Rüyada ETEK Görmek

etek-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada ETEK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada etek görmek rüyayı gören kişinin cinsiyeti bakımından farklı farklı yorumlanmaktadır. Rüyada etek gören kişi bir kadın ise eteği nasıl gördüğüne bakılarak kısmet bulacağı ya da kısmetini kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada etek gören kişi bir erkek ise eteği nasıl gördüğü pek önemli olmamakla birlikte, genelde kötü yorumlanır.
   Bir kadın rüyasında yeni ve güzel bir etek gördüyse yakın zamanda bir kısmet bulacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, dar ve kısa bir etek görmek de bir erkek tarafından gelecek kötü bir eyleme işaret eder. Eğer rüyada görülen etek lekeli ise bir konuda zan altında kalacağınıza, size yöneltilen suçlamaların olacağına, davalıysanız mahkemeyi kaybedeceğinize işaret eder.
    Bir erkek rüyasında eski bir etek görüyorsa bir ya da daha fazla konuda ümitsizliğe kapılacağına, temiz ve yeni bir etek görüyorsa haksız yoldan kazanılacak paraya, elinize haram olarak geçecek mala işaret eder. Rüyada görülen eteğin eski veya yeniliğine dikkat etmeyen erkek için, bir kadın tarafından başına açılacak büyük belaya işaret eder.

Rüyada Etek Satın Almak
   Rüyada etek satın almak bir kısmet bulup evleneceğinize işaret eder. Rüyada satın alınan etek uzunsa uzun bir evlilik sürecine gireceğinize, kısa ise kısa bir evliliğinizin olacağına üzerinde tekrar düşünmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Etek Dikmek
   Rüyada etek dikmek, etek satın almak gibi yorumlanır. Yeni bir kısmet bulabilir, evlenebilirsiniz. Rüyada etek diken kişi evli ise, eşiyle arasındaki sorunları düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Etek Ütülemek
   Rüyada etek ütülemek de eşinizle aranızdaki sorunların düzeleceğine ya da bu sorunlardan dolayı eşinizle aranıza çok daha büyük bir husumet girip, ayrılabileceğinize işaret eder.

Rüyada Etek Hediye Etmek
   Rüyayı gören kişinin, hayatına yeni bir yol vermek için bazı araştırmalar yaptığına, bu sayede kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağı bir işe gireceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına ve uzun süreli bir ilişkiye yelken açılacağına tabir edilir. Rüyada etek hediye almak, kişi bu rüyayı gördüğü zaman kendisine gelecek bir haberle sevdiği bir kişinin yanına gidecek, kuracağı bir ortaklık sayesinde masabaşı bir işe girecek ve bol bol güzel haber alacak demektir.

Rüyada Etek Verilmesi
   Anne baba dualarının alınması ile birlikte işlerin açılacağı, çok istenen bir mekiye terfi alınacağı, kaçırılan bazı fırsatların tekrar ele geçirileceği, rahat bir hayata adım atılacağı, zararlı bir kişi yüzünden yapılan hatanın büyük bir zorluk yaşanmasına rağmen düzeltileceği, bulunan mevkide kazancın artacağı ve aile bireylerinin birbirine sıkı sıkıya bağlanacağı anlamına gelir. Rüyada dar etek verilmesi, yapılan işte pek iyi bir sonuç elde edileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına ve bu yüzden sıkıntı verici olaylarla yüzyüze gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Etek Giymek
   Rüyayı gören kişinin, cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir kadınsa büyük bir mutluluk yaşayacağına, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, bu sayede kendisine çok uygun bir  hane alacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına işarettir. Eğer bu rüyayı bir erkek görürse pek iyi bir anlama gelmez. İşleri ters gider, kazancı eksilir. Rüyada etek giyen birini görmek, aydınlık günlerin yaşanacağı, güzel bir ilişkinin başlaması sayesinde bazı konularda adımlar atılacağı ve büyük çabalarla girilen bir işin uzun yıllar kazanç getireceği anlamına gelir.

Rüyada Etek Aramak
   Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan bir sorunla uğraştığı bir dönemde hiç beklemediği bir kişinin başına açacağı belayla da uğraşmak zorunda kalacağına, bu yüzden zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına yorumlanır. Bu rüyanın görüldüğü dönemde yakın bir arkadaştan gelebilecek bir kötülüğe karşı dikkatli olunmalıdır. Rüyada etek aramak ve bulmak, sağlıkla ilgili olarak meydana gelen bir sorunun yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine yorulur. Rüyada etek aramak ve aradığını bulamamak, zor bir işin ortasında desteksiz kalınmasından ötürü istenmeyen bazı durumlarla karşı karşıya kalınacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına ve elde avuçta kalan birkaç kuruşun da sıkıntılardan kurtulmak için kullanılacağına işarettir.

Rüyada Etek Almak
   Yapılan işin zor kısmının atlatıldığına, kolay tarafın da kısa süre içinde büyük imkanların ve fırsatların kapısını açacağına, bu yüzden eğer yakın bir zaman içinde kurulacak bir ortaklık ya da girilecek bir iş varsa geç kalınmadan karar verilmelidir. Aksi takdirde fırsat elden kaçabilir. Rüyada etek almak ve üstünde denemek, yakın bir akrabanın ya da arkadaşın vesile olması sayesinde tanışılan bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına,  iki tarafında çok iyi anlaşması sayesinde evlilikle ilgili olarak adım atılacağına ve çok mutlu bir evlilik hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada Etek Diktirmek
   Eğitim hayatında uzun bir zamandan beri maddi sıkıntı çeken rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği  bir kişiden büyük bir yardım alacağına, bu yardım sayesinde uzun zamandan beri ödemek istediği halde bir borcunu ödeyeceğine ve bu sayede rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Rüyada etek diktirmek ve giyerken yırtılması, tam olarak hazırlık yapılmadan ve ani bir kararla girilen işte büyük bir sorunla yüzleşileceğine, bu durumdan kurtulmak için çeşitli kararlar alınacağına ve bazı planların yürürlüğe sokulacağına ancak herhangi bir yararının olmayacağına ve maddi olarak çok şey götüreceğine yorulur.

Rüyada Etek Kesmek
   Kişinin, kendisini bir değil birkaç adım ileri götürecek bir konuda büyük bir proje ortaya koymak için çaba gösterdiğine, bu çabasının en kısa zamanda başarılı ve çok güzel sonuçlar vereceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder. Rüyada sevilen bir kişiye etek kesmek, kıskanç kişilerin araya girip ilişkileri bozma çabalarına rağmen rüyada görülen yakın arkadaşla aranın bozulmayacağı, aksine daha da sağlamlaşacağı, birçok kişinin imrendiği ve sahip olmak istediği bir arkadaşlığa dönüşeceği anlamına gelir. Rüyada düşmana için etek kesmek, rakip olunan ya da daha önce arada kötü bir olay yaşanmış bir kişi ile aranın düzeltileceğine, bu sayede yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına ve ruhsal ve parasal olarak büyük bir zenginliğin sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Uzun Yeşil Etek Görmek
   Haneye gelecek dini bütün ve iyi kalpli bir kişinin sözünün dinlenmesi sayesinde yaşanan tatsızlıkların, hane içinde bulunan nazarın ve hane dışındaki dedikoduların sona ereceğine alamettir. Rüyada uzun kırmızı etek görmek, gurbette bulunan ve uzun bir süreden beri hasreti çekilen bir kişiye kısa zamanda kavuşulacağına  ve çok mutlu olunacağına delalettir. Rüyada uzun sarı etek görmek, aile bireylerinden biri ile ayrı düşüleceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine işarettir.

Rüyada Kısa Etek Giymek
   Pek olumlu bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, işle ilgili olarak yaşadığı sorunların günden güne daha da artacağı ve bir yerde patlak vereceği anlamına gelir. Rüyada kısa etek giymek ve çıkaramamak, birçok sorunla boğuşulacağına, bu durumdan kurtulmak için türlü işlerde çalışılacağına ama bir türlü atılan adımlardan fayda görülemeyeceğine ve zorluklar ve sorunlarla dolu bir döneme girileceğine  rivayet edilir.

Rüyada Erkeğin Etek Giymesi
   Hayırlı bir rüya değildir. Kişinin, düştüğü sıkıntıların ve içine girdiği sorunların gittikçe büyümeye ve yapılan onca şeye rağmen zarar getirmeye devam ettiğine, bu yüzden kısa bir zaman içinde bu durumun düzeltilmeye çalışılmasının herhangi bir yarar sağlamayacağının anlaşılacağına ve başka bir yol deneneceğine tabir edilir. Rüyada erkeğin etek giymesi  ve çıkarması, bozulan işlerin düzeleceğine, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine yorulur.


Diyanet Rüya :

   Bir erkeğin rüyasında etek görmesi; o kimsenin hayır bir evlilik yapacağına, rüyada kısa etek görülmesi; acele bir evlilik yapılacağına, rüyada uzun etek görülmesi; yapılacak olan evliliğin gecikeceğine yorumlanır. Rüyada buruşuk bir etek görülmesi; yapılması istenen evlilikte bir bulanıklık olduğuna, rüyalarında buruşuk bir etek gören kimselerin iyice araştırmadan evlenmelerinin uygun olmayacağına, ön veya arka tarafında yırtık olan bir eteğin görülmesi; yapılacak olan evlilikte ferahlık olduğuna işaret eder.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi