Rüyada KOMUTAN Görmek

komutan-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada KOMUTAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin yaptıkları sayesinde çevresi tarafından büyük saygınlık görmesine ve güzel sözlerle anılmasına işaret eder. Kişi öylesine önemli ve büyük bir iş yapacaktır ki ailesi kendisiyle gurur duyarken, çevresindekiler de kendisine saygı duymaya başlayacaktır.
   Rüyada komutanını görmek, rüya sahibinin makam sahibi olması anlamına gelir.
   Komutanını sivil şekilde görmek rüya sahibinin, her yerde sözü geçen, sadece adı duyulduğunda bile her kapı açılan kişi haline gelecektir.

Rüyada Komutan Olduğunu Görmek
   Rüyada komutan olduğunu görmekse zengin için daha fazla zengin olmaya fakir için de daha fazla fakirleşmeye işaret eder. Bu rüya, kişinin içinde bulunduğu şartların artacağına delalet eder. Şartların iyi ya da kötü olması önemli olmaksızın içinde bulunduğu durumun hararetlenmesine tabir edilir. Yani bu rüya, şartları iyi olan kişiler için hayırlıdır sadece.

Rüyada Asker Görmek 
   Rüya sahibinin işinde terfi etmesine delalet ederken aynı zamanda güç ve kudret sahibi olmasına tabir edilir. Rüyasında asker gören kişi, kötü kazalardan, belalı kişilerden ve her türlü musibetten de uzak, güvende olur.

Rüyada General Görmek
   Rüyada general görmek işinde yükselmeye ya da ticaret hayatında bereket yaşamaya işaret eder. Rüyasında general olduğunu gören kişi, başarıları sayesinde dünya çapında tanınan biri olacak, kazancın kendisinin bile düşünemeyeceği kadar artacak demektir.

Rüyada Silah Görmek
   Rüya sahibi için silah, istikbalin ne kadar parlak ve açık olduğuna delalet eder. Rüyasında silah gören kişinin hayatında hiç olmaz sadece hayal olarak kalır diye düşündüğü şeyler gerçek olacak ve rüya sahibi filmlerdeki gibi bir hayat hikayesi ile filmlerdeki gibi bir hayat sürecektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına tabir edilir.
Etiketler; komugörmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi