Rüyada MANTAR Görmek

mantar-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada MANTAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada mantar görmek aş ve nimet olarak tabir edilirken aynı zamanda hayırsız ve vefasız kişilerle de tabir edilir. Gereksiz işlerin peşinden koşan, kendine verilen emeği ve yapılan fedakarlığı yok sayan, sadece başı sıkıştığında kapıya gelen vefasız kişi olarak yorumlanır. Bu kişi menfaati olduğu sürece insanları arar, sorar, tanır. İşini halledip, almak istediğini aldıktan sonra kendisine el uzatan kişileri sokakta görse tanımaz.
   Rüyada mantar görmenin yorumu bu kadarla sınırlı değildir, geniş bir yorumu vardır. Bunlardan bir diğeri de ikinci yorumun tam tersi olarak kadir şinas, bir fincan acı kahvenin kırk yıl hatırı vardır atasözünü kendine şiar edinmiş, vefalı kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Mantar Toplamak
   Peşin sıra gelecek müjdeli haberler, bir biri ardından yaşanacak mutluluk verici olaylar ve alınacak olan pek çok kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için çok bereketli olacak bir dönem geliyor demektir.

Rüyada Mantar Pişirmek
   Deva bulmak ve dertlerden uzaklaşmak şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rahata ermeye ve afiyette kalmaya da delalet eder.

Rüyada Mantar Yemeği Yemek
   Anlık maceralar ve gelip geçici heveslerdir. Rüya sahibi heveslerine kapılarak gerçek sandığı bir mutluluğun içine düşecek ama bu mutluluğun sahici olmadığını anladığında hem çok geç olacak hem de çok üzülecek. Bu olayın etkisinden de uzun süre kurtulamayacaktır.

Rüyada Zehirli Mantar Görmek
   Büyük sıkıntı ve zahmet anlamına gelir. Rüya sahibi hiç yapmadığı bir şeyi yaparak, haram mala el sürecek ve bunu yapmaya alışık olmadığı için de yüzüne gözüne bulaştıracak, bu nedenle de büyük sıkıntı çekecektir.

Rüyada Mantar Almak
   Hile ve fesat karıştırılmamış ama büyük uğraşlar verilip, uzun süre ayakta ve uykusuz kalarak kazanılmış para demektir.


Tiflisi Tabirleri :


Müellif:

Rüyada mantar görmek; hiçbir faydası olmayan kadına

Üçten fazla mantar görmek; bir kadın tarafından size ulaşacak mala işarettir.


Kirmani:

Büyük mantar; bir erkek çocuğunuz olacağına

Küçük mantar; bir kız çocuğunuz olacağına işarettir.


Cabir Mağribi:

Mantar yemek; malınızı eşiniz için harcayacağınıza işarettir.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında çeşitli mantarlar görmesi; o kimsenin hiç beklenmedik bir yerden eline rızık geçeceğine işaretle tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Rüyanızda mantar görmeniz; rızkınızı zahmet ve zorlukla kazanacağınıza, bir yoruma göre de huyunuzun ve ahlakınızın kötü olduğuna işaret eder. Rüyanızda mantarın yenilen cinsini görmeniz; hiç beklemediğiniz bir yerden size rızık geleceğine yorumlanır. Burada görülmektedir ki, rüyada mantar görülmesi; nasıl olursa olsun genel alması ile rızka işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,


Seyyid Süleyman :

Zehirsiz cinsten mantar yiyen ümit etmediği bir yerden rızka kavuşur. Zehirli mantar, zararla yorumlanır. Mantar almak ve yemek; kolayca kazanılan fakat miktarı az olan kazançtır.MollaCami Tabiri :

Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayır olmayan bir kadındır, dediler. Eğer mantar büyük otursa kadınlar tarafından bir rızka işarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helalından mal kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadık yerden mal ve rızka işarettir. Zehirli mantar, zarar ve ziyana işarettir.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak

2 yorum:

 1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
   
  HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rüyamda sağ kolumun bileğimden dirseğime kadar mantar çıkmıştı mantarın üzerinde böcekler vardı ve ben korkup bu böcekleri üflüyordum daha sonra biri bu mantarların şapkalarını kesti şapkaların altında yazılar vardı ne yazdığını hatırlayamıyorum sonra köklerini tek tek sökmeye basladı o adam ve kolum rahatladı bir evin çatı katındaydım namaz kılan iki kişi vardı ve deprem olmaya başladı ben bu iki kişiyi yanıma aldım deprem oluyor güvenli bir yere gecin dedim biri ısrarla ben kıble tarafında duracağım dedi bende kenarda da kıblede durursun diye yanıma aldım tekrar namaz kıldığı yere gitti bende arkasından gittim deprem durdu ve ben burası daha güvenliymiş diyerek uyandım.

   Sil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi