Rüyada ÇIPLAK AYAK Görmek

   Rüyasında çıplak ayak görmek, kişinin vicdan azabı çektiğine işarettir. Rüyayı gören kişi yaptığı hatalarından dolayı pişmanlık duyduğuna delalet eder. Hatalarını telafi etmek için zamana bıraktıkça vicdan azabı da artmaktadır. Bir diğer rivayet ise rüya sahibinin yeni sıkıntılarının da peşi sıra gelecek olmasıdır.
   Rüyasında çıplak erkek ayağı gören kişinin yaşadığı bütün sıkıntılarda ona destek olan bir erkeğin olduğuna delalettir. Rüyasında çıplak kadın ayağı gören kişinin ise hayatına yeni giren bir kadından tarafından sevdiği insanlarla arasına fitne gireceğinin, yaşacağı fenalıkların işaretidir. Rüyasında çıplak bebek ayağı gören kişinin ise tez vakitte müjdeli haberler alacağının işaretidir.Rüyada Çıplak Ayak Nedir? Rüyada Çıplak Ayak Ne Anlama Gelir? Rüyada Çıplak Ayak Ne Demek? Rüyada Çıplak Ayak Neye Yorumlanır? Rüyada Çıplak Ayak Neye İşarettir?
Rüyada Çıplak Ayak Görmek Ne Demek? Rüyada Çıplak Ayak Nedir? Rüyada Çıplak Ayak Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada ÇIPLAK AYAK Görmek Rüya Tabirleri


Rüyada Çıplak Ayak Yürümek
   Yaşanacak sıkıntıları, bir türlü çözülemeyen problemleri işaret eden rüya, kişinin kafasına koyduğu ve çok istediği şeyleri yapmakta sürekli engellerle karşılaşacağını ve psikolojik olarak da yıpranacağını tabir eder. Eğer kişi ayağı çıplak ama ayakkabılı bir şekilde yürüyorsa, miras ile ilgili bir konu gündeme gelir. Çıplak ayak yürümek iflas etmek, eşlerin boşanması ve borçlanmak anlamlarına da gelmektedir.Rüyada Çıplak Ayak Yürümek Nedir? Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek Ne Anlama Gelir? Rüyada Çıplak Ayak Yürümek Ne Demek? Rüyada Çıplak Ayak ile Yürümek Neye Yorumlanır? Rüyada Çıplak Ayak Neye İşarettir?
Rüyada Çıplak Ayak Yürümek Ne Demek? Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek Nedir? Rüyada Çıplak Ayaklı Yürüyüş Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Çıplak Ayak Koşmak
   Kişinin burnunun dikine gitme sevdası nedeni ile sürekli başını belaya sokacağı anlamına gelir. İş konusunda dikiş tutturamamaya, çalışılan yerlerden sorunlu bir şekilde ayrılmaya, sosyal çevrenin yavaş yavaş azalmasına ve kişinin tüm bu olumsuzluklara rağmen hala aynı tutumu sürdüreceğine delalet eder. Çıplak ayak koşmak, sıkıntıların çoğalması ve iş konusunda iflaslar yaşanması anlamına da gelir.

Nablusi Rüya Tabirleri :
   Rüyada yalın ayak yürümek, eğer ayakkabısını çıkarmadıysa sıkıntı ve meşakkattir. Eğer ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanım boşanması, yahut ölümüne delalet eder, demişlerdir.
Yalın ayak yolculuk yaptığını gören kimse ödemeye takati yetmeyecek bir borca girer. Tek ayakkabı ile yürüdüğünü gören kimse ortağından ayrılır.Rüyada Yalın Ayak Koşmak Nedir? Rüyada Yalın Ayakla Koşmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Yalın Ayaklı Koşmak Ne Demek? Rüyada Yalın Ayak ile Koşmak Yürümek Neye Yorumlanır? Rüyada Çıplak Ayak Neye İşarettir?
Rüyada Yalın Ayak Koşmak Ne Demek? Rüyada Yalın Ayakla Koşmak Nedir? Rüyada Yalın Ayak Görmek Ne Anlama Gelir?MollaCami Tabiri :
   Rüyada yalın ayak yürümek, eğer ayakkabısını çıkarmadıysa sıkıntı ve meşakkattir, Eğer ayakkabısını çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur. Bazıları da, yalın ayak yürümek, üzüntü ve kederin gitmesine, bazıları da hanımın boşanması, yahut ölümüne işarettir,demişlerdir. Yalın ayak yolculuk yaptığını gören kimse ödemeye takati yetmeyecek bir borca girer.Bu Yazımızda Rüyada Çıplak Ayak Ne Demek? Rüyada Çıplak Ayak Nedir? Rüyada Çıplak Ayak islami rüya tabiri nedir? Çıplak Ayak Rüya Yorumu Nedir? Rüyada Çıplak Ayak Neye Delalet Eder? Rüyada Çıplak Ayak görmenin anlamı nedir? Gibi soruları cevaplamaya çalıştık. Bu rüya tabirini Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle Paylaşmak isterseniz aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. Rüyanız Hayrolsun.

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi