Rüyada KELİME-İ ŞAHADET GETİRMEK Görmek

kelime-isahadet-getirmek-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada KELİME-İ ŞAHADET GETİRMEK Rüya Tabirleri


   Rüyada kelime-i şahadet getirmek, temiz kalpli, hiç kötülük bilmeyen, herkese yardıma koşan, imanı güçlü, hak yolunda giden bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, dürüst, ahlaklı, vicdanlı ve iyiliksever kimsedir ve aklından bir an olsun fesat ya da hinlik geçmez. Kin tutmaz, beddua etmez, kendisinden büyük Allah olduğunu bilerek yaşar ve kendisine büyük kötülükler yapanları da Allah’ına havale eder. Rüyada kelime-i şahadet getirmek, rüya sahibinin yüce gönüllü oluşuna tabir edilir.

Rüyada Kelime-i Şahadet Getirerek Ölmek
   Bu rüyada, kişi için büyük hikmet vardır. Rüyasında ölürken kendisine kelime-i şahadet getirmenin kısmet olduğunu gören kişi, hayatında istediği her şeye kavuşur. Rüya sahibi, sahip olmak istediği mala ve paraya sahip olacağı gibi aynı zamanda sağlığı ve huzuru da yerinde olur, kalbinden geçen her ne varsa Allah tarafından kendisine nasip edilir. Kişinin tüm dilekleri ve duaları da gerçekleşir.

Rüyada Besmele Çekmek
   Rüyada besmele çekmek, rüya sahibinin hayatında bir anda çok güzel gelişmeler olacağına ve hiç beklemediği şekilde iyilik ve hayır bulacağını delalet eder. Kişi, kendisini üzen, derde düşüren, bunalıma iten her ne varsa tümünden kurtulur, kötü kişilerden de korunur.

Rüyada Salavat Getirmek
   Rüyasında salavat getirdiğini gören kişinin rüyası, isteklerine kavuşması ve dileklerinin yerine gelmesi için daha temkinli olup, sebat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Hayırlı bir duadır, rüya sahibi için sonunda ferahlık olan bir iş yapması anlamına gelir.

Rüyada Kelime-i Tevhit Getirmek
   Rüyasında kelime-i tevhit getirdiğini gören kişi, tüm hastalıklarından, borçlarından, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulur, rahata erer. Hane içinde büyük mutluluklar yaşanır ve rüya sahibinin keyfi de saadeti de yerinde olur. Bu rüya hayırlara delalet eder.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Sirin:

Rüyada kelime-i şahadet getirdiğinizi görmek; dindar biriyseniz şehit olarak veya kelime-i şehadet getirerek dünyadan göçeceğinize, günahkar biriyseniz tövbe edeceğinize, aynı rüyayı bir müşrik görmüşse Müslüman olacağına işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak

1 yorum:

  1. Merhabalar.İlk olarak ruh halimi anlatayım. Son üç aydır sıkıntılı bır dönem geciriyorum ve yapmak istediğim bir şey var hala yapamdım ve yaptığım zaman çok rahatlayacağım. Ben ruyamda telefonum calıyor ve arayan bir seneden berı kayıp olan bır arkadaşım. muhtemelen olmus olan bırı ve telefonu acıyorum. Çok yuksek bır gemı sırenı ve duydugum an olecegım gıbı oluyor. Ve hemen kelımeyı sahedet getırıyorum ve uyanıyrum. Iyı calısmalar dılıyorum.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi