Rüyada TEMİZLİK Görmek

temizlik-yapmak-ruyada-gormek-ne-demektir-dini-ruya-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com
Rüyada TEMİZLİK Görmek rüya tabiri nedir?

Rüyada TEMİZLİK Görmek


   Rüyada temizlik yapmak kişinin içindeki zor durumdan ve bunalımlı ruh halinden kurtularak esenlik bulması anlamına gelir. Rüyada temizlik yapmak her zaman iyiye ve güzele işaret eder. Bir kurtuluş ya da karanlığın içinde doğan bir güneş gibi yorumlanır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi, kötü bahtını, üzerindeki uğursuzlukları, kısmetsizlikleri ve ölü toprağını atarak, tazelenir ve yaşama sevincine yeniden kavuşur.

Rüyada Ev Temizlemek
   Rüyada ev temizlemek hem huzur ve ferahlık anlamına gelir hem de kişinin ileride kendi evini alacağına ya da yeni bir eve sahip olacağına işaret eder. Rüyada kişinin kapısının önünü temizlemesi, uzun zamandır görmediği bir arkadaşı, yakını ya da aile bireyinden bir kimseyle kavuşacağına ve hasret gidereceğine delalet eder.

Rüyada Cam Temizlemek
   Rüyada cam silmek güzel ve mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin çok sevdiği birinin iyi olduğu haberlerini alarak çok mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Buzdolabını Temizlemek
   Rüyada buzdolabını temizlediğini gören kişinin işleri yolunda gidecek, rızkı, kazancı ve şansı artacak demektir.

Rüyada Araba Temizlemek
   Arabası olmayan bir kişinin rüyasında bir arabası olduğunu ve arabasını yıkadığını görmesi, rüya sahibinin gerçekten de bir araba satın alacağına işaret eder. Eğer arabası olan biri bu rüyayı görürse daha yüksek bir model araba alacağı anlamına gelir.

Rüyada Baca Temizlemek
   Rüyada baca temizlemek, hane haklı ile tabir edilir. Rüyada baca temizlediğini gören kişinin rüyası, aile içindeki tatsız konuların giderileceği, ailede neşenin, mutluluğun ve esenliğin hakim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sokağı Temizlemek
   Rüyada oturduğu sokağı temizlediğini gören kişi, çevresindeki kişilerin yardımını alacak ya da takdirini toplayacak demektir.

Rüyada Bulaşık Yıkamak
   Rüyada bulaşık yıkamak kişinin maddi yükümlülüklerinden kurtularak, omuzlarındaki ağır yükü atacağı anlamına gelir.Etiketler; silmek, silinmesi, sildiğini, sildigini, sildiğimi, sildigimi, silindiğini, silindigini, silindiği, silindigi, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Ben ailemden ayri baska bir ilde yaşamaktayım.”Rüyamda uyaniyorum ve hic temizlik yapmayi sevmeyen kuzenimin(teyzemin oglu) bulaşıkları yikadıgını diger taraftanda yengemin evi dip bucak temizledigini görüp hem şaşırıp hem seviniyorum” rüyalar tersine çıkar derler bu üzülecegim anlamına mı geliyor?

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi