verene, mutluluk ve hayır getirecek az mala sahip olmaya ve halinden de son derece memnun olmaya işaret eder.

Rüyada Memlekete Taşınmak
   Rüyada mecburiyetten memlekete taşınmak, büyük maddi eksiklikler içinde olmaya, fakirleşmeye, çaresizleşmeye bu nedenle çare olacağı düşünülen her şeye sarılmaya yorulur. Kişi, bir süre maddi yetersizlik içinde olacak ve kaderine boyun eğecek demektir. Rüyada rahatı için yani isteyerek ve keyiften memlekete taşınmak, rüya sahibinin hayatında kendini daha mutlu ve iyi hissedeceğini düşündüğüne ve inandığına dair  bir değişikliğe gideceği anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Birinin Evine Taşınmak
   Rüyada ölmüş babanın evine taşınmak, rüya sahibine hem acı hem de huzur verecek yani ona iyi kötü duyguları bir arada yaşatacak bir gelişme yaşayacağına işaret eder. Rüyada ölmüş eşin evine taşınmak, kişiye ağır ve zor gelecek bir gerçekle yaşamak zorunda olması demektir. Rüyada ölmüş anneannenin evine taşınmak, geçmişte kalmış bir kimseyi anılarında yaşatmaya ve bunun için kalıcı bir şey yapmaya delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Bir durumdan başka bir duruma geçmeye; Bir yerden daha iyi bir yere taşınmak sevinç ve mutluluğa, tersi olursa üzüntü ve kedere, geçim sıkıntısına delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Eşya.)

MollaCami Tabiri :

Rüyada bir kimsenin bir evden bir eve taşındığını veya bir yerden diğer bir yere taşındığını görmesi yolculuğa işarettir.

Diyanet Ruya :

Rüyanızda evinizden taşındığınızı görmeniz; halen yapmakta olduğunuz işlerinizin bozulacağına işaret şeklinde tabir olunur.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi